Arthur Boyko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 січня 2023

Хотів купити: Оригінальний плетений кабель Apple Braided USB-C to Lightning Cable 1m White

Сделал заказ, пришло письмо об оплате на карту, оплатил. Смените номера телефонов на сайте или дайте альтернативные способы связи
Відповідь представника «All4Mac.com.ua»
Добрый день! Извините за временные неудобства. Телефоны заработают в ближайшее время. Заказ отправлен. Хорошего дня!
Влад Рыкун не рекомендує цей магазин
4 січня 2023

Купив: Оригінальний блок живлення Apple 18W USB-C Power Adapter вилка – EU (MU7V2ZM/A), Замовлення №48309

замовив два зарядних адаптера, не знаю як другий, але перший розпакував, через те, що було пожовтіння на коробці, всередині виявився абсолютно жахливий китайський блок, хоча коли розмовляв з менеджером казали, що блочки повністю оригінальні. з даними зв‘язуватись більше НЕ планую
Відповідь представника «All4Mac.com.ua»
Вітаю! Не можем зрозуміти, може ви поясните нам на майбутне, що жахливого було в цьому блоці? Упаковка і пломба ніяких сумнівів не визивають. Пожовтіла під час зберігання.
навіть зараз на цій фотці видно, що все якесь брудне, неакуратне, пластик незрозумілий. а найголовніше - двох плівок немає, які повинні бути на євро-адаптерах
13 лютого 2023 Відповісти
Дійсно на фото схожий на підробку. В мене коробка вже 2,5 роки лежить і не пожовкла. На вилці також повинна бути захисна плівка.
15 лютого 2023 Відповісти
Максим Матяш не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 грудня 2022

Хотів купити: Мультипортовий адаптер Apple USB-C to digital AV Multiport Adapter (MJ1K2)

Відповідь представника «All4Mac.com.ua»
Вітаю! Можливо ви не у нас купляли даний адаптер? За нашими даними ви купляли інший кабель і набагато раніше. Зв'яжіться з нами і ми вирішемо це непорозуміння.
Здається продавець зобов'язаний захищати персональні дані, а не розповсюджувати їх у відкритому доступі. Електронна пошта, телефон...
4 квітня 2023 Відповісти
Представник магазину «All4Mac.com.ua» відповів на коментар Dexx
Приносим вибачення. Попросимо хотлайн відмодерувати.
4 квітня 2023 Відповісти
Tort відповів на коментар Zosick
Другий тиждень дані цієї людини на сайті, хороший у вас захист персональних даних)
14 квітня 2023 Відповісти
SHA81 рекомендує цей магазин
2 грудня 2022

Купив: Apple Magic Trackpad 3, Замовлення №49761

Гарний магазин. Надали гарантію, розповіли як підключати. Враження приємні
Валентин Г рекомендує цей магазин
12 листопада 2022

Купив: Apple Watch 44mm Black Nike sport band, Замовлення №49307

Хлопці допомогли підібрати оригінальний ремінець за найкращою ціною. Буду звертатись ще, приємний магазин
App man рекомендує цей магазин
4 листопада 2022

Купив: AirPods Pro, Замовлення №49098

Швидко відповіли і зробили доставку. Навушники суперові.
K K рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Купив: Адаптер для планшетів Apple Dock Connector to VGA для iPad, Замовлення №13682

Купив в цьому магазині. Сподобались ціни
Алексей Шостак рекомендує цей магазин
12 жовтня 2022

Купив: AirPods, Замовлення №48791

Купую тут вже не один раз. Подобається сервіс
Виктория Кашерная рекомендує цей магазин
11 жовтня 2022

Купив: Навушники з мікрофоном Apple Earpods with Mic, Замовлення №12936

Kashernuy рекомендує цей магазин
5 жовтня 2022

Купив: Apple EarPods with Mic, Замовлення №15437

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати