Анастасія Чайковська рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Планшет Apple iPad 9 10.2 retina , Замовлення №И155334

Купую в цьому магазині всю техніку епл, і всім знайомим раджу цей магазин)))
Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Ваш позитивний відгук – це найкраща нагорода для нас! Дякуємо, що ви поділилися своїми враженнями. З найкращими побажаннями, команда Техно Їжака.
Олексій Бєліченко не рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Apple Watch 7 Green (б/у, ідеальний стан), Замовлення №154675

Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже шкода, що Ви зіткнулися з такою неприємною ситуацією. Ми розуміємо Ваше розчарування і хочемо запевнити Вас, що ми вже вжили заходів для її вирішення. Також бачимо інформацію, що служба турботи вже зв'язалась із Вами та виправила ситуацію.
oksenchukk рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: У Apple iPhone 11 128 Gb Purple (Відмінний), Замовлення №371674

Купував айфон 11 про все круто , працює ідеально
Анастасiя рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Навушники Apple AirPods 3 with Wireless Charging Case, Замовлення №375608

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Дякуємо Вам за Ваш відгук! Нам дуже приємно, що Ваша проблема з навушниками була успішно вирішена і Ви отримали нову пару. Ми щиро дякуємо Вам за Ваш час та за те, що Ви поділилися з нами своїми враженнями. Нам дуже важливо знати думку наших клієнтів, адже саме вона допомагає нам ставати краще. Ми дуже цінуємо Вашу співпрацю та сподіваємося, що Ви й надалі будете нашим клієнтом. З повагою,  команда Техно їжака.
Також пропоную на сайті у відповідному розділі детально описати, як працює дистриб'ютор та які існують ризики. Наприклад, у випадку розбіжностей з гарантією необхідно звернутися на лінію Apple і оновити дані про покупку за допомогою чека. Я зіткнулася з такою ситуацією вперше, тому вважаю, що така інформація була б корисною для користувачів. Дякую.
17 квітня 2024 Відповісти
Misha1980 рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03), Замовлення №213122

Не стикнувся з жодною проблемою при купівлі)
Кушнир Сергей рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Пошуковий брелок Apple AirTag 4-pack (MX542), Замовлення №12402

Скажу коротко та по суті: товар був у наявності; ціна відповідала реальній; передзвонили через кілька хвилин після заявки для уточнення замовлення; отримав у пункті видачі. Все супер, як бачите.
Stanislav рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Зарядная станция EcoFlow RIVER 2 Max (512 Вт-ч) CN, Замовлення №371478

Відповідь представника «Техно Їжак»
Yevhenii Pohorielov не рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation with Lightning Charging Case (MPNY3), Замовлення №369577

Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук. Нам дуже шкода, що Ви мали негативний досвід при покупці AirPods 3 у нашому магазині. Хочемо зазначити, що служба по роботі з клієнтами вже зв'язалася з Вами та вжила заходів для її вирішення, а саме Вам було замінено AirPods 3 на нові. Ми цінуємо Вашу думку та хочемо запевнити Вас, що ми завжди прагнемо до того, щоб кожен наш клієнт був задоволений покупкою. З додаткових запитань можете звернутись до нас на гарячу лінію, за номером 0 800 204 402.  З повагою, команда Техно їжака.
Влад Белоус рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Замовлення №И154015

Швидка обробка замовлення та гарне обслуговування.Якість товару на високому рівні.Рекомендую!
lemberg2701 не рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Навушники Apple AirPods 2 with Charging Case, Замовлення №3262024

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару

товар з браком, магазин відмовився повертати кошти, сказали, що браку нема, хоч це підтвердив офіційний сервісний центр. не рекомендую!
Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук! Приносимо вибачення за незручності. Нам шкода, що Ваш досвід не відповів очікуванням.  На жаль, вказана Вами інформацію по замовленню була не зовсім коректна та наші менеджери не змогли із Вами зв'язатись, аби допомогти вирішити цю ситуацію. Будемо вдячними за зворотній зв'язок, щоб ми могли виправити ситуацію та покращити наш сервіс. Лінія турботи: 0 800 204 402.  З повагою, команда Техно їжака.
ви не виправили ситуацію одразу, не повідомили вчасно, все самостійно потрібно було вирішувати, то і зараз тим більше надокучати мені своїми менеджерами не потрібно! люди, звертайте, будь ласка, увагу на негативні відгуки, щоб теж не потрапити на таку "турботу"
28 березня 2024 Відповісти