Сергей Чурсин рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Samsung Galaxy S23 Ultra 12/256GB Cream (SM-S918BZEG), Замовлення №454642

Іван Лозовий рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення №454749

Дякую за якісний сервіс та найкращу ціну на ринку.
Дякуємо що обрали наш магазин та залишили ваш відгук!
Maxim Kantsura не рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Наушники Xiaomi Redmi Buds 3 White (BHR5173CN/BHR5174GL) (251985), Замовлення №№ 453621

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «AVIC»
Добрий день! Приносимо вибачення за дану ситуацію, сервсіний центр робить все можливе для найскорішого вирішення питання! З вами обов'язково зв'яжуться.
проблема так і не вирішена
16 квітня 2024 Відповісти
Dok рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Realmi gt neo 5 16/1TB 240w White , Замовлення №№454116

Здійснив покупку в цьому інтернет магазині вперше, задоволений сервісом на всі 100 відсотків.
Павел Приходько рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium (MTUV3), Замовлення №454529

Очень быстро, всегда вовремя! Avic Топ-чик! Не первую технику покупаю у них! очень рекомендую
Дякуємо що обрали наш магазин та залишили ваш відгук!
Сергей Прокопенко не рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Пристрій безперебійного живлення Luminous ECO VOLT NEO 900VA\\\\12V (F04190009819), Замовлення №454277

Получил сегодня заказ и завтра буду вынужден отвозить обратно. Я не стал доставать UPS из коробки в магазине, хотя коробка была вскрыта, продавец сказал, что они все приходят вскрытыми. Как выяснилось - зря! Огромная вмятина на задней стенке и поведенная боковая стенка с нарушенным гарантийным стикером. Мог купить в другом магазине дешевле, но решил, что проще забрать в Харькове самому. Такого не ожидал. Коробка без повреждений!
Відповідь представника «AVIC»
Добрий день! Приносимо вибачення за дану ситуацію, сервісний центр робить все можливе для найскорішого вирішення питання! З вами обов'язково зв'яжуться.
Я действительно сделал глупость, не попросив в магазине достать UPS и включить его. Вчера мне позвонили из Авик и проинформировали, что поставщик отказывается заменять купленного мной инвалида. Так как я не могу никак доказать, что повреждения были в момент покупки - магазин отказался вернуть деньги или поменять UPS. Мой совет всем покупателям - покупая любое устройство обязательно осматривайте внешний вид и требуйте проверки работоспособности. В моем конкретном случае я привез калеку домой, разобрал, выгнул насколько смог деформированную заднюю панель и уши крепления силового трансформатора (которые тоже оказались деформированными) и включил UPS. К счастью плата не пострадала и UPS работает. Конкретно сейчас он заряжает подключенный к ней аккумулятор током 16,5 ампер. Ток заряда аккумулятора никак не регулируется, поэтому покупателям данной модели я могу рекомендовать если покупать свинцовый или гелевый аккумулятор, то емкость должна быть не меньше 150Ач. Если будете как и я использоваnь LiFePo4 аккумулятор, то емкость желательно иметь не меньше 32Ач.
10 квітня 2024 Відповісти
1avers рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №454143

Nadia Panchishna рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 8/256GB Grey, Замовлення №454123

Sasha Pismenniy рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Портативна колонка Marshall Stockwell II Black and Brass (1005544), Замовлення №453856

Замовив Marshall Stockwell II, отримав швидко, магазину велика дяка, не перший раз у них купую техніку, завжди все швидко і товар оригінальний.
Дякуємо що обрали наш магазин та залишили ваш відгук!
Julia.s не рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 1TB Silver (MQ2N3)

Замовлення № 454213 от 01.04.2024 зробила в цьому магазині, подзвонили підтвердили, скинули реквізити на оплату, після повної оплати товару передзвонили через 10 хвилин і відповіли, що цього товару не має в наявності. Гроші не повертають вже другу добу. Я повідомила магазин, що йду писати заяву, продавчиня розсміялася в трубку. Не рекомендую магазин, не компетентний персонал, не порядний магазин.
Відповідь представника «AVIC»
Добрий день! Перепрошуємо за дану ситуацію, кошти вам були повернені на наступний день об 11:57, підтверджуючі документи також вам надали. Приносимо вибачення за принесені незручності.