Виталий рекомендує цей магазин
29 березня 2020

Купив: ЖК монитор Dell P2319H (210-APWT), Замовлення №14203

Отличный сервис, вовремя перезвонили, нормальная доставка и курьер, все документы (чек и гарантийный талон) предоставлены, порадовала бесплатная доставка по Киеву, приятно удивлен. Спасибо!
Відповідь представника «AGOL»
Здравствуйте, Виталий. Спасибо за обращение и покупку товара в нашем магазине.
Юрий Григорьев рекомендує цей магазин
8 лютого 2020

Купив: РК монітор Dell UltraSharp U2415 (860-BBEW, 210-AEVE), Замовлення №14100

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі

Купив два монітори для роботи у цих хлопців. Замовив в AGOL тому, що на момент покупки у них була найнижча ціна. Домовилися що я під'їду в офіс щоб перевірити матриці перед покупкою. Все пройшло відмінно - приїхав, перевірив, з моніторами все в порядку, гарантія від виробника. З офісу мене разом з моніторами доставили додому у вигляді безкоштовної доставки. Я задоволений. Рекомендую.
Відповідь представника «AGOL»
Здравствуйте, Юрий. Спасибо за обращение и покупку товара в нашем магазине.
6 лютого 2020

Купив: РК монітор Dell P4317Q (210-AIDU)

Volodymyr Riabovol рекомендує цей магазин
30 січня 2020

Купив: Ноутбук Dell Latitude 5401 Black (210-ASCOi7W)

Доволен ноутбуком, Сергей из магазина оперативно реагировал и отвечал на все вопросы, мгновенно доставили. Рекомендую)
ntest рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 січня 2020

Хотів купити: Ноутбук Dell Inspiron 3583 Silver (3583N54S1IHD_WPS), Замовлення №14040

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Сделал заказ, так никто и не связался. П.С. Исправились, связались на следующий день и доставили в тот же день. Возможно не все потеряно
Эдуард 71 рекомендує цей магазин
10 вересня 2019

Купив: РК монітор Dell SE2419H (210-AQOK)

Приняли заказ, перезвонили, уточнили, отправили в тот же день. Молодцы.
amphy рекомендує цей магазин
10 серпня 2019

Купив: Ноутбук Dell Vostro 3578 Black (N2072WVN3578_UBU)

До вибору техніки ставлюся серйозно. Перед покупкою передивився десятки варіантів. Даний магазин повністю задовольнив мої критерії, ціна відповідає заявленій, доставка безкоштовна і була здійснена в день замовлення за вказаною адресою, розташування магазину біля радіоринку дозволяє розраховувати на вигіднішу ціну на гарантійний і негарантійний ремонт у випадку потреби.
Yuriy2525 рекомендує цей магазин
8 серпня 2019

Купив: ноутбук Dell Vostro 5481, Замовлення №2205VN5481U

Роман Полупан рекомендує цей магазин
22 липня 2019

Купив: Ноутбук HP EliteBook x360 1040 G5 (3SH45AV)

Магазин не то, что продал ноутбук, который был в наличии, а выполнил поиск устройства на сайте производителя и обеспечил доставку эксклюзивного для Украины устройства. В то время как остальные продавцы попросту отказались. Менеджер Сергей показал высокую квалификацию как в организации сделки, так и в согласовании необходимых параметров устройства последнего поколения. Спасибо!
Відповідь представника «AGOL»
Здравствуйте, Роман. Спасибо за обращение и покупку товара в нашем магазине.
Rad Cor рекомендує цей магазин
20 червня 2019

Купив: Dell P2719H (210-APXF), Замовлення №13774

Всё прошло очень чётко. Заказал 2 монитора, со мной сразу же связались по телефону и сказали что доставят на следующий день. На следующий день курьер всё доставил как и обещали. Спасибо за оперативность, рекомендую.
Відповідь представника «AGOL»
Здравствуйте! Спасибо за обращение и покупку товара в нашем магазине.