Богдан Цяпуста рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Смартфон Honor 90 12/512GB Green, Замовлення №931

Перший раз купую в цьому магазині. Спочатку був трохи насторожений, але виявилось що менеджери працюють відповідально. Все як і хотів, товар в пломбах і все як вказано на сайті. Єдине що хотів би порекомендувати то це налаштувати сайт, так як інформація в плані відслідкування статусу замовлення не правильно висвічується. В цілому дуже задоволений і обслуговуванням і товаром. Щиро дякую! Буду брати ще.
Оксана Gr рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Т, Телевізор Sony XR-55A80J, Телевізор Sony XR-55X90L, Замовлення №13890

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Дякую сайту і онлайн магазину Yellow
Виталик Горшков рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №850

Крутий магазин, ціни гарні, вже не вперше купую айфони тут, можу рекомендувати!
Sofia Kushnir рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №868

Евгений Кадынский рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Gold (MQ9W3), Замовлення №111111111

Вже давно та багато купляю у Yellow. Все подобається, ніколи не було інцедентів.
Роман не рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Купив: Стилус Apple Pencil (MQLY3), Замовлення №800

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Yellow.ua»
Добрий день, Романе, Спасибі вам за відгук. Ми вдячні вам за те що залишаєтеся нашим клієнтом кілька років. Нам дуже шкода за ситуацію, що склалася під час оплати ваше замовлення, на сайті ціни вказані за готівковий розрахунок, під час переказу з картки на картку є банківська комісія, яку оплачує клієнт, Вам було запропоновано три різні варіанти оплати в магазині. На ваше замовлення діє стандартна гарантія від магазину, яку можна розширити. Бережіть себе.
gikoche не рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Хотів купити: Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight S. Band M/L (MNVL3), Смарт-годинник Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight S. Band M/L (MNVL3)

Передзвонили і повідомили, що такій товар вже в резерві наче і запропонували гірший і дорожче. Відповідо вводять покупця в оману, а саме товару немає, так вони заманюють до себе, а потім пропонують інший товар, можливо споживач згодиться. Ціни і наявність не актуальні.
Представник магазину «Yellow.ua»
Добрий день. Вкажіть будь ласка номер замовлення, і ми обов'язково розберемося із ситуацією, що склалася.
2 березня 2024 Відповісти
Номер замовлення 900007745
4 березня 2024 Відповісти
Zihiner рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 128GB Deep Purple (MQ0G3), Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Deep Purple (MQ9T3), Замовлення №800033215

Швидко відправили, якість супер, купую тут не перший телефон.
Алексей Зельцер рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №788

Дуже гарні ціни та різні способи оплати. Замовлення виконали навіть швидше ніж обіцяли. Зручна локація в Києві.
Роман Сарієв рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 128GB Space Black (MPXV3), Замовлення №679

Купив телефон iphone14 pro 128 e-sim (America). Ціна найнижча, є оплата частинами від ПБ. Усім задоволен.