Влад Некрасов не рекомендує цей магазин
27 листопада 2022

Хотів купити: Мобільна батарея Samsung Battery Pack, Type-C, Type А,

хотів купити а перейшовши немає в наявності
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Ця категорія товарів має зараз підвищений попит. Тому залишки на складах швидко змінюються. Не завжди інформація оперативно надходить на рекламні майданчики. Приносимо вибачення за незручності.
Dexx не рекомендує цей магазин
26 листопада 2022

Хотів купити: Samsung 970 EVO 250 GB (MZ-V7E250BW)

у магазині взагалі відсутні будь які SSD накопичувачі, є тільки прошлогодні ціни...
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Так дійсно з певними категоріями товарів зараз є перебої у поставці. Нажаль SSD накопичувачі зараз відсутні. Приносимо вибачення за незручності.
Владислав рекомендує цей магазин
6 листопада 2022

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S22 Ultra 12/256GB Phantom Black (SM-S908BZKG)

Maryna Hontarenko рекомендує цей магазин
16 червня 2022

Купив: Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wi-Fi 4/64Gb SM-T220 Gray, Замовлення №1786729

Покупала как-то папе планшет. Сами знаете, какой это трепетный момент и нереальная ответственность. Поэтому и обратилась именно сюда! От всего в восторге начиная от помощи в выборе, заканчивая доставкой. Папе планшет пришёлся, по душе. Работает, как ракета! Так что у меня только положительные отзывы!!!
Екатерина Коткова рекомендує цей магазин
16 червня 2022

Купив: Телевизор QE50q60, Замовлення №1824143

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Очень понравились сроки доставки и удивило, что она бесплатная. После оформления заказа на следующий день телевизор уже доставили и не смотря на размеры коробки телевизора, доставка все равно была бесплатной. Очень довольна покупкой, сервисом магазина и товаром
380958265829 рекомендує цей магазин
13 червня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S22 Ultra 12/256GB Phantom Black (SM-S908BZKG)

Недавно купила долгожданную новинку от Samsung. Много раз звонила в данный интернет магазин и консультировалась по поводу товара. Очень довольна внимательным, компетентным и очень профессиональным обслуживание. Товар был доставлен вовремя, всем очень довольна. Советую данный магазин)
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Дякуємо за відгук, чекаємо в наших магазинах.
Pa..... рекомендує цей магазин
3 червня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A03s 3/32GB Blue (SM-A037FZBD), Замовлення №1845106

Хороший магазин, периодически заказываю. Этот товар оказался в налии только здесь. За 1 день доставили и год гарантии в подарок.
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрый день. Дякуємо за відгук, чекаємо Ваших звернень.
Нестор Ужвій не рекомендує цей магазин
24 травня 2022

Хотів купити: Samsung Galaxy Z Flip3

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Дуже жалкую що відразу не подивився відгуки по магазину. Це казна-що, а не магазин. У них зі всім біда, з ціною, наявністю, з доставкою. Було 2 спроби купівлі в цьому недомагазині. В перший раз доставки нема, але якщо ви оплатити повністю то ми поговоримо з керівництвом та може зробимо вам виключення. Друга спроба була бо була запланована поїздка через Львів, перепланували поїздку понесли додаткові виплати, людина вже в дорозі ці дзвонять у нас є телефон але казна де з вітрини .
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Щоб розібратись в ситуації та надати обгрунтовану відповідь, Просимо детально описати ситуацю, вказати номер Вашого замовлення та номер телефону. Відправити інформацію потрібно за адресою samsung@protoria.ua Приносимо вибачення за незручності.
olemin не рекомендує цей магазин
22 травня 2022

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S22+ 8/256GB Phantom Black (SM-S906BZKG), Замовлення №18040874

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

замовив на сайті, відзвонлись, сказали, що забронюють в магазині, і щоб я чекав смс з бронюванням (бронювання на 2 дні). прийшла смс, і я радий через пів києва їду в магазин. в магазині, "ой ми ваше замовлення віддали іншому, таке буває, вибачте. Ви можете купити у нас інший товар." Зателефонував на службу підтримки - сказали вибачте. Перевіримо... і тиша.
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Приносимо вибачення за незручності. Сподіваємось, що запропоноване рішення співробітників магазину, змогло вирішити ситуацію. Дякуємо Вам за покупку, будемо очікувати нових звернень.
яке "рішення для виправлення ситуації" мається на увазі ... незрозуміло: я САМ звернувся ще раз до магазина , щоб спробувати всеж-таки купити телефона, мені запропонивали сплатити карткою з сайту, щоб телефон доставили в Київ, ціна правда за цей час дещо підросла в порівнянні з "попереднім" замовленням...
30 травня 2022 Відповісти
Simply1 не рекомендує цей магазин
26 квітня 2022

Хотів купити: SSD накопитель Samsung T7 1 TB

На хотлайне - все в наличии! А на сайте - нет в наличии! Зачем так подставлять???
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Так дійсно, товар вже відсутній в наявності. Нажаль наш магазин ще не відновив роботу в повному обсязі. Приносимо вибачення за незручності, та чекаємо Вас в наших магазинах.