meeskaa рекомендує цей магазин
28 грудня 2020

Купив: Робот-пылесос Xiaomi Mijia Robot

Вирішила зробити мамі подарунок до нового року, обрав робот пилисос від Xiaomi. Заявку на сайті я вирішила не залишати, тому що самостійно зателефонувати це завжди швидше, ніж очікувати реакцію на заявку. Відповіли на мій дзвінок одразу і так само швидко все оформили. Відправка була наступного ранку, тому що замовлення я робила вже ввечері.
Andrey Kolodii рекомендує цей магазин
26 грудня 2020

Купив: Редми Аирдотс 2

Я телефонував у магазин сам, на телефон відповів юнак, який точно знає своє діло і розбирається у нюансах техніки. Я отримав усі відповіді на свої питання. Дуже швидка доставка додому і без переплат.
Alina Chapik не рекомендує цей магазин
25 грудня 2020

Хотів купити: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 4 Blue

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, асортимент

Не порядні працівники магазину S-TELL (ак.Палладіна),прийшла в день замовлення забирати товар (при розрахунку "терміналом" є не малий відсоток, домовилась прийти на наступний день... Прийшла за замовленням а вони вже його комусь продали! Ніколи більше у Вас ні я,ні мої знайомі та друзі по моїй рекомендації нічого не замовлять.
Аналогичная ситуация
12 січня 2021 Відповісти
Natasha95 рекомендує цей магазин
25 грудня 2020

Купив: Smart-stick медіаплеєр Xiaomi Mi TV Stick (MDZ-24-AA)

Довольно быстро отправили посылку, хотя и говорили, что магазин загружен отправками перед новым годом. Я осталась довольна качеством обслуживания и качеством товара.
Anna Korotkaya рекомендує цей магазин
24 грудня 2020

Хотів купити: Xiaomi Mi Smart Band 5

Дуже дивно виглядало, коли друг порадив мені цей магазин, хоч сам працює у великому маркеті техніки. Він сказав, що тут ціна нижча і це реально так. Після оформлення заявки, продавець по телефону підтвердив ціну і взяв дані для відправки.
petro007 не рекомендує цей магазин
22 грудня 2020

Купив: Портативная Bluetooth-колонка BTS-06 Black, Замовлення №946986

Замовив Bluetooth-колонка BTS-06 Black Мені відправили або користований або вітринний товар. Колонка прийшла брудною. Повністю її очистити не вдалося. Не рекомендую.
Alex_spx не рекомендує цей магазин
10 грудня 2020

Хотів купити: Навушники TWS Xiaomi Mi Air 2 SE White (TWSEJ04WM/ZBW4495CN)

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

DrLektor не рекомендує цей магазин
6 грудня 2020

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 5 Black (BHR4215GL, BHR4236CN)

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, видача товару на складі

25 грудня 2020 Відповісти
Андрій Глинянчук не рекомендує цей магазин
27 листопада 2020

Хотів купити: відеореєстратор

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Зробив замовлення відеореєстратора на сайті магазину, оператор підтвердив замовлення і сказав, що вже висилають, однак через декілька днів виявилось, що такого товару в них немає і замовлення скасували, Не витрачайте свій час.
Алексей Вароп не рекомендує цей магазин
19 листопада 2020

Купив: Xiaomi Redmi 8

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка