Олег рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Спліт-система Electrolux Monaco Super DC Inverter R32 EACS/I-09HM/N8_22Y EU, Замовлення №10017030

Супер магазин, дуже вічливий персонал. Буду рекомендувати друзям
Тарас рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Спліт-система OLMO EDGE INVERTER NEW OSH-07FRH2, Замовлення №10017012

Доступні ціни, ввічливий і компетентний персонал, вигідна бонусна програма
Віталій рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter ARCTIC INVERTER NG (GEN VI) CH-S18FTXLA2-NG, Замовлення №10016700

Вже кілька років користуюсь даним магазином. Дуже задоволений! Вилекий вибір продукції, як вживаної так і нової, обслуговування на високому рівні, завжди є взаємозв'язок.
Сергей рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Спліт-система AUX Q-Smart Plus AUX-12QC, Замовлення №10016681

Швидке й якісне обслуговування. Те що й очікуєш від магазинів такого плану.
як Вам ця модель кондиціонеру? тихо працює?
22 лютого 2024 Відповісти
Bohdan Hrudetskyi рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter DAYTONA GEN VI CH-S09FTXD2-SC, Замовлення №10016663

Одразу після здійснення покупки я отримав детальну інформацію для відстеження мого замовлення. Це забезпечило мені спокій, дозволивши знати, де знаходиться мій товар і коли я можу його очікувати.
Анна Курелех рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Спліт-система Electrolux Monaco Super DC Inverter R32 EACS/I-09HM/N8_22Y EU, Замовлення №10016642

Замовлення на сайті було зроблено легко, а асортимент товарів глибокий і різноманітний. Доставка була швидкою, а товар прийшов в надійній упаковці. Задоволена якістю товару та ефективністю сервісу.
Євгенія Демченко рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Спліт-система AUX Q-Smart Plus AUX-09QC, Замовлення №10016629

Якісне обслуговування. Гарні та якісні товари. Рекомендую тут робити покупки.
Вика рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Спліт-система Mitsubishi Electric MSZ-AP25VGK/MUZ-AP25VG, Замовлення №10016590

Приємний досвід обслуговування. Онлайн-консультанти завжди на зв'язку і відповідають оперативно на всі питання, навіть у найпізніші години
Юлия рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Спліт-система Electrolux Monaco Super DC Inverter R32 EACS/I-12HM/N8_22Y EU, Замовлення №10016570

Мобільна версія сайту працює бездоганно. Її зручний інтерфейс дозволяє з легкістю переглядати каталог, робити замовлення та слідкувати за статусом доставки прямо зі смартфону.
Ірина рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter ARCTIC INVERTER NG (GEN VI) CH-S09FTXLA2-NG, Замовлення №10016530

Мій досвід покупки в цьому інтернет-магазині був на вищому рівні. Сайт пропонує вражаючий вибір товарів. Інформація на сайті є чіткою та докладною, допомагаючи вибрати саме те, що мені потрібно. Замовлення було оброблено оперативно, і доставка була швидкою, навіть з урахуванням свят.