Pavlik II рекомендує цей магазин
11 травня 2023

Купив: Apple AirPods Pro 2nd generation, Замовлення №369258

Краща ціна. Оплата без відсотків, якщо переводити з картку на картку.
Nataliia Martynsen рекомендує цей магазин
2 травня 2023

Купив: Apple AirPods Pro 2nd generation, Замовлення №369233

mr.Alek рекомендує цей магазин
2 травня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №б/н

Чудовий магазин та досвідчений ввічливий менеджер. Все відповідає заявлені інформації. Дякую. Купуватиму тут ще.
Марина рекомендує цей магазин
29 квітня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 512GB Deep Purple (MQAM3), Замовлення №5

Товари завжди якісні, що зробило цей магазин моїм улюбленим
BG8 рекомендує цей магазин
28 квітня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 128GB Deep Purple (MQ0G3), Замовлення №36928

На моєму досвіді рідко буває так, що товар є в наявності у магазині який стоїть топ 1 по ціні, але в цьому магазині було приємне здивування, телефон був в наявності причому одразу в офісі, не потрібно навіть було до вечора чекати переміщення, зробив замовлення і через 30 хвилин заїхав та придбав, все просто, ввічливо і приємно, не бачу жодних причин не звернутись до них знову
Valerii рекомендує цей магазин
16 квітня 2023

Купив: iPad Pro 12.9 2021 Wi-Fi 128GB Silver (MHNG3), Замовлення №369202

Все супер, відправили швидко, ціну зберегли ту, яка була в момент замовлення. Вилка була не наша, але мені поклали перехідник (хоча особисто для мене це не було так критично у будь-якому випадку)
Serg003 рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black (MQ9U3), Замовлення №111

Покупал в этом магазине свой первый айфон, очень понравилась консультация и общение, уютный офис, удобное местоположение, ответили на все интересующие меня вопросы, хоть я и сидел у них около 40 минут меня никто не выгонял и не торопил, по оплате так же никаких неожиданностей, перевод на карту без комиссий. Остались только положительный эмоции.
Таня Клименко рекомендує цей магазин
7 квітня 2023

Купив: Монітор Apple Studio Display with Tilt Adjustable Stand (Standard Glass) (MK0U3), Замовлення №0000

Найнижчі ціни ,хороші знижки ,якісний асортимент !користуюсь продукцією не перший рік ,однозначно рекомендую!
Денис Галата рекомендує цей магазин
25 березня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB God of War Ragnarok Bundle, Замовлення №369170

Всегда есть все в наличии, доступные цены, приветливых персонал)
Oleksiy Rozkolodko рекомендує цей магазин
18 березня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Gold (MLL83), Замовлення №369150

Консультант классно консультирует о товаре. Можно, случайно скупить весь магазин.