Inna85 рекомендує цей магазин
23 липня 2021

Купив: Бездротовий зарядний пристрій Apple MagSafe Duo Charger (MHXF3), Замовлення №41795

Нужна была зарядка для подарка. Все доставили. Нареканий нет
konstantynip рекомендує цей магазин
20 липня 2021

Купив: Блок живлення для ноутбука Apple MagSafe 2 Power Adapter 85W (MD506)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину

Привезли в день заказа, спасли рабочий день. Спасибо
I-liverpool рекомендує цей магазин
16 липня 2021

Купив: Кабель Lightning Apple Lightning to USB Cable 2m (MD819), Замовлення №42743

Отправили новой почтой, все здорово, кабель работает
JulMor рекомендує цей магазин
9 липня 2021

Купив: Кожаный бумажник Apple iPhone Leather Wallet with MagSafe – California Poppy (MHLP3)

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Vlad_Shtepa рекомендує цей магазин
8 липня 2021

Купив: Клавіатура Apple Magic Keyboard with Numeric Keypad Space Gray (MRMH2), Замовлення №41746

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент, сервісна підтримка

Очень радует ассортимент этого магазина. Один раз заказал, все понравилось, теперь если нужно что-то купить для apple покупаю только у них. Всем рекомендую
nikita228 рекомендує цей магазин
2 липня 2021

Купив: Клавиатура Apple Magic для iPad Pro 11

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Заказал клавиатуру на день рождения сыну, доставка заняла всего-лишь один день. Качество товара отличное.
Maksimcentr рекомендує цей магазин
1 липня 2021

Купив: Бездротовий зарядний пристрій Apple Watch Magnetic Charger to USB-C Cable 0,3m (MU9K2, MX2J2, MX2H2), Замовлення №41904

Ассортимент магазина меня удовлетворил, доставка товара организована хорошо. Спасибо
alex.kltvch@gmail.com рекомендує цей магазин
1 липня 2021

Купив: Чохол для пошукового брелка Apple AirTag Leather Key Ring Baltic Blue (MHJ23), Замовлення №41738

Отримав товар в день замовлення, був вражений такою опертивністю. Оригінальний товар за помірною ціною. Магазин рекомендую! Дякую.
Andrey Shostak рекомендує цей магазин

Купив: Клавіатура Apple Magic Keyboard (MLA22), Замовлення №41892

Доволен покупкой. Клавиатура новая и цена супер.
Руслан Коптев рекомендує цей магазин
22 червня 2021

Купив: Чохол для смартфона Apple iPhone SE Leather Case - Midnight Blue (MXYN2), Замовлення №36911

Заказал чехол на iPhone SE 2, товар пришел быстро, чехол оригинальный, все гуд.