Євгенія рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: KUfD.yVB4mZwgkz, Замовлення №KUfD.yVB4mZwgkz

Гарний магазин і дуже гарне обслуговування. Дякую за допомогу у виборі.
Анна Тонконог рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Айфон 15 , Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB White Titanium (MU783), Замовлення №732

Оформила замовлення на телефон . На слідуючий день вже був в магазині . Оперативно
Pavel Kozyrin не рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №900007575

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Yellow.ua»
Шановний Павло, нам дуже шкода про ситуацію що склалася. Але - Доставка замовлення новою поштою була ваша ініціатива, ви вказали цю інформацію менеджеру. Доставку оплачує клієнт, при повній страховці замовлення, за тарифом нової пошти. Гарантія виробника Apple не поширюється: (b) на косметичні ушкодження, включно з, без обмеження, подряпинами та вм'ятинами, відколами та пошкодженнями пластику в ділянці портів, якщо тільки проблема не спричинена дефектними матеріалами або неякісним складанням; https://www.apple.com/ru/legal/warranty/products/russia-universal-warranty.html
Так, все вірно. Я сам сказав, щоб відправка була на НП. А те що не сподобалось - я пояснив вище. На рахунок невеликого дефекту, то це справа випадку. Впевнений, ви не причетні до цього. Стосовно пункту, мені здається, він не стосується саме нового телефону. Телефон не був у використанні мною. Не я зробив подряпину, вона була вже там. І як не мене, за це має відповідати сторона, яка продала цей телефон. Варіанти або заміною, або хоча б якоюсь компенсацією. Але не було зроблено нічого.
27 лютого 2024 Відповісти
Андрей Лысак рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Space Black Late 2023 (MRW13), Замовлення №710

Качественно, быстро и отличная цена
Светлана Токарчук рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Apple Watch Series 9 GPS 45mm Pink Aluminum Case with Light Pink Sport Band - M/L (MR9H3), Замовлення №060066

Дуже подобається цей магазин! Вже вдруге тут замовляю,ціни дуже приємні та сервіс на найвищому рівні! Рекомендую!
Derya Alpaslan рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №1

Все Чудово, у магазині ввічливі продавці/консультанти
Serhii H рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium (MTV03), Замовлення №900007327

Замовив айфон, консультант відповів на всі питання, відправили на наступний день, все супер
Kateryna Masliuk рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 128GB Space Black (MPXV3), Замовлення №900007035

Алина Гулиева рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №672-m

Все було зроблено швидко і якісно, покупкою задоволена
Artem Miroshnichenko рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №605

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Все чудово, товар продали по найнижчій ціні на ринку. Єдине довелось 2 дні почекати доставку на магазин, так як не було в наявності. Кому не горить, раджу