isanchen рекомендує цей магазин
30 квітня 2021

Купив: Патч-корди та розетки, Замовлення №41117/41118

Великий асортимент необхідних компонентів. Нажаль з доставкою прийшлось зачекати - 3 робочих дні.
Відповідь представника «EServer.ua»
Дякуємо Вам за відгук! Ми намагаємось тримати на складі найбільш популярні позиції, та нажаль іноді запасів не вистачає, що впливає на строки відправки. Сподіваємось, ця затримка не вплине на нашу подальшу співпрацю. Звертайтесь до нас знову, будемо раді бачити Ваші нові замовлення!
alexntel рекомендує цей магазин
28 квітня 2021

Купив: Менеджмент кабеля 19, Замовлення №41038

Заказ обработали быстро, отправили в день заказа. Товар упакован хорошо для транспортировки. Документы на товар положили автоматически, без лишних напоминаний. Рекомендую.
Відповідь представника «EServer.ua»
Благодарим за Ваш отзыв! Мы стараемся держать в наличии самые востребованные товары для максимально быстрой отправки заказчику. Наша команда работает для того, чтобы каждый клиент остался доволен нашим сервисом. Ждем Ваших новых заказов!
SKermas рекомендує цей магазин
28 квітня 2021

Купив: Мережеве обладнання, Замовлення №40999

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару

Чудова крамниця, гарний асортимент, швидкий сервіс та обізнаний персонал!
Відповідь представника «EServer.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Наша команда працює над тим, щоб клієнт міг знайти в асортименті все необхідне і кожне замовлення було відправлено швидко. Звертайтесь до нас знову!
Марирна рекомендує цей магазин
23 квітня 2021

Купив: Серверная стойка 42U 400-750 Lite, Замовлення №40927

Консультація грамотна, менеджери приємні, доставка організована в оговорені терміни, ціни дуже адекватні. Рекомендуємо до співпраці.
Відповідь представника «EServer.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Наші менеджери добре знають товар, тож можуть проконсультувати з будь-якого питання та допоможуть підібрати обладнання під необхідні задачі. Будемо раді бачити Ваші замовлення знову!
vla6048 рекомендує цей магазин
20 квітня 2021

Купив: Медиаконвертер 3K 4*10/100/1000m SFP, Замовлення №40816

быстрая реакция менеджера магазина, быстро отправили заказ. Отличный выбор в магазине, в целом все понравилось, уже заказывал и буду заказывать еще на ЕСервер
Відповідь представника «EServer.ua»
Спасибо Вам за отзыв! Наша команда старается максимально быстро обработать и отправить заказ покупателю. Обращайтесь к нам снова, у нас еще много интересного!
Serj Molchanov рекомендує цей магазин
15 квітня 2021

Купив: Стійка CSV-24U 400-750 Lite, Замовлення №40702

Отличная стойка для небольших офисов. Легкая в сборке и функциональная. Магазин как всегда на высоте, покупаю не впервые, и все покупки проходят без проблем.
Відповідь представника «EServer.ua»
Благодарим Вас за отзыв! Мы стараемся сделать процесс покупки максимально комфортным для покупателя, а также предлагаем качественную продукцию по приятным ценам. Спасибо, что Вы с нами!
klient13 рекомендує цей магазин
14 квітня 2021

Купив: Абонентский коаксиальный кабель FinMark F690BV black 305м, Замовлення №40592

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Работаю с данной компанией на протяжении нескольких лет по сетевому оборудованию, устраивает качество товара, ассортимент и быстрая доставка. Рекомендую к сотрудничеству!
Відповідь представника «EServer.ua»
Благодарим за Ваш отзыв! Спасибо, что Вы с нами столь длительное время. Будем стараться держать марку) Ждем новых заказов!
Алексей Никитченко рекомендує цей магазин
6 квітня 2021

Купив: Фаст-конектор SC/UPC, Замовлення №40502

Прийшло швидко, замовлення, оплата зручна. З ними можна працювати. Єдина незручніть - неможливість вибору отримувачем (чз Нову Пошу) юридичної особи.
Відповідь представника «EServer.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Наша команда пряцює над забезпеченням максимальної зручності клієнта, тож при оформленні замовлення є можливість оформити безготівкову оплату (з ПДВ і без) як для оплати самого замовлення, так і для формування рахунку на доставку Новою Поштою. Якщо у Вас виникли будь-які питання з приводу товару чи оформлення замовлення - наші менеджери з радістю Вам допоможуть. Звертайтесь до нас знову!
IxI_JOKER_IxI рекомендує цей магазин
1 квітня 2021

Купив: Коммутатор TENDA TEF1105P, Замовлення №40378

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: асортимент

Придбанням товару в магазині E-server.com.ua задоволений. Приємно що магазин перевів сайт на українську мову інтерфейсу. Звісно є ще над чим працювати, але в цілому все добре. Хотілось щоб в асортименті з'явились блоки живлення 5V 2A. І фільтр кількості портів POE, а не просто портів.
Відповідь представника «EServer.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми дійсно працюємо над збільшенням україномовного контенту за мережевою та серверною тематикою: статті, відео тощо. Переклад товарів ще не ідеальний, але ми над цим працюємо) Також дякуємо за Ваші зауваження з приводу фільтрів - вони будуть враховані, фільтр зробимо найближчим часом. Асортимент також буде разширюватись, тож Ви зможете знайти всі необхідні товари в одному місці. Звертатесь до нас знову!
bulbozer рекомендує цей магазин
30 березня 2021

Купив: Монтажна шафа настінна CSV Шкаф серверный настенный 12U 450 (1245-А-ШН)

Хороший магазин. Постоянно заказываю здесь пассивное оборудование для серверных. Персонал хорошо ознакомлен с характеристиками товара и если нужно, без проблем предложат альтернативу или подскажут что лучше подойдет
Відповідь представника «EServer.ua»
Благодарим Вас за отзыв! Всегда приятно читать отзывы от постоянных клиентов) Наш отдел продаж хорошо знает продукцию, потому готов проконсультировать по любому вопросу, а также поможет выбрать оборудование под конкретные задачи и подобрать альтернативные решения. Обращайтесь к нам снова, всегда будем рады помочь!