Кірієнко Олексій не рекомендує цей магазин
29 серпня 2022

Хотів купити: Спальный мешок Terra Incognita Asleep 300

Хотел купить 2 шт спальный мешок Terra Incognita Asleep 300 (правый и левый), темно-синий начал оформление на сайте все вроде есть в наличии , решил перезвонить по поводу доставки , оказалось что в наличии нет... Не рекомендую магазин.
Відповідь представника «Lodka5»
Добрий день, нам дуже шкода, що ми не змогли обробити ваше замовлення і вислати необхідний товар. Приносимо вибачення за витрачений час. Ми вже відреагували на цю проблему і вказали інформацію, що товар знаходиться в дорозі, ми змінили статус наявності таких товарів, додали інформаційні тексти у всіх можливих місцях. Сподіваємось вас знову побачити в нашому магазині, ми впевнені, що ми зможемо змінити вашу думку на краще і обслужити вас "на 5".
Вика не рекомендує цей магазин
23 липня 2022

Хотів купити: Прицел оптический Vortex Strike Eagle 1-6x24 AR-BDC3 (MOA) (SE-1624-2), Замовлення №47486

Shaman01 не рекомендує цей магазин
4 липня 2022

Хотів купити: Прицел оптический Vortex Strike Eagle 1-8x24 (AR-BDC3 IR) (SE-1824-2), Замовлення №46686

Відповідь представника «Lodka5»
Дякуємо за відгук. Нам шкода, що ви залишились незадоволені взаємодією з нашим магазином. Дозвольте внести прозорість в декілька моментів: - На нашому сайті і на Хотлайні не вказується наявність товарів. - Ми переслухали вашу розмову з нашою менеджеркою і можемо сказати відверто, що з її боку ви не отримали жодного некоректного слова, підвищеного тону чи хамства. Наша співробітниця спілкувалася з вами чемно, принесла вибачення за те, що товару не виявилось в наявності та сповістила вас про приблизну дату надходження товару з пропозицією повторно зателефонувати вам, коли приціл буде в Україні. Нам дуже шкода, але зараз існують проблеми з поставками, в зв?язку з повномасштабною війною в нашій країні, збились всі ланцюжки, логістика, проблеми з товарами є для всіх груп товарів. Ми прийняли до уваги ваш відгук та додали примітку «очікується» на приціли, які ще не прибули. Сподіваємось знову побачити вас в нашому магазині, впевнені, що наступного разу ми зможемо скласти гарне враження та заслужити позитивний відгук.
Vadym Klochkov рекомендує цей магазин
8 жовтня 2021

Купив: Kolibri KM 300

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Заказал лодку в магазине, но ее не было в наличии. Менеджер Артем организовал ее отправку с завода-изготовителя на тех же условиях (подарки, цена, доставка).. Квалифицированные специалисты дают информацию, которая подтверждается независимыми источниками, в том числе и на YouTube. После покупки лодки дошло дело и до аксессуаров, и тут на высоте, то что не подошло или не понравилось обменяли без вопросов. Ну лично я такого качества обслуживания в Украине еще не встречал. Рекомендую.
Віталій Ахмадєєв не рекомендує цей магазин
21 червня 2021

Купив: Човновий мотор Parsun TC3.6BMS

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Відповідь представника «Lodka5»
Віталій, нам дуже шкода, що ви залишилися невдоволені роботою нашого магазину. Ми просимо свої щирі вибачення і дякуємо, що ви вказали нам на наші помилки. Хочемо відповісти на ваші зауваження. 1. Усі товари на нашому сайті розміщуються в режимі каталогу. Ми не вказуємо на сайті інформацію про поточну наявність товару. 2. На сайті є детальна інформація про те, що при оформленні кредиту подарунки до замовлення не додаються. Наші менеджери інформують про це при оформленні замовлення і пояснюють причину такої ситуації. Це пов'язано з тим, що магазин бере на себе погашення Комісії по кредиту. Зараз на сайті проводяться роботи з покращення існуючого механізму оформлення купівлі товару в кредит. 3. З приводу відправлення аксесуарів накладеним платежем. Розбираємося на даний момент в ситуації. Велика вірогідність, що замовлення було відправлене безпосередньо з виробництва. На умови оплати, що в цьому випадку виставляються, ми вплинути не могли. 4. Ми не приховуємо відгуки своїх клієнтів. Нам важливо знати не лише плюси, але і мінуси своєї роботи, щоб покращувати якість обслуговування. Усі відгуки на сайті розміщуються після проходження модерації. Ваш відгук був залишений на сайті 20/06, а опублікований 22/06 в 10:12 в перший робочий день після вихідних. Нам би дуже хотілося, щоб виникла ситуація не зіпсувала ваше враження про наш магазин. Ми будемо раді бачити вас знову.
Alex__s не рекомендує цей магазин
4 серпня 2020

Хотів купити: Kolibri KM-280 (Колибри КМ-280) надувная моторная лодка светло-серая (стандарт) + AirDeck

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Відповідь представника «Lodka5»
Александр, нам очень жаль, что случилась такая ситуация. Мы приносим свои искренние извинения. Мы обязательно разберемся в ситуации и примем меры, чтобы такое больше никогда не произошло. Нам бы очень хотелось, чтобы эта ситуация не испортила ваше впечатление о нашем магазине. Мы будем рады видеть вас снова. Эта ситуация — исключение, а не закономерность в нашей работе. Еще раз приносим извинения.
TwisteR_EN рекомендує цей магазин
7 липня 2020

Купив: Човен надувний моторний Bark BT-330KD, Замовлення №16660

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Валерий Татиенко рекомендує цей магазин
25 квітня 2019

Купив: Лодка Bark B-270NPD, Замовлення №001840

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, сервісна підтримка

vremennyy2012 рекомендує цей магазин
17 грудня 2018

Купив: Колибри К-240, Замовлення №8888

Купил лодку. Все идеально: цена, заказ на сайте, общение с оператором, получение посылки! Это уровень! Всем рекомендую! А магазину успехов и расширения бизнеса!
Set-ltd рекомендує цей магазин
27 жовтня 2017

Купив: Колибри К-280СТ

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Хороший выбор лодок в магазине. Есть на что посмотреть, и сделать выбор. Получили очень полезные советы. Покупка прошла очень приятно. Ещё будем заезжать. Спасибо работникам магазина.