Олена рекомендує цей магазин
29 листопада 2022

Купив: Apple AirTag 4-pack (MX542)

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Постійно тут беру техніку для тих, хто хоче дешево і сердито!!!!
Марія рекомендує цей магазин
26 листопада 2022

Купив: Ecoflow delta, Замовлення №368511

Пропозиція магазину була десь 13-та по рахунку, але перша по реальній наявності, зателефонувала, підтвердили наявність, через дві години приїхали та забрали, дуже ввічливий персонал, все сподобалось, буду рекомендувати всім знайомим.
Паша рекомендує цей магазин
10 листопада 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Plus 128GB Purple (MQ503)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Замечательное место, где вам помогут подобрать технику и аксессуары под ваши желания. Вежливый персонал, профессионалы своего дела.
Denni Adam рекомендує цей магазин
2 листопада 2022

Купив: Apple MacBook Pro 16 M1 Pro Space Gray 2021 (MK193)

Понравилось все: вежливость, компетентность, желание рассказать, скорость обслуживания и т.д. Именно так я и представляю себе обслуживание в интернет магазине. Ребята, вам моя искренняя благодарность! Еще ни когда моя покупка не была так приятна!
Volodya Remen рекомендує цей магазин
21 жовтня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3), Замовлення №20450604455300

Покупал айфон 13, всё супер! Отправили сразу же в день заказа, положили в подарок чехол) Коробка не вскрыта была, все стикеры на месте. Я доволен Порадовало то, что отправили наложенным платежом, без всяких предоплат!
Андрій рекомендує цей магазин
5 жовтня 2022

Купив: Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB, Замовлення №368011

Нормальний сервіс, що розумно проконсультували, допомогли визначитися з вибором, взяв соньку. За ціною цілком прийнятно плюс знижку зробили з нагоди акції. Дякую все отримав.
Вікторія рекомендує цей магазин
30 вересня 2022

Купив: Apple Watch Series 8 GPS 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight Sport Band (MNP13)

Користуюсь послугами цього магазину у перший раз. Подзвонила, замовила, курьер доставив. За свої гроші це просто супер!
420samurai рекомендує цей магазин
15 серпня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue (MLVD3), Замовлення №368832

Дуже вдячний магазину за оперативну роботу. Буду рекомендувати ближнім. Ціна і якість товару повністю влаштовують як клієнта.
Plovec рекомендує цей магазин
15 серпня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue (MLVD3), Замовлення №368825

Дякую магазину за обслуговування вищого рівня, своєчасну доставку та приємну ціну.
Дмитро Толдій рекомендує цей магазин
14 липня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Blue (MLPK3)

Магазин взагалі чудовий, купив тут новенький айфон і зовсім не пошкодував про це. Якість товару на найвищому рівні! Бажаю магазину процвітання та побільше продажів.