Eugene1990 рекомендує цей магазин
1 грудня 2022

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA mini, Замовлення №220825

Хочу відмітити швидкість доставки та можливість оплатити по місцю. Продавцем задоволений.
Nikilll не рекомендує цей магазин
22 листопада 2022

Купив: Джой, Замовлення №566788543

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Магазин в котором у вас встанет проблема с возвратом товара в любой ситуации. Царапенка на коробочке либо в таком стиле.
Відповідь представника «DiDi»
Уважаемый Nikilll, царапина была на самом геймпаде, Вы сами ее подтвердили
Олеся Зубец рекомендує цей магазин
21 листопада 2022

Купив: Apple AirPods Max Silver (MGYJ3), Замовлення №220822

Дуже зручний сайт, все одразу видно і ціни і опис. Швидка відповідь на дзвінок, швидка відправка. Було приємно з вами співпрацювати. Мира вам і злагоди!
NadezhdaLu123 рекомендує цей магазин
20 листопада 2022

Купив: Sony PlayStation 5 825GB EA SPORTS FIFA 23 Bundle

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Sony PlayStation 5 825GB EA SPORTS FIFA 23 Bundle була у наявності, відравили день в день. Отримала через два дні, оплата на пошті.
Елизавета23 рекомендує цей магазин
19 листопада 2022

Купив: Планшет Apple iPad 10.2 2021 Wi-Fi 64GB Space Gray, Замовлення №220873

Повернусь до вас знову. Дякую
alexandrkotonos не рекомендує цей магазин
17 листопада 2022

Купив: Обложка-подставка для планшета Apple Smart Cover for IPad 7-9th Gen, Замовлення №220897

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Фактично прислали б/у товар. Коробка затерта, порвана та відкрита. Товар брудний. Шопопало. Раніше був гарний магазин. Не рекомендую!
Відповідь представника «DiDi»
Добрий день. Цей товар не був у використанні, та сам чохол у належному стані, а упаковка від нього дійсно затерта. Ми пропонували вам без питань повернути товар та кошти вам або переоцінити його та повернути різницю порядка 150 грн (також ця позиція і так була на 200-300 гривень дешевше ринкової ціни) Ми згодні, що могли відпрацювати краще, та попередити про це, та надати інформацію раніше ніж ви його отримали, тут наша вина і ми її визнаємо. Ми завжди пропонуємо гарні варіанти вирішення питання, якщо щось сталось не так и такі ситуації для нас виключення.
Dima Syrbul рекомендує цей магазин
16 листопада 2022

Купив: Клавіатура Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad for Mac models with Apple silicon

Клавіатура нова, опис на сайті відповідний. Відправка день в день.
Oleksii666 не рекомендує цей магазин
13 листопада 2022

Хотів купити: Whirlpool AKZ9 6220 WH

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Нового товару не виявилося в наяві, був лише після сервісу.
Відповідь представника «DiDi»
Шановний Oleksii666, підкажіть, будь ласка, номер вашого замовлення.. Тому що в нас давно не було замовлень на дану духовку.
номер замовлення № 220313
14 листопада 2022 Відповісти
Представник магазину «DiDi» відповів на коментар Oleksii666
Вибачте за незручність, на жаль помилки на сайті трапляються. Гарних покупок і мирного неба.
14 листопада 2022 Відповісти
Костя Байцым рекомендує цей магазин
12 листопада 2022

Купив: Дизельний генератор EnerSol SKD-7EB, Замовлення №ХС000008925

Здійснював вибір дизельного генератора, дуже допоміг консультант Олексій, допоміг обрати модель відповідно моїх вимог. По прибутті товару негайно було здійснено оформлення і відправка силами та засобами нової пошти. Відправлення прибуло протягом доби в межах України. Турбувала вимога магазину щодо 100% передплати товару, але ніяких "підстав" не було. Дуже задоволений роботою представників даного магазину. РЕКОМЕНДУЮ!!!
Volodymyr I. рекомендує цей магазин
11 листопада 2022

Купив: Google Pixel Watch, Замовлення №220643

Ціна на сайті вказана актуальна. По телефону дали інфо про наявність товару. Отримав вичерпну консультацію про товар від менеджера Дмитра. Товар забрав, все добре. Рекомендую.