Slonjra рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Roadmarch Ecopro 99 205/55 ZR16 94W XL, Ваше замовлення №238480106: Roadmarch Ecopro 99 205/55 ZR16 94W XL, Замовлення №238480106

Дуже добрий магазин ціна і якість добра
Відповідь представника «АВТОПІК»
Приємно отримати Ваш позитивний відгук! Дякуємо за зворотний зв'язок на замовлення! Звертайтесь ще! З повагою, Олексій, відділ контролю якості Avtopik.com.ua
Vitaliy рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Michelin anakee 90/90 r17 мотошины , Замовлення №235586693

Все прошло как обещали
Відповідь представника «АВТОПІК»
Приємно, що Ви залишилися задоволені придбаним товаром! Дякуємо за позитивний відгук! З повагою, Олексій, відділ контролю якості Avtopik.com.ua
Tanya Tanya рекомендує цей магазин
28 квітня 2023

Купив: Літні шини Michelin Primacy 4+ (215/60R17 96H), Замовлення №2037493

Відповідь представника «АВТОПІК»
Приємно, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням та отриманим товаром! Дякуємо за звернення та вашу оцінку! З повагою, Олексій, відділ контролю якості Avtopik.com.ua
Олег Зиненко рекомендує цей магазин
24 квітня 2023

Купив: Колесные гайки Starleks Конус Откр. (M12x1.5x21 NEX19) Хром, Замовлення №236842736

Все добре, дякую за працю!
Відповідь представника «АВТОПІК»
Приємно, що Ви залишилися задоволені придбаним товаром! Дякуємо за звернення та вашу оцінку! З повагою, Олексій, відділ контролю якості Avtopik.com.ua
Валерій Марченко рекомендує цей магазин
20 квітня 2023

Купив: Ризина на мотоцикл Meetzeler, Замовлення №234668402

Магазином задоволений, зателефонували швидко, обслуговування гарне, з менеджером обговорили термін доставки, все було добре ,і все в обговорений термін, дякую.
Відповідь представника «АВТОПІК»
Приємно, що Ви залишилися задоволені придбаним товаром! Дякую за зворотній зв'язок! З повагою, Олексій, відділ контролю якості Avtopik.com.ua
Юрий Грозян рекомендує цей магазин
19 квітня 2023

Купив: Литі диски ZF QC177 R17 W7.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 (GMF), Замовлення №20450696806617

Товар співпадає заявленим характеристикам, менеджер відповів на всі мої запитання, та швидко оформив замовлення, рекомендую
Відповідь представника «АВТОПІК»
Приємно отримати Ваш позитивний відгук! Дякуємо за звернення та вашу оцінку! З повагою, Олексій, відділ контролю якості Avtopik.com.ua
Alex AlexAlex рекомендує цей магазин
15 квітня 2023

Купив: Легкосплавний диск ZW 244 (R15 W6.5 PCD4x100 ET34 DIA67.1), Замовлення №236196315

Анди Ремисин рекомендує цей магазин
13 квітня 2023

Купив: Літні шини Goodyear EfficientGrip Performance 2 (205/55R16 91H), Замовлення №236083247

Швидко і ввічливо
Відповідь представника «АВТОПІК»
Приємно отримати Ваш позитивний відгук! Дякуємо за зворотний зв'язок, він дуже важливий для нас. З повагою, Олексій, відділ контролю якості Avtopik.com.ua
Vasuluna рекомендує цей магазин
8 квітня 2023

Купив: Диски , Замовлення №2036664

Замовили диски,все якісно і швидко Допомогли підібрати,швидко проконсультували і відправили Рекомендую
Відповідь представника «АВТОПІК»
Приємно, що Ви залишилися задоволені придбаним товаром! Дякуємо за зворотний зв'язок, він дуже важливий для нас. З повагою, Олексій, відділ контролю якості Avtopik.com.ua
Oleg Murawicki рекомендує цей магазин
7 квітня 2023

Купив: Toyo Nano Energy 3 155/65 R13 75T, Замовлення №233699638

Відповідь представника «АВТОПІК»
Приємно, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням та отриманим товаром! Дякуємо за позитивний відгук! З повагою, Олексій, відділ контролю якості Avtopik.com.ua