Nikolai не рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Хотів купити: Двоспальне ліжко Металл-Дизайн Афина 180x200

Відповідь представника «MORFEY.UA»
Вітаємо, ми шкодуємо, що Вам не сподобався статус товару, який ви обрали "Наявність уточнювати у менеджера". Пропонуємо Вам розглянути інші варіанти ліжок, навіть, якщо Ви відмовились обрати альтернативу зараз - звертайтесь до нас пізніше, коли будете готові.
Представник магазину «MORFEY.UA»
Дякуємо за відгук, пане Миколо, але Товар, що вказано у відгуку має статус "Наявність уточнювати у менеджера", подобається це комусь чи ні, але це так. Відмова від альтернатиних варіантів - це Ваш вибір.
6 квітня 2024 Відповісти
Навіщо вводити в оману? На сайті hotline.ua зазначені Умови продажу - Відвантаження зі складу: 1-2 дні, станом на 07/04/2024. І якщо ви не вмієтє визнавати свої помилки та порушуєте вимоги статті 27 ЗУ "Про рекламу", то зверхні та цинічні звернення типу "подобається це комусь чи ні" не підуть на користь вашій конторі
7 квітня 2024 Відповісти
Владислав Кучин (Vladyslav Kuchin) рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Матрац , Замовлення №1133

Гарне обслуговування, замовив матрас тут, тому що було дешевше, ніж в інших магазинах. Довелося чекати три тижні, тому що потрібний розмір був під замовлення, про що був одразу попереджений. Незважаючи на очікування, доставка відбулася без затримок. Товаром і магазином задоволений
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Дякуємо за замовлення та за відгук! Було приємно мати з Вами справу, звертайтесь ще за меблями до нас!)
bananos рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Матрас Matroluxe Belgian Technologies Mons/Монс 90x200 см, Замовлення №1135

Mr kotes рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Топпер Simpler Flexy Rush 70x190 см, Замовлення №№1112

Зв'язалися на наступний день, домовилися по оплаті та доставці. Відправили в зазначений термін, добре запакували. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Вдячні Вам за відгук, сподіваємось ще не раз станемо Вам в нагоді при купівлі меблів, текстилю, декору. Звертайтесь!
Олена Сечевиця рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Матрас , Матрац пружинний Denim Indigo/Индиго 160х200, Замовлення №764788

Все пройшло чітко і швидко. Якість матрасу гарна. Працівники ввічливі та клієнтоорієнтовні.
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Дякуємо Вам за позитивний відгук про роботу нашого магазину. Будемо раді бачити Вас знову!)
Чорний рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Матрац пружинний Simpler Air Dream Millenium Cocos 140х190, Замовлення №17804

Замовлення виконали вчасно,менеджеру Олені,хлопцям які доставили матрас окрема подяка.Рекомендую
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Ми вдячні Вам за вибір нашого магазину! Звертайтесь знову, будемо раді стати в нагоді!
Alex рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Матрац пружинний Evolution Cascade 120x200, Двоспальне ліжко Эстелла Селена 120x200 щит, Двоспальне ліжко Эстелла Титан 180x200 щит, Замовлення №17705

Замовляв два ліжка та матрас, все пройшло прекрасно, ліжка навіть були в наявності і не довелося чекати на виготовлення, хоча у більшості випадків ліжка виготовляються під замовлення. З'ясували всі деталі, домовилися про оплату та доставку, і ось через декілька днів ліжка вже у мене. Доставляють власним транспортом, я також замовив послуги занесення та збирання - і занесли і зібрали дуже аккуратно та за повністю прийнятну ціну. Дякую магазину Морфей за чудовий сервіс!
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Вітаємо! Ми вдячні Вас за те, що обрали нас! Чекаємо на Вас знову, з'явилось багато новинок для дому. Звертайтесь!
Anastasia Rudenko рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Матрац пружинний Usleep Art Bliss Cocos 120х200, Замовлення №17690

Дякую за допомогу та консультацію у виборі матрасу. Дуже задоволена матрасом та якістю обслуговування. Швидко зробили доставку за місто.
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Дякуємо Вам, Анастасія, за стійку позицію щодо вибору нашого магазину! Обіцяємо, що здивуємо Вас знову нашим асортиментом та швидкістю доставки! Ну і знижкою, постійній клієнтці)
olegskolets рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Матрац пружинний Neolux Bio 3D 160х200, Замовлення №17692

Дуже приємні враження від роботи з магазином, починаючи від замовлення завершуючи доставкою. Все дуже професійно і з увагою до деталей. Рекомендуємо!
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Дякуємо за Ваш, пане Олеже, позитивний відгук! Було приємно мати з Вами справу, вдячні за швидко прийняте рішення щодо вибору матрасу. Будемо раді знов бути корисними)
SAnton рекомендує цей магазин
17 вересня 2023

Купив: Ортопедический матрас HighFoam Lento Ritmo, Замовлення №977

Добрий магазин. Уважні консультанти. Купували матрац і дуже задоволені. Рекомендую.
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Запрошуємо знов до нас!