Валентина Донченко не рекомендує цей магазин
15 листопада 2022

Купив: Лоток для сімкарти Самсунг, Замовлення №749689564

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Валентино, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. Продавцем товару за Вашим замовленням є магазин-партнер, що представлений на нашому торговельному майданчикові. Ми зафіксували звернення та передали його до відділу контролю якості. Чекайте, будь ласка, на зворотний зв'язок. З Повагою, Rozetka Маркетплейс
Imperial Guardsman не рекомендує цей магазин
12 листопада 2022

Купив: Акумуляторна батарея Westinghouse Terminal F2 12V 7Ah (WA1270N-F2), Замовлення №750 877 572

Никита Коваленко не рекомендує цей магазин
11 листопада 2022

Купив: Материнская плата MSI B75A-G41 (s1155, Intel B75, PCI-Ex16) Б/У, Замовлення №750841801

Сподобалося: оформлення замовлення

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Микито, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. Продавцем товару за Вашим замовленням є магазин-партнер, що представлений на нашому торговельному майданчикові. Ми зафіксували звернення та передали його до відділу контролю якості. Чекайте, будь ласка, на зворотний зв'язок. З Повагою, Rozetka Маркетплейс
продавец кто розетка? нет конечно, продавец Продавец: STSeller, на розетке арендуют разные продавцы и когда покупали не смутило у что продавца нет отзывов, за эти деньги можно купить на свежей основе плату, так что писать можете куда угодно, не описали какой проц подключали, проблема может банально в биосе, т.е прошить биос надо
11 листопада 2022 Відповісти
ROdin не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
11 листопада 2022

Купив: Powercom RPT-1000A Schuko, Замовлення №750384951

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, приносимо вибачення за завдані незручності. На жаль, ажіотажний попит вплинув на строки виконання замовлення. Зі свого боку ми докладаємо максимум зусиль для виконання замовлень, та щоб усі наші покупці отримали замовлений товар. Замовлення було виконано 12 листопада. З Повагою, ROZETKA
Давид не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 листопада 2022

Купив: MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X 12G OC, Замовлення №742635397

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, сервісна підтримка

Приобрел видеокарту. Она оказалась бракованной, просто отключается и гаснет экран. Работать/играть невозможно. В первые 2 недели не было возможности вернуть, отдал по гарантии в "сервис центр" который не смог даже определить поломку. В итоге, остался без нормальной видеокарты и без денег. Обидно. Никому не рекомендую покупать на Розетке и сам перестал.
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Давид, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження, але діагностикою та сервісним обслуговуванням товару займається не магазин, а авторизований сервісний центр виробника. Сервісний центр не знайшов дефекту та видав відповідний акт, в якому є контакти для зв'язку. Якщо товар не працює належним чином - Ви можете звернутися для проведення повторної діагностики. Дані для відправлення доступні в довідковому центрі на нашому сайті: https://help.rozetka.com.ua/p/105-harantijne-obsluhovuvannya З Повагою, ROZETKA
Второй раз отправил видеокарту по гарантии, предварительно засняв деффект, после чего мне вернули деньги. Всё решено, спасибо!
9 грудня 2022 Відповісти
Krua не рекомендує цей магазин
7 листопада 2022

Купив: Миша MSI Clutch GM08 Gaming Mouse USB Black (CLUTCH GM08)

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, приносимо вибачення за завдані незручності. На жаль, нам не вдалося ідентифікувати Вас. Уточніть, будь ласка, номер свого замовлення, щоб ми мали змогу перевірити інформацію та надати зворотний зв'язок. З Повагою, ROZETKA
evgenKoVL рекомендує цей магазин
5 листопада 2022

Купив: Антибактериальное мыло Waider для тела и рук 1 л, Замовлення № 749 414 823

Доволен Розеткой, быстрое и удобное оформления, привезли на отделение довольно таки быстро, приветливый персонал был, плюс самый жырный плюс, это то что оно было самое дешевые по цене среди других магазинов. И как обычно, удобно что возле дома Розетка
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Євген, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Щиро раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. З Повагою, ROZETKA
Oleg Veres не рекомендує цей магазин
4 листопада 2022

Купив: Жесткий диск Toshiba P300 4TB 5400rpm 128MB HDWD240UZSVA 3.5, Замовлення №750071145

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Замовляв, бо на сайті стояла дата доставки у їхнє відділення 03.11.2022 р. Але товар не приїхав вчасно і ніхто не зв'язався, щоб повідомити про перенесення дати доставки. Це вже не перший приклад поганої роботи даного магазину. Сервіс магазину за крайні роки зіпсувався . Не раджу мати справи з даним магазином.
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Олег, приносимо вибачення за завдані незручності. В більшості випадків замовлення доставляються до точки видачі вчасно, однак іноді можуть траплятися затримки з об'єктивних причин, тому ми радимо приходити за замовленням після того, як надійде сповіщення про те, що замовлення уже прибуло. Додатково Вам зателефонував наш менеджер. З Повагою, ROZETKA
Андрій Жулінський не рекомендує цей магазин
3 листопада 2022

Купив: TUF-GTX1660TI-O6G-EVO-GAMING, Замовлення №737324682

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Андрію, приносимо вибачення за затримку із доставкою замовлення до точки видачі. Вам зателефонував наш менеджер, щоб пояснити ситуацію та запропонувати варіанти вирішення питання. З Повагою, ROZETKA
Игорь Ладак не рекомендує цей магазин
3 листопада 2022

Купив: Електрообігрівач Термія

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Ігоре, вдячні Вам за зворотний зв'язок, та приносимо вибачення за завдані незручності. Дійсно, на даний момент служба підтримки працює лише у форматі онлайн-чату. Зв'язатися з нами можна через наш бот у "Телеграм": https://t.me/Rozetka_helpBot Посилання є на сайті та у мобільному додатку. Відповіді на більшість питань, в тому числі стосовно повернення товару можна знайти у нашому довідковому центрі: https://help.rozetka.com.ua/p/102-povernennya-tovaru/ З Повагою, ROZETKA