Степан рекомендує цей магазин
29 жовтня 2023

Купив: спліт-система Electrolux Fusion Super DC EACS/I-07HF/N3_18Y, Замовлення №10015987

Замовляв в цьому магазині спліт-систему Electrolux Fusion Super DC EACS/I-07HF/N3_18Y для спальні. Чому тут, адже магазин знаходиться в Харкові, а доставити потрібно у Львівську обл. Перш за все це найкраща ціна на подібні кондиціонери, правильний і зрозумілий сайт магазину, приємні і толкові менеджери. При телефонній розмові мені все детально пояснили по моєму вибору, обговорили питання оплати і доставки. Все пройшло спокійно і без нервів, замовлення доставлено непошкодженим.
Александр рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Спліт-система AUX ASW/AS-H07FFR3DI, Замовлення №10015952

Ввічливі продавці-консультанти. Якісно допомагають при підборі товару.
Віталій рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Спліт-система LG Standart Plus PC12SQ, Замовлення №10015931

Привітний персонал. Відповіли на всі запитання
Дмитро рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Спліт-система Samsung AR09BXFAMWKNUA, Замовлення №10015844

Дуже задоволений магазином, працівникі приємні, допомогли з вибором. Рекомендую всім
Egor Stasov рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: Спліт-система OLMO EDGE INVERTER NEW OSH-12FRH2, Замовлення №10015877

Купували відносно недавно тут Спліт-систему Arctic Inverter, гарний вибір, нормальні консультанти, адекватні ціни. Все влаштувало.
Андрей рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter VERITAS NG (INVERTER) CH-S09FTXQ-NG, Замовлення №10015824

Замовлення просто і швидко, а доставка - без проблем. Рекомендую цей магазин!
Павел Сергиенко рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Тепловий насос для басейну Fairland SHP03, Замовлення №29154

Очень солидный магазин с просто огромным ассортиментом. Хочу отметить профессионализм консультанта, который помог мне определиться с выбором. Рекомендую.
Marina рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Спліт-система OLMO EDGE INVERTER NEW OSH-09FRH2, Замовлення №10015809

Професійне і дружелюбне обслуговування. Приємно відвідувати.
Eugen Urdenko рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter ARCTIC INVERTER NG (GEN VI) CH-S09FTXLA2-NG, Замовлення №10015775

Професійний персонал, хороше місце для покупки нових товарів
Анютка рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: Спліт-система AUX ASW/AS-H07FFR3DI, Замовлення №10015734

Проконсультували по телефону,підібрали саме те,що мені було потрібно.