Hoovert рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Блок живлення 600W Proton (BDF-600S), Материнська плата B450M PRO-VDH MAX, Процесор Ryzen 5 5500 (100-000000457), Замовлення №1325815

Отличный магазин на Гетьмана 6 в космополите . Ребята хорошо проконсультировали и помогли с выбором , рекомендую !
El Eg рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зарядная станция CTECHi GT1500 Portable Power Station 1500W 1210Wh, Замовлення №№1323561

в связи с ситуацией в Харькове, цены на зарядные станции и генераторы подскочили, в этом магазине остались адекватные цены, очень довольна покупкой, доставили на следующий день, продавец консультант в магазине, показал и рассказал все нюансы работы зарядной станции. Рекомендую и магазин и зарядную станцию.
Віталій Палієнко (GTvet) рекомендує цей магазин

Купив: Геймпад GamePro MG650 Black, Замовлення №1321991

Звязались швидко. С промокодом ціна була навіть меншою. Надіслали швидко. Якість товару теж гарна.
Петрів Станіслав рекомендує цей магазин

Купив: Збірка комп?ютера , Замовлення №1320482

Зенон найкращий в найвідданіший продавець у своїй справі?? Дякую за обслуговування. Залишився після робочих годин, щоб до зібрати комп?ютер
Наталя Марко рекомендує цей магазин

Купив: Наушники Hator hyperpunk truepods anc, Замовлення №1323385

Вкотре дякую Владиславу, за підбір оптимального товару за свою ціну. Консультація як завжди на вищому рівні )
Alexander535 рекомендує цей магазин
26 березня 2024 На модерації

Купив: Kingston DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz FURY , Замовлення №Rozetka535

Магазин рекомендую. При сплаті за товар скористався бонусами, які були нараховані раніше.
Лариса Лалак рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Веб-камера Brio 300 FHD White (960-001442), Замовлення №1321808

Дуже дякую Владиславу та Зенону за хорошу консультацію, допомогли вибрати хорошу камеру, та щей за класною ціною, дуже приємні хлопці, у всі магазини б таких консультантів ))
Стас iTehnik рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: SSD-диск Kingston FURY Renegade 3D NAND TLC 1TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (SFYRS/1000G), Відеокарта Asus ROG GeForce RTX 4070 Ti STRIX 12288MB (ROG-STRIX-RTX4070TI-12G-GAMING FR) Factory Re, Корпус Cooler Master Ncore 100 MAX 850W (NR100-MNNN85-SL0) Black, Процесор Intel Core i5-13600K 3.5(5.1)GHz 24MB s1700 Box (BX8071513600K), Замовлення №1320268

Збирав цікавий ПК під замовлення, всі замовлені комплектуючи отримав день в день. Все працює, всі задоволені))
26 березня 2024 Відповісти
Рома Столяр рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Компю\'тер у збірці, Замовлення №1321317

Замовлявся комп'ютер під збірку. Все сподобалось, сервіс позитивний, тому подяку висловлюю кожному.
GGG рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Asus TUF GAMING B550M-PLUS, Patriot P220 TLC 128G, Пам'ять для настільних комп'ютерів 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz (CMK16GX4M2B3200C16), спліттер вентиляторний FH-04 (DP-F04PWM-HUB), Пам'ять для настільних комп'ютерів 16 GB (2x8GB) DDR4 3600 MHz Vengeance LPX Black (CMK16GX4M2D3600C16), Акустична система R2850DB, Процесор Ryzen 5 5600G (100-000000252), Пам'ять для настільних комп'ютерів 32 GB (2x16GB) SO-DIMM DDR4 3200 MHz Impact (KF432S20IBK2/32), Вентилятор FK120 3 in 1 Black (R-FK120-BKNPF3-G-1), Блок живлення System Power 10 550W (BN327), Замовлення №1269187, 1238279,1224700,

В цьому магазині залишив багато коштів, буду замовляти ще. Гарний сервіс та умови, надають майже всі розстрочки. Можу рекомендувати. Одного разу виникало питання з тим, що комплектуючі поклали в дуже велику коробку, без фіксації в середині, через що вони там вільно переміщалися, але надав зворотній зв'язок в магазин, сподіваюсь, що виправлять. Дякую магазину!