Voldemar_2222 рекомендує цей магазин
6 серпня 2023

Купив: A4Tech Fstyler FBX50C White, Замовлення №129950

Sergio не рекомендує цей магазин
28 липня 2023

Хотів купити: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station (PB930784)

Замовив на сайті зарядну станцію, на пошту прийшло підтвердження. Чекав-чекав якіхось сповіщень про час доставки, недочекавшись, зателефонував. Виявилось, що ціна змінилась. Довго намагався з'ясувати, яка ж нова ціна. Never again
Stanislav Maslov рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: Інверторний бензиновий генератор Scheppach SG 2500i (5906226901), Замовлення №129608

найнижча ціна на генератор, замовив, закріпили ціну і на наступний день забрав
Станіслав Куліківський не рекомендує цей магазин
27 червня 2023

Хотів купити: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer C64

В п'ятницю замовив роутер TP-Link Archer C64 на пошту прийшло повідомлення що менеджер зв'яжеться найближчим часом сьогодні вівторок ніхто не передзвонив еле ціну на роутер на сайті підняли ще в п'ятницю на 400 грн . Могли передзвонити та повідомити що ціна не актуальна а не морозитися магазин не рекомендую .за цей час що чекав дзвінка міг купити б іншому місті
Вопрос решился как то ?
26 грудня 2023 Відповісти
alt402 рекомендує цей магазин
2 червня 2023

Купив: Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 617 Ink Black (PB617-P-CIS), Замовлення №128660

Вранці замовив, ввечері вже привезли. Кур'єр трохи спізнився, але попередив, тому не критично.
mcalex рекомендує цей магазин
17 травня 2023

Купив: Миша Logitech Signature M650 L Wireless Mouse for Business Graphite (910-006348), Замовлення №128312

Супер комфортний інтернет магазин. Сьогодні замовив - завтра забрав. Ціна не піднімалася і була найнижчою серед усіх магазинів. Також приємно порадувала наявність терміналу - вчіться, інші інтернет магазини! Єдиний і суб'єктивний мінус - ну дуже далеко знаходиться.
ptv.inet рекомендує цей магазин
8 травня 2023

Купив: Материнська плата ASUS TUF Gaming B450-Plus II, Замовлення №127977

всьо чьотко!
To Sh рекомендує цей магазин
27 березня 2023

Купив: Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502IA Icelight Silver (M1502IA-BQ093, 90NB0Y52-M003J0), Замовлення №1208976

Вадим Демьянушко рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Купив: Мережевий зарядний пристрій Samsung 45W PD Compact Power Adapter (with Type-C cable) Black (EP-T4510XBE), Замовлення №126871

Быстро товар соответствует описанию бренд Спасибо за оперативность
Yevhenii_01.01 рекомендує цей магазин
22 лютого 2023

Купив: Універсальна зарядна станція BLUETTI EB3A 600W (EB3A) (Гарантія 2 роки), Замовлення №125990

Ответили быстро, товар успел купить по низу цены. У них была самая дешевая цена и хорошие отзывы. Цена на хотлайн и в магазине совпала. Менеджер магазина все детально рассказал и посылку сразу выслали. Спасибо!
Відповідь представника «VINT.com.ua»
Добрий вечір. Вдячні Вам за відгук та високу оцінку якості нашої роботи, та за вибір нашого магазину ! Будемо раді вашим замовленням у майбутньому.