Владислав Вл рекомендує цей магазин
14 червня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №РН000009315

Вперше робив замовлення в цьому магазині, Володимир відповів на всі мої запитання (а їх було не мало), відправили консоль 12 числа у вечері, а 13 вона вже в обіді була на пошті. Консоль прийшла з усіма заводськими пломбами з гарантійним талоном, коробка без будь-яких дефектів (брав на подарунок, тому було це дуже важливо). Покупкою станом на сьогодні залишився повністю задоволений, магазин буду рекомендувати всім своїм знайомим!
Андрій Петровичів рекомендує цей магазин
1 червня 2023

Купив: Зарядная станция PowerA Twin для DualSense, Замовлення №102817

Приобрел зарядную станцию PowerA twin в Up2Date. Оформил заказ через сайт, перезвонили очень быстро. Внес оплату авансом, потому что магазин вызвал доверие. На следующий день получил на новую почту свой заказ. Очень доволен работой магазина! Сама зарядная станция супер, соответствует обзорам, которые предварительно посмотрел.
Ivan Dronovski рекомендує цей магазин
21 травня 2023

Купив: Xbox Game Pass Ultimate (3 місяці), Замовлення №100948

Код получил в конверте. Все сработало, как заявлено. Было бы гораздо быстрее и проще получить код в электронном виде на электронную почту
comfortno рекомендує цей магазин
17 травня 2023

Купив: Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller with Bluetooth (Carbon Black) + Адаптер беспроводног, Замовлення №99240

Виконують професіійно, а головне швидко свою роботу. Рекомендую!
Gnatuk Lev рекомендує цей магазин
22 березня 2023

Купив: Sony ps 5, Замовлення №24587

Цілком гідне ставлення до клієнта. Дякую за консультацію та допомогу під час купівлі
GaushDima рекомендує цей магазин
10 березня 2023

Купив: Зарядний пристрій для геймпада Sony DualSense Charging Station (9374107), Замовлення №992509

замовлял тут зарядку до джоїв пс5, відправили в той же день що і замовляв, спаковано було гарно, на новій пошті подивився і забрав замовлення
SergiiT1992 рекомендує цей магазин
9 березня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB, Замовлення №992378

Класний магазин, великий асортимент ігор та приставок, гарні ціни, вічлеві менеджери, купував тут PlayStation 5
Ирина Тарарака рекомендує цей магазин
23 січня 2023

Купив: Карта пам'яті Samsung 512 GB microSDXC UHS-I U3 V30 A2 EVO Select + SD Adapter MB-ME512KA, Замовлення №94185

Працює ввічливий та кваліфікований персонал. Виконують якісно, професіонально, а головне швидко свою роботу.
HaosmiD рекомендує цей магазин
21 січня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Nintendo Switch Lite Grey (045496452650), Замовлення №97079

Дуже задоволений цим онлайн магазином. Ціни дуже приємні і найголовніше це дуже професійні працівники магазину, які через телеграм якісно проконсультували і допомогли з вибором. Я такий зворотній зв'язок ніде не бачив. Тому я, звісно, раджу цей магазин і сам надалі збираюсь продовжувати їм користуватись.
Ростислав рекомендує цей магазин
11 січня 2023

Купив: Комплект (кермо, педалі) Logitech G29 Driving Force Racing Wheel (941-000110, 941-000112), Замовлення №96216

Заказали руль Logitech. Получили профессиональную консультацию с преимуществами той или другой модели, что помогло сделать нам правильный выбор