Сергій 27 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 лютого 2024

Купив: iPhone 12 , Замовлення №361966

Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук про iPhone 12, який Ви придбали в нашому магазині. Ми розуміємо Ваше розчарування щодо не працюючого USB-шнура. Хоча Ви вже придбали новий шнур, ми хотіли б запропонувати Вам компенсацію за його вартість. Та також, будемо ретельніше слідкувати за комплектуючими, аби не допустити таких випадків. Усю надану від Вас інформацію ми прийняли до роботи та передали до директора магазину, в якому Ви придбали Ваш пристрій аби виправити обслуговування та підвищити компетентність наших співробітників. Ми просимо вибачення за будь-які незручності, які Вам довелося зазнати. Ми цінуємо Вашу думку і хочемо зробити все можливе, щоб Ви були задоволені покупкою.
Звʼяжіться зі мною для компенсації за шнур.
29 лютого 2024 Відповісти
Повернули гроші на бонусний рахунок,дякую!
7 березня 2024 Відповісти
Дария Бабанская не рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch SE GPS 40mm Gold Aluminum Case w. Starlight S. Band (MKQ03), Замовлення №356786

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук про Apple Watch. Нам шкода чути, що Ви стикнулися з проблемами з Вашим годинником. Ми розуміємо Ваше розчарування: Швидка втрата заряду нового годинника є неприйнятною. Недостатня комунікація та відсутність чіткої інформації про статус діагностики не відповідають нашим стандартам. Ми розуміємо Ваші потреби: Отримувати чітку та актуальну інформацію про стан Вашої заявки. Бути впевненими, що Ваша заявка опрацьовується. Не витрачати час на самостійне з'ясування статусу. Тому зі свого боку виправимо та поліпшимо систему інформування клієнтів. Відмова у поверненні товару, який виявився несправним, суперечить політиці нашого магазину. Непрофесійне ставлення консультантів є неприпустимим. Приносимо вибачення від імені Компанії за спричинені незручності. Уся інформація, отримана від Вас, буде обов'язково прийнята в роботу і допоможе нам покращити якість сервісу. Також перевірили, усю надану Вами інформацію. Прийнявши Ваш годинник на сервіс, передали до офіційного сервісу компанії Аpple, після їх перевірки, отримали заключення, що браку не виявлено та годинник повністю справний.
Олег Билык рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Навушники Sony Noise Cancelling Headphones WH-1000XM5 Black, Замовлення №360064

Придбав навушники Sony Noise Cancelling Headphones WH-1000XM5 Black, про навушники годі й щось казати, вони просто ТОП! З магазином досвід теж чудовий, найнижча ціна, швидке обслуговування, безкоштовна доставка до найближчого магазину.
Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Ваш позитивний відгук – це найкраща нагорода для нас! Дякуємо, що ви поділилися своїми враженнями. З найкращими побажаннями, команда Техно Їжака.
Alexandr Netz не рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Хотів купити: Політика магазину

Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Приносимо вибачення за незручності. Інформація, описана Вами у відгуку, буде передана на розгляд до наших фахівців. Дякуємо Вам, що допомагаєте нам поліпшити наш сервіс.
Anna2002 рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Чехол Silicone Case for Apple AirPods with Carbine Midnight Blue, Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №359380

Купувала навушники на подарунок, забрала в магазині все пройшло чудово, гарне обслуговування, доставка була як і домовлялися зі співробітниками, гарна якість, ціна супер
Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Величезне дякую за ваш чудовий відгук! Нам дуже приємно, що ви задоволені новою покупкою. Ми щиро раді, що ви гідно оцінили можливості та якість нашого товару. Що стосується доставки, ми завжди прагнемо до того, щоб наші клієнти отримували свої замовлення максимально швидко та зручно. З повагою, команда Техно Їжака.
Владислав Письменный не рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Б/У Ноутбук Apple MacBook Pro 13, Замовлення №357650

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук. Ми розуміємо ваше розчарування і щиро шкодуємо, що Вам довелося зіткнутися з такою ситуацією. Інформація, описана Вами у відгуку, буде передана на розгляд до наших фахівців, аби ми могли виправити Ваше враження від покупки.
Galanidzi рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №358674

Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Дякуємо, що ділитесь своїми враженнями. Для нас дуже важлива Ваша думка. Чекаємо на нові Ваші звернення! Бажаємо приємного користування!
Борис Коц не рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Obsidian, Замовлення №150070

Сервісу та гарантії після покупки немає - 0 Гаряча лінія не реагує - 0 Купив 05.02.24 - 10:19. Через декілька годин зрозумів що продали телефон з обмеженням, виготовлений для Японського ринку. Такі телефону коштують дешевше на 2000 грн. Продавець Богдан підсунув телефон не належної якості, інформації щодо моделі не надав. Магазин відмовляється робити заміну чи повернення коштів.
Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що трапилася така ситуація. Приносимо вибачення від імені Компанії за спричинені незручності. Уся інформація, отримана від Вас, буде обов'язково прийнята в роботу і допоможе нам покращити якість сервісу. Переглянули Ваші звернення, та бачимо інформацію, що Ви звернулись через декілька днів після купівлі та повідомили, що Вам не зручно їм користуватись. Та на жаль обмін товару не є можливим по причині того, що товар був у використані.
Твердження \"був у використанні\" незрозуміле. Телефон купив для подарунку тому досі лежить запакований в тому вигляді який мені продали та всією комплектацією до його. Включав для перевірки справності дисплею в день покупки. Одразу після подавання живлення на телефон відображається перші два вікна \"мова\" а потім \"країна покупки\" - Японія. Консультант не розповів мені, а також в паспорті, інструкції не написано що неможливо змінити країну покупки і те що звук затвору камери не відключити. Відповідь консультанта: \" та все класно, є 14 дні на повернення товару... 21 століття, все по номеру телефону\" Об\'єкт господарювання \"... Анатолій Юрійович\" - я вважаю справедливим вимагати повернення коштів або заміну телефону на аналогічний global. Тим більше ціни на версії не відрізняються. Збираю інформацію для звернення в Держпродспоживслужбу....
9 лютого 2024 Відповісти
MyOldNick відповів на коментар Борис Коц
Підкажіть, як виглядала коробка Вашого телефону? Бо мені привезли телефон без пломб, відкриту коробку. І залишки наліпок добре відтерли мабуть
10 лютого 2024 Відповісти
Пломб не було, все затерто. Здається в усіх магазинах України такими торгують.
12 лютого 2024 Відповісти
Владислав Кравченко рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 512GB eSIM Black (MTM93), Замовлення №356945

Поки все добре, задоволений
Відповідь представника «Техно Їжак»
Иван не рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Хотів купити: Б/У iPhone 13 Pro 256 GB Silver артикул MLVF3

Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що трапилася така ситуація. Приносимо вибачення від імені Компанії за спричинені незручності. Уся інформація, отримана від Вас, буде обов'язково прийнята в роботу і допоможе нам покращити якість сервісу. На жаль Ви не лишили жодної контактної інформації, аби наші менеджери могли з Вами зв'язатись та виправити цю ситуацію. Будь ласка надайте контактні данні або зателефонуйте нам на гарячу лінію, аби ми могли виправити Ваше враження від обслуговування.