Max Pit не рекомендує цей магазин
29 вересня 2021

Купив: Смарт-часы SAMSUNG Galaxy Watch 4 Classic 46mm eSIM Black

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. По товару Смарт-часы SAMSUNG Galaxy Watch 4 Classic 46mm eSIM Black дійсно є певний дефіцит, тому видача передзамовлень буде тривати до 10,10,2021. Всі клієнти обов'язково отримають своє передзамовлення. Просимо вказати Ваш номер замовлення або контактні данні, ми детально проаналізуємо ситуацію по Вашому замовленню. Інформацію можна відправити на пошту samsung@protoria.ua. Дякуємо за відгук, приносимо вибачення за незручності.
Заказ №1749811. Был сделан заказ 11.09.21. Сегодня 06.10.21 позвонил представитель и спросил ожидаю ли я ещё. На мой вопрос, а что уже можно ехать забирать, ответил - нет, мы просто новый список ожидающих формируем. На мой вопрос когда я таки смогу забрать их, ответил - неизвестно но в октябре, наверное... И это при том, что был в магазине 16.09 и 24.09 и оба раза в наличии было двое часов, но я третий в очереди xD.
6 жовтня 2021 Відповісти
Alesya_Nilova рекомендує цей магазин
28 вересня 2021

Купив: Samsung Galaxy Watch 4 Classic eSIM Black 46mm (SM-R895FZKASEK), Замовлення №1747753

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару

Не сподобалося: замовлення через корзину

Часы предзаказала 7 сентября, 15 уже получила на Новой почте. Беспроводную зарядку в подарок тоже положили. Покупаю здесь, кстати, не в первый раз. Перед отправлением предупредили, что гарантию на второй год нужно активировать. Гарантийный талон был уже заполнен. Часы работают без нареканий, осталось приятное впечатление от магазина.
Добрий день. Дякуємо за відгук. Бажаємо приємного користування
Yakiman74 не рекомендує цей магазин
21 вересня 2021

Хотів купити: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm Black (SM-R890NZKA)

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

В подарок шло беспроводное зарядное устройство. Его нет в наличии. Предложили ещё купить что-нибудь со скидкой)) Дозвониться до магазина не смог((
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день, Просимо вказати номер Вашого замовлення або контактні дані, Відправити інформацію можна на пошту магазину samsung@protoria.ua. Приносимо вибачення за незручності.
Taras Onyshchenko рекомендує цей магазин
17 вересня 2021

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm Black (SM-R890NZKA)

Все пройшло супер! Годинник на позняках забрав через тиждень після старту продажів, але я і замовляв його 7.09. тобто за день до старту. отримав +1 рік гарантії і безпроводну зарядку!
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Дякуємо за відгук, завжди раді нашим клієнтам. Бажаємо приємного користування.
VovkaKnyaz не рекомендує цей магазин
15 вересня 2021

Хотів купити: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm Silver (SM-R890NZSA), Замовлення №1738368

Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Дякуємо що обираєте наш магазин. Дійсно бажаючих отримати нові Samsung Galaxy Watch4 виявилось дуже багато, магазин не встиг забезпечити товаром всіх бажаючих, в перший день старту видачі передзамовлень. Для нас найголовніше це лояльність наших клієнтів. Ми завжди прислуховуємось до наших клієнтів та намагаємось ставати краще. За Вами зберігається ваше право отримати замовлення, та зареєструвати додатковий рік гарантії. Товари вже присутні в магазинах. Дякуємо вам за відгук, приносимо вибачення за незручності.
dotter не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 вересня 2021

Хотів купити: Samsung Galaxy Watch 4 Silver small 40mm

Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Для уточнення інформації, просимо надати ваші контактні данні та вказати магазин в якому ви робили передзамовлення. Данні просимо надати на email магазину samsung@protoria.ua. Приносимо вибачення за незручності.
Магазин оперативно связался со мной и проблема с предзаказом была оперативно решена, спасибо.
14 вересня 2021 Відповісти
Listad не рекомендує цей магазин
21 червня 2021

Купив: SSD накопичувач Samsung T7 1 TB Red (MU-PC1T0R/WW), Замовлення №1721211

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день Дякуємо за звернення. При оплаті товару на відділені перевізника, магазин згідно законодавства надає видаткову накладну. Видаткова накладна є повноцінним фінансовим документом, що підтверджує покупку. В накладній та чеку не вказуються серійні номери продукту. Якщо в комплекті був відсутній гарантійний талон, Ви можете звернутись до магазину, ми зробимо запит, та надішлемо дублікат. Весь продукт нашого магазину повністю офіційний, та має офіційну гарантію. Приносимо вибачення за незручності.
Ігор не рекомендує цей магазин
5 червня 2021

Купив: Galaxy s20, Замовлення №1718141

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Замовив телефон через сайт, оплатив його. Через під години дзвінок, про те що телефону по факту немає. Телефон був потрібен терміново на подарунок, кошти зависли, подарунок відміняється.
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Дякуємо за Ваше звернення. Після запропонованого варіанту рішення сподіваємось ви залишились задоволеними та наступного разу оберете наш магазин. Приносимо вибачення за незручності.
Антон Сахно не рекомендує цей магазин
5 травня 2021

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S21+ 8/128GB Phantom Black (SM-G996BZKDSEK), Замовлення №1701969

Сподобалося: відвантаження товару

Купил S21+, через несколько дней обнаружил довольно сильный люфт кнопки питания, отнес в сервис. Там сказали что это нормально, ремонтировать отказались. В заключении написали "заявленный дефект не обнаружен".
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Дякуємо Вам за звернення. Дійсно, рішення щодо виправлення несправності приймає сервісний центр. Магазин нажаль не може вплинути, так як це незалежна структура. Приносимо Вибачення за незручності.
RD рекомендує цей магазин
6 березня 2021

Купив: SSD накопичувач Samsung 970 EVO Plus 500 GB (MZ-V7S500BW), Замовлення №1677548

Все ОК - замовив SSD, через кілька хвилин подзвонили для підтвердження. Доставли вчасно.