ЧеширскийКот рекомендує цей магазин
8 вересня 2022

Купив: Монітор 28, Замовлення №123000

Замовив монітор близько 10-ї ранку. Вже о 15 годині він був у точці видачі даного інтернет-магазину. Був приємно здивований оперативністю! Приїхав забирати монітор - дали змогу перевірити на биті пікселі, комплектацію та таке інше. Сервіс працівників на висоті! Дякую вам за гарне обслуговування! Вдалих продажів на майбутнє! Однозначно буду рекомендувати всім купувати у VINT!
Відповідь представника «VINT.com.ua»
Вітаю, вдячні Вам що обрали наш магазин, з кожним таким відгуком ми стаємо краще!
BigZander рекомендує цей магазин
7 вересня 2022

Купив: Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti GAMING OC, Замовлення №123392

Замовив відеокарту в цьому магазині, Новою поштою. Відправили на наступний день. Товар прийшов в належному вигляді, добре запакований. Сервісом дуже задоволений, все зробили швидко. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «VINT.com.ua»
Добрий день Дякуємо за відгук, та за рекомендацію З кожним клієнтом ми стаємо краще
IT-проходимец рекомендує цей магазин
6 вересня 2022

Купив: зарядна станція EcoFlow DELTA (EFDELTA1300-EU), Замовлення №122399

Замовив станцію EcoFlow DELTA в середу близько 11-ї години через сайт. Мене набрали за 5 хвилин та підтвердили замовлення. Доставили замовлення близько 11-ї на насутпний день. Був приємно вражений швидкістю доставки. Коробка була трохи брудна, але то лише коробка) Сплатив терміналом при отриманні
Відповідь представника «VINT.com.ua»
Добрий день! По-перше, вдячні Вам що обрали наш магазин, та за Ваш відгук ! Транспортна коробка проходить великий шлях від виробника до споживача, і на деяких можуть залишитися сліди цієї подорожі Ще раз дякуємо що обрали нас!
Borispetrovi4 не рекомендує цей магазин
15 серпня 2022

Хотів купити: Беспроводной маршрутизатор TP-Link Archer AX53

Ціна виросла після замовлення.
G_Great рекомендує цей магазин
12 липня 2022

Купив: Kingston FURY 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz Beast (KF560C40BBK2-32), Замовлення №122529

Топ, низька ціна, якісний сервіс
HAS рекомендує цей магазин
6 травня 2022

Купив: Кабель Cablexpert Display Port to DVI 24+1pin, 1.8m (CC-DPM-DVIM-1.8М), Замовлення №121591

Заказывал кабель+переходник Display Port to DVI . Привезли в точку выдачи через 1,5 часа после согласования, выдающаяся оперативность! Цена соответствовала заявленной, всем доволен.
Кирилл Осипов рекомендує цей магазин
28 квітня 2022

Купив: Ноутбук L5-15ACH6H R7-5800H 15, Замовлення №121487

Не сподобалося: оформлення замовлення

Заказал ноут в четверг, сказали, что доставят в магазин через 2 дня, то есть в субботу, а поскольку по выходным они не работают, пришлось бы ждать до понедельника, НО, спасибо магазину люди подсуетились и привезли в пятницу вечером, к сожалению до закрытия магазина я не успевал забрать, но опять НО, человек который мне сообщил, что ноут приехал, решил доставить мне его лично, за что я очень благодарен.
Tier рекомендує цей магазин
11 квітня 2022

Купив: Lenovo Legion 5 15ACH6H Phantom Blue (82JU00YKRA)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Заказ пришел в обговоренное время с оператором. Рекомендую.
4 лютого 2022

Купив: Samsung 35W Wall Charger Duo Black (EP-TA220NBEGRU), Замовлення №120696

Купил в этом магазине зарядное устройство. Цена и наличие были актуальны. Отправили в тот же день. Получил на следующий день. Товар был запечатан, пломба цела. К товару был приложен товарный чек и гарантийный талон. Придраться просто не к чему, всем доволен. Спасибо Вам!
Відповідь представника «VINT.com.ua»
Спасибо и Вам, что нашли время оставить положительный отзыв, очень рады, что вы остались довольны опытом покупки в нашем магазине. Будем рады видеть Вас в числе наших постоянных покупателей!
Sergvm рекомендує цей магазин
31 січня 2022

Купив: Модуль памяти DDR4 16G KIT(2x8G) 3600MHz G.SKILL RipjawsV Black 1.35V CL18, Замовлення №120643

Очень оперативный и ответственный продавец. Заказ привезли буквально через несколько часов, в тот же день. При вскрытии товара дома выявился брак производителя (сколотый СМД элемент). Продавец отнесся очень ответственно, курьер забрал бракованный товар и вернули деньги в тот же день, без лишней мороки и 2х недельных экспертиз, как делают в таких случаях.
Відповідь представника «VINT.com.ua»
Спасибо огромное вам за понимание, а также за положительный отзыв о нашей работе. Стараемся любой вопрос решить оперативно, благодарим, что высоко оценили работу менеджера. Будем рады сотрудничать в дальнейшем!