Алексей Белоус не рекомендує цей магазин

Купив: Б/У Apple iPhone 13 128 Gb Pink (Ідеальний), Замовлення №208095

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що трапилася така ситуація. Приносимо вибачення від імені Компанії за спричинені незручності. Уся інформація, отримана від Вас, буде обов'язково прийнята в роботу і допоможе нам покращити якість сервісу. Також, ми передамо Ваше звернення до відповідального сервісного менеджеру та він із Вами зв'яжеться аби допомогти як найшвидше вирішити цю проблему, аби Ви і далі із задоволенням користувались Вашим телефоном.
Вы меня не поняли, дальше пользоваться утопленным телефоном я не собираюсь. Такие телефоны как правило не подлежат восстановлению, после ремонта полноценно не работают. Предлагаю найти какой то компромисс, либо вернуть денежные средства, с учетом того что мы его эксплуатировали или в крайнем случае на другой телефон, который не плавал и не франкенштейн, который возможно в будущем обменять по трейдину. Согласитель продать утопленника, заявив что он Идеальный без ремонтов и практически новый за 25000 грн. это уровень базара. Прошу связаться со мной компетентного сотрудника который может принимать самостоятельные решения, чтобы найти компромисс. Специально обратились в сетевой магазин, чтобы исключить различного рода ловушек от недобросовестных продавцов и тут такой сюрприз. Если компромисс не будет найдет, следующий этап уже будет с участием контролирующих органов.
22 січня 2024 Відповісти
Представник магазину «Техно Їжак» відповів на коментар Алексей Белоус
Доброго дня, аби надасти будь-яке виріщення, потрібно перевірити телефон яким Ви користуєтесь на протязі пів року, аби перевірити потрібно сдати на сервісний центр та після заключення вже ми зможемо шукати виріщення, аби Ви були задоволені виріщенням.
23 січня 2024 Відповісти
Понял. Сдавать телефон через любой магазин сети ? Я так понял лучше приложить данную переписку, чтобы Сц понял для чего поступил к ним телефон ?
23 січня 2024 Відповісти
Роман Карабут не рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: Геймпад Backbone One for iPhone 15 & Android - USB-C (2nd gen) Black, Замовлення №353155

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

сначала с отправкой товара затягивали неделю, обманывая при этом по срокам отправки и причинам задержки. прислали не то что надо и теперь я не могу воспользоваться законным правом отправить товар обратно)
Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що трапилася така ситуація. Приносимо вибачення від імені Компанії за спричинені незручності. Уся інформація, отримана від Вас, буде обов'язково прийнята в роботу і допоможе нам покращити якість сервісу. Та також бачимо наразі інформацію, що Ви будете робити нам повернення та також у вигляді вибачення перед Вами за усю цю ситуацію, нарахуємо Вам на бонусний рахунок 200 грн у вигляді вибачення та дякуємо за лояльність до нашої компанії. Сподіваємося на майбутню співпрацю та докладемо максимум зусиль, щоб такі ситуації більше не траплялися.
Миколай рекомендує цей магазин

Купив: Б/У Ноутбук Apple MacBook Pro 13, Замовлення №353467

Дуже вдячний і за супровід і за чудовий ноутбук в ідеальному стані. Всіх благ
DiDiDo рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium (MTUV3), Замовлення №352005

Замовлення отримав вчасно. Безкоштовно наклеїли захисне скло. І взагалі хлопці і дівчата тут молодці, стараються, працюють. Ну взагалі крутяться як можуть, що тут скажеш.
Доброго дня! Дякуємо вам за відгук! Бажаємо приємного користування!
Vitaliia Bobryk не рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Електронна книга Amazon Kindle Paperwhite 11th Gen. 8GB Black 2021, Замовлення №349773

Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що трапилася така ситуація. Приносимо вибачення від імені Компанії за спричинені незручності. Уся інформація, отримана від Вас, буде обов'язково прийнята в роботу і допоможе нам покращити якість сервісу. Сподіваємося на майбутню співпрацю та докладемо максимум зусиль, щоб такі ситуації більше не траплялися.
Тарас Рахімов рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB eSIM Blue Titanium (MU693), Замовлення №347354

Задоволений! Товар прийшов повністю запакований, новий.
Доброго дня! Дякуємо вам за відгук! Бажаємо приємного користування!
Mariia Tsymbaliuk не рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Хотів купити: Стилус Apple Pencil 2nd Generation для iPad Pro 2018 (MU8F2), Планшет Apple iPad Pro 12.9 2021 Wi-Fi 256GB Space Gray (MHNH3)

Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня, нам прикро, що у вас склалося негативне відчуття від покупки, проте ми завжди намагаємося допомогти усім клієнтам. Приносимо вибачення за цю ситуацію, будемо намагатись, аби таких ситуацій більше не було. Та зверніться будь ласка до нас на гарячу лінію аби могли виправити Ваше враження від нашого магазину.
Представник магазину «Техно Їжак»
Доброго дня, на жаль так і не отримали від Вас додаткової інформації, надайте будь-ласка свої контактні данні для того аби наш менеджер із Вами звʼязався для вирішиння цієї ситуації.
16 січня 2024 Відповісти
Виктория Турабина рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Чохол для смартфона Pump Silicone Minimalistic Case for iPhone 13 Pro Max Floral (PMSLMN13PROMAX-7/231), Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №347100

Дуже рекомендую. Замовлення прийняли, швидко зв'язалися, відправили. Ціна відповідає ціннику, все якісно запаковане. Товаром дуже задоволена
Zaur Kadze рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення № Замовлення №347988

Не знаю чи зможу повернути якщо що навушники бо мене обізвали клікнтом кліентовичем ще й на російській, але вони фірмові і робочі.
Олег Грох рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Plus 256GB Yellow (MU1D3), Замовлення №346303

Чудовий магазин дякую за новенький айфон!!! Все просто супер!!! Ви найкращі та з доступними цінами!!!
Доброго дня! Дякуємо вам за відгук! Бажаємо приємного користування!
З наступаючим новим роком!!!
31 грудня 2023 Відповісти