YurOK рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Купив: SSD накопичувач TEAM MP34 1 TB (TM8FP4001T0C101), Замовлення №150744

Jezer рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) XO Power Bank PR201 2USB+Type-C PD&QC3.0 65W 30000mAh Black, Замовлення №743

Замовлення по телефону без проблем, менеджер уточнив наявність товару і оформив замовлення максимально просто, без купи зайвих питань і спам-пропозицій, забрав в обумовлений термін. Дякую.
Андрей рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Купив: Флешка Kingston 64 GB DataTraveler 80 M USB-C 3.2 (DT80M/64GB), Замовлення №0000048970

выбрал магазин по ценовому предложении. заказал через сайт, оплачивать правда пришлось на счет что немного неудобно. отправили оперативно. На моем стационарном компе с системной логикой Z390 работает с очень маленькой скоростью 30 вместо 200. думал подделка, служба производителя сказала оригинал, проверил на ноуте который значительно новее, результат достойный.
Bадим не рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Хотів купити: Акумулятор для ДБЖ Merlion 12V-9Ah (GL1290F2 GEL)

Нема в наявності
Відповідь представника «Setevuha»
Доброго дня. В нас на сайті вказано що цей товар "Очікується". Це означає, що його на разі не має у наявності, що відповідає інформації на сайті.
Доброго дня. Навіть "Очікується" означає, що я можу замовити і почекати 1-2 тижні. А мені сказали, що товару немає взагалі, навіть під замовлення.
29 липня 2023 Відповісти
SilverFire не рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU)

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Замовив Ecoflow Delta 2 по ціні 34399грн. Замовив в суботу, в понеділок мені набрали, погодили доставку на вівторок, оплатив 100% вартості товару на рахунок компанії. У вівторок, коли я чекав доставку, набрали і сказали, що можуть доставити тільки по ціні 42000, або повернути кошти. Я попросив також повернути комісію банку в 0.5%, яку я витратив впусту на співпрацю з цим магазином. Магазин відмовився, сказали що це мої проблеми. Не раджу.
Відповідь представника «Setevuha»
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук та за можливість зрозуміти ваші скарги. Ми щиро приносимо свої вибачення за труднощі, з якими ви стикалися з нашим магазином. Розуміємо, що ситуація зі зміною вартості та недоступність товару для вас є дуже неприємною, і ми співчуваємо вам за виниклі незручності. Хочемо пояснити, що незважаючи на те, що ми прагнемо забезпечувати стабільні та конкурентоспроможні ціни, іноді можуть виникати обставини, які перевищують наш контроль. Підвищення ціни з боку виробника та обмежений запас товару можуть призвести до змін у вартості та доступності товару. Що стосується комісії банку, ми не можемо ніяк впливати на умови банку та їх комісії. Ми вдячні вам за ваші зауваження, оскільки вони допомагають нам зрозуміти, де ми можемо покращити наші процеси і забезпечити кращий сервіс для наших клієнтів. Ваші відгуки надихають нас на зусилля з метою поліпшення. Якщо у вас є будь-які додаткові питання або потреба в допомозі, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми завжди тут, щоб допомогти вам і забезпечити позитивний досвід покупок у майбутньому. З повагою, Команда магазину Setevuha.ua
"Замовив Ecoflow Delta 2 по ціні 34399грн. Замовив в суботу, в понеділок мені набрали, погодили доставку на вівторок, оплатив 100% вартості товару на рахунок компанії." Оскільки людина оплатила рахунок компанії, то договір куплі-продажу цього товару було укладено і компанія ЗОБОВ'ЯЗАНА ПОСТАВИТИ товар по вказаній нею і оплаченій вартості товару. Усі інші обставини покупця не стосуються.
21 жовтня 2023 Відповісти
Sarklin не рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro

Відповідь представника «Setevuha»
Добрий день! Нам дуже прикро, що ви зіткнулися з такими труднощами. Ваш відгук допомагає нам зрозуміти, де можемо покращити процеси і забезпечити більш якісний сервіс у майбутньому. Будь ласка, розраховуйте на нашу команду, щоб уникнути схожих ситуацій у майбутньому. Ми працюємо над збільшенням доступності товарів та оптимізацією процесів, щоб задовольнити потреби наших клієнтів. Хочемо пояснити, що незважаючи на те, що ми прагнемо забезпечувати стабільні та конкурентоспроможні ціни, іноді можуть виникати обставини, які перевищують наш контроль. Підвищення ціни з боку виробника та обмежений запас товару можуть призвести до змін у вартості та доступності товару. Якщо ви маєте будь-які інші питання або потребуєте додаткової допомоги, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми завжди тут, щоб допомогти вам і забезпечити приємний досвід покупок у нашому магазині. З повагою, Команда магазину Setevuha.ua
Колесник Олексій не рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU)

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Представник магазину «Setevuha»
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук про наш магазин та вибачте за виниклі незручності зі зміною вартості та дати доставки вашого замовлення на Ecoflow Delta 2. Хочемо пояснити, що незважаючи на те, що ми прагнемо забезпечувати стабільні та конкурентоспроможні ціни, іноді можуть виникати обставини, які перевищують наш контроль. Підвищення ціни з боку виробника та обмежений запас товару можуть призвести до змін у вартості та доступності товару. Ми цінуємо ваші коментарі і зробимо все можливе, щоб врахувати їх і покращити наш сервіс. Якщо у вас є інші питання, звертайтеся до нас. Дякуємо за розуміння. З повагою, Команда магазину Setevuha.ua
20 липня 2023 Відповісти
Анастасія Грищенко рекомендує цей магазин
6 липня 2023

Купив: Ваги підлогові електронні Tefal PP1540V0, Замовлення №№1-000000478

Придбала електронні ваги Тефаль, товаром та обслуговуванням залишилась задоволена! Купую в цьому інтернет-магазині не вперше, подобається, що можна забрати замовлення на пункті видачі у зручний час. Замовила, оплатила і наступного дня вже отримала ваги. Товар перевірили на цілісність, подивились, що ваги працюють. Як завжди - дякую вам, це точно не остання моя покупка)
xeops не рекомендує цей магазин
21 червня 2023

Хотів купити: Гарнітура, Спеціалізована гарнітура HP DHE-8000

Ціна явно занижена. Перетелефонували, та кажуть, що в наявності за цією ціною вже немає. От-от тільки що були, але забрали.
Максим Щудло рекомендує цей магазин
12 червня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display 2USB + Type-C 15W 20000mAh Black (PPBD050101), Замовлення №0000048048

Рекомендую!