TIGRIZ рекомендує цей магазин
16 липня 2023

Купив: роутер TENDA N301, Замовлення №1061

Після замовлення швидко передзвонили та підтвердили прийняття. Ціна актуальна !Вже через 2 дні товар я отримав на Новій пошті ! Я дуже задоволений. Магазин рекомендую всім )))))
anotheryou не рекомендує цей магазин
14 липня 2023

Хотів купити: Блок живлення Corsair SF750 (CP-9020186)

Відповідь представника «PCSMART»
Доброго дня, нам дуже шкода, що ми не змогли надати товар по ціні яка була вказана, ми будемо більш ретельно пильнувати за актуальністю ціни та намагатися одразу повідомляти про зміни. Дякуємо за ваш відгук.
palomnik не рекомендує цей магазин
14 липня 2021

Хотів купити: Накопитель SSD M.2 2280 500GB EXCERIA NVMe Kioxia (LRC10Z500GG8)

При сортуванні на https://hotline.ua/ ціна найнижча і гарантія 60 місяців, при переході на сторінку - ціна стандартна і гарантія 36 місяців. Ціну на цей товар я моніторив кілька днів, тож відмовки "ціна щойно змінилася" не пройдуть.
Artur77 рекомендує цей магазин
14 грудня 2020

Купив: Наклейка на клавиатуру Grand-X 68 keys Cyrillic orange, Latin white (GXDPOW), Жорсткий диск Seagate Barracuda Pro 1 TB (ST1000LM049)

Отличная консультация по телефону, ничего лишнего, все по делу. Помогли подобрать товар в отличном сочетании цена- качество. Рекомендую!
Антон G не рекомендує цей магазин
10 грудня 2020

Хотів купити: Принтер Brother HL-L2340DWR

YY не рекомендує цей магазин
24 листопада 2020

Хотів купити: USB флеш накопитель SANDISK 128GB iXpand Mini USB 3.0/Lightning (SDIX40N-128G-GN6NE)

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не рекомендую данный магазин. Вводят людей в заблуждение, на сайте пишут "оплата при получении и проверке товара", а по факту звонят и требуют предоплату. Потерял время и разочарован!
alvic рекомендує цей магазин
6 жовтня 2020

Купив: Внешний жесткий диск 2.5

Заказывал товар в пятницу вечером. Уточнили цену, перезвонили. Доставку согласовали на понедельник. Курьер позвонил и доставил. Как договорились, так и сделали. Рекомендую магазин.
Igor рекомендує цей магазин
26 серпня 2020

Купив: Материнская плата GIGABYTE Z490 GAMING X

KMR рекомендує цей магазин
20 липня 2020

Купив: Вентилятор Noctua NF-A20 PWM chromax.black.swap

Покупал вентиляторы Noctua, все этапы покупки прошли безукоризненно
Відповідь представника «PCSMART»
Доброго дня. Искренне благодарны Вам за позитивный отзыв о магазине. Будем рады будущему сотрудничеству. С Уважением, PCSMART
Andrey Gusarov рекомендує цей магазин
4 березня 2020

Купив: Wi-Fi адаптер ASUS USB-AC68

Сделал заказ вечером, на следующее утро перезвонили, подтвердили заказ. Оплатил днем, вечером уже привезли! Супер быстро, без проволочек. По телефону на все вопросы ответили, сработали очень быстро и качественно. Крайне рекомендую
Відповідь представника «PCSMART»
Андрей, доброго дня. Искренне благодарны Вам за позитивный отзыв о магазине. Будем рады будущему сотрудничеству. С Уважением, PCSMART