Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Хотів купити: Кавомашина автоматична Krups EA895N10

Не сподобалося: відповідність умов оплати

намагався дізнатися всю інф щодо товару але відповідь так і не отримав.ні про наявність ні про гарантію ні про ціну
Тимур Шикалов не рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою Whirlpool W7X 82O OX

Liquidator рекомендує цей магазин
13 жовтня 2022

Купив: ELECTROLUX EW6T4272U, Замовлення №37377

Перезвонили, согласовали, доставили вовремя жене стиралку и даже сразу установили - всё чётко и красиво. Порадовала возможность оплаты чрез терминал банковской картой на дому.
Михайло Кириченко не рекомендує цей магазин
31 травня 2022

Хотів купити: Морозильные лари GORENJE FH 451 CW

Сайт висить, оформити неможливо
Oleksiy Kruts не рекомендує цей магазин
22 лютого 2022

Хотів купити: SONY KD65X85TJCEP

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Цена не соответствовала
Iva Olena рекомендує цей магазин
7 листопада 2021

Купив: Прально-сушильна машина автоматична LG F2V9GC9W

В мене лише позитивний досвід замовлення в магазині Технохата. Замовляла пральну машинку - і мені було вкрай важливо, щоб доставили в певний день і проміжок часу. Хлопці зі служби доставки приїхали саме так, як я просила, і я вдячна, що з розумінням і увагою віднеслися до мого прохання. Щодо товару - все добре, питань щодо якості чи оригінальності не виникло. Дякую за прекрасну роботу!
Артём Кизим не рекомендує цей магазин
25 червня 2021

Хотів купити: DV90TA040AE/UA

Цена на сайте и на хотлайне отличие в косарь.
Ole? не рекомендує цей магазин
24 червня 2021

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою Liebherr GPesf 1476

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Менеджери не зацікавлені в реалізації товару!
Виктор Клименко не рекомендує цей магазин
31 травня 2021

Купив: Духовка тека

Сподобалося: відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

В течении 14 дней, возрат товара не смог сделать. Отказали. Мне не понравилась модель. Час ругался. Возрат не захотели делать. Не советую у них заказывать.
Відповідь представника «TEHNOHATA.UA»
Доброго дня, Вікторе. Вам було відмовлено у поверненні товару, по причині того, що ви намагались повернути пошкоджений товар. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів" можна повернути протягом 14 днів - новий товар, що не був в експлуатації та не має механічних ушкоджень. Нажаль у вашому випадку, товар не відповідав необхідним критеріям.
Товар был такой как вы привезли. Вы два раза привозили распечатанный товар. В сервисном центре подтвердили, что духовка исправна и не была в употреблении.
1 червня 2021 Відповісти
Занимаются обманом.
16 вересня 2021 Відповісти
Vasus не рекомендує цей магазин
10 квітня 2021

Хотів купити: Samsung QE75Q77TAUXUA

Цена на сайте hotline и на сайте магазина не соответствует. На сайте hotline и на сайте магазина 46107грн, а по факту 53000. Купил в другом магазине.
Магазин не рекомендую
11 квітня 2021 Відповісти