Євгеній Могіль рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Apple AirPods Max Space Gray (MGYH3), Замовлення №376016

Чудовий магазин з неймовірним вибором товарів! Обслуговування на вищому рівні, всі дуже ввічливі і готові допомогти.
Vadim O рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Apple AirPods Max Space Gray (MGYH3), Замовлення №376047

Зробив замовлення через телеграм, швидко відповіли і підтвердили наявність і ціну яка була найнижча, дозволили відкрити, підключити та перевірити, покупкою дуже задоволенний, буду і далі звертатись!
Юрій рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Замовлення №376020

Отримав своє замовлення дуже швидко, і товар виявився навіть кращим, ніж я сподівався. Дякую за чудову роботу!
Natalia Vishnevskaja рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight S. Band - M/L (MR9A3), Замовлення №375855

Дуже все професійно, чітко і зрозуміло. Купляли годинник для сина Apple Watch 9 45 mm. Робота менеджера і магазина на вищому рівні. Всі заявлені позиції актуальні і в наявності. Фіскпльний чек, гарантій талон, всі пломби все в наявності. Рекомендую цей магазин однозначно.
scorpalex рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Black Titanium (MTV13), Замовлення №375700

Хочу подякувати магазину за роботу з клієнтами. Видно, що стараються і у них виходить. Замовив товар, на наступний вечір забрав телефон по тій же ціні, що була у замовлені, хоча на сайті вона трошки зросла у зв’язку з коливаннями долара. Гарантія від магазину 12м. це великий плюс. Звичайно гарантія від виробника є, правда у нас в країні нема епплстору. Бажаю вам успіхів.
Віталій Базалицький рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 45mm Starlight Aluminum Case w. Starlight Sport Band - S/M (MR963), Замовлення №00

Крутий магазин , все було в наявності та по актуальній ціні. Дуже крутий менеджер, віддав годиник та все пояснив , було дуже приємно спілкуватись. Рекомендую!
Neonila Shchepanyuk рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 15" M2 Space Gray 2023 (MQKQ3), Замовлення №375614

Не перестаю повторюватись! Найкращий магазин техніки! Не нав'язують непотрібні програми, які потім не працюють. Менеджер Роман - професіонал, висококваліфікований працівник! Дякуємо за поради і правильний вибір товарів!
Tania Syoma рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Планшет Apple iPad 10.2, Замовлення №№375609

Замовила Ipad, швидко передзвонили, все обговорили. Відправили у той самий день. Дуже приємний персонал. Посилка приїхала дуже швидко, все було гарно упаковано. Рекомендую магазин!
saribekyanlevon рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Apple AirPods Max Pink (MGYM3), Замовлення №375599

оформив замовлення на сайті, швидко передзвонили і відповіли на всі питання. наявність, оплата, гарантія - все як заявлено. дуже дякую!
Віталій рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 128GB Black (MWLE2), Замовлення №375485

Швидко , чесно , якісно. І майже найнижча ціна. Дякую.