Відгуки Rozetka.ua | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин Rozetka.ua

Оцінка магазину
Оцінка магазину за останні 12 місяців
5.2 з 10
Вибрані 622 відгука: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

12030
5.2
4.7
5.2

• 24 червня 2022 р.
сервісна підтримка

Купував ноут все працювало добре і претензій до роботи магазину до цього не було. Ноут перестав вмикатися і вирушив до СЦ розетки.

І ні привіту, ні відповіді вже майже три тижні. Бот каже що "За Вашим сервісним зверненням №20095403 є рішення. Будь ласка, чекайте, найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер для узгодження подальших дій." Але загалом глухо тихо. Як зв'язатися з магазином, не зрозуміло взагалі зворотного зв'язку немає.

Номер замовлення: 717190107
Ноутбук HP Pavilion 15-eh1107ua (4A7N3EA)

• 22 червня 2022 р.

Повернув бейсболку оформивши всі необхідні документи на повернення коштів на картку, пройшло десять днів гроші на картку не повернули, звязку нема. Що робити, писати заяву в поліцію?

Відповідь представника «Rozetka.ua»

Шановний Клієнт, приносимо вибачення за завдані незручності.
Повернення коштів оформлюється після доставки товару до сервісного відділу нашого магазину. Товар було отримано складом 23 червня та одразу оформлено повернення коштів. Очікуйте, будь ласка, зарахування на банківську карту протягом 3 робочих днів.

Бейсболка

• 21 червня 2022 р.

Відповідь представника «Rozetka.ua»

Назар, вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку.

Отпариватель Philips 3000 Series STH3000/20

сервісна підтримка

13.05 здав на гарантійний ремонт, через сторонні стуки після запису.
20.06 Розетка надіслала смс
Шановний клієнт. Прохання заповнити опитування щодо сервісного звернення 20086498 за посиланням bit.ly/3Qb9vuE
Магазин прострочив терміни гарантійного ремонту і, згідно закону, мав повернути кошти або замінити товар на аналогічний новий.
Взамін цього вони намагаються повернути мені дефектний диск без виконання законних вимог гарантійного обслуговування.

Відповідь представника «Rozetka.ua»

Олексію, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження, але діагностикою та сервісним обслуговуванням товару займається не магазин, а авторизований сервісний центр виробника та саме він повернув товар, зазначивши, що він є справним та надавши відповідний акт.
Ми телефонували Вам 14 червня, одразу після отримання товару із сервісного центру, але не отримали відповіді та проінформували Вас за допомогою вказаного сповіщення, також наш менеджер зателефонував повторно.
У розгорнути

Жорсткий диск Western Digital Ultrastar DC HC530 14TB 7200rpm 512MB WUH721414ALE6L4_0F31284 3.5

сервісна підтримка

Это продолжение эпопеи с ремонтом ноутбука с отломанным навесом. Буду краток: сервисный центр позвонил в компанию Dell и там подтвердили, что мой случай гарантийный и мне предоставят бесплатный ремонт. Розетка продолжила утверждать, что мой случай не гарантийный. Больше никаких дел с Розеткой я не имею.

Відповідь представника «Rozetka.ua»

Шановний Клієнт, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження.
За нашими даними Ви звертались до служби підтримки із даним питанням. Дійсно, пошкодження корпусу може бути механічним пошкодженням, яке не підпадає під умови гарантії, але остаточне рішення приймає сервісний центр виробника, після проведення діагностики. За нашими даними Ви не зверталися до "Розетки" з товаром, для подальшої передачі до сервісного центру, а лише консультувалися у телефонному режимі.
З розгорнути

Ноутбук Dell G3 15 3590 (G3590F58S2H1D1650L-9BK) Black

• 20 червня 2022 р.

Я купив товар, що мені не дуже сподобався та написав нейтральний відгук. На що мені сказали, що я начебто необічновано написав негативний відгук тож його видалили ;)
Тож коли ви бачите що на розетці одні лиш четвірки та п'ятірки в оцінках, знайте, що двійки та трійки вони скоріш за все повидаляли.

Відповідь представника «Rozetka.ua»

Іване, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження.

Ми розберемось в ситуації по відгуку.

З Повагою, Rozetka Маркетплейс

Масажний ролик EasyFit Grid Roller

• 19 червня 2022 р.
сервісна підтримка

Вернули ботинки в течение 14 дней с момента покупки, т к. не подошёл размер. Месяц розетка не возвращает деньги. Поддержка в телеграмм не отвечает либо отвечают, что уточняют информацию.

Відповідь представника «Rozetka.ua»

Шановний Клієнт, приносимо вибачення за затримку з опрацюванням Вашого повернення.
Продавцем товару є магазин "ROZETKA EU", який доставляє товари зі складів на території європейських країн. На жаль, через труднощі, які виникли з боку перевізника отримання товару продавцем затрималося.
20 червня кошти було повернуто на вказану Вами карту.

Дякую, мою проблему вирішено

Черевики шкіряні Chicco

• 18 червня 2022 р.
сервісна підтримка

Купив в них товар, який майже дійшов, але мене забрали в армію. Зв'язався з менеджером через телеграм, і казав що треба відмінити замовлення. Замовлення відмінили, а кошти не повернули ні.
-5к грн дуже дякую
Сервісна підтримка на нулі, ніхто не відповідає від слова взагалі.
Написано на сайті, що повертаються кошти після підтвердження перевізника про скасування. Перевізник підтвердив, що скасував доставку. А коштів 0

Відповідь представника «Rozetka.ua»

Ваше звернення про скасування замовлення було отримане 17 червня, повернення відбувається протягом 3-7 днів. 19 червня було виконано платіж на ту ж саму карту, з якої було здійснено оплату. Чекайте, будь ласка, зарахування на карту.

Дякую, мою проблему вирішено

Yamaha F310

• 16 червня 2022 р.
сервісна підтримка

Проработал увлажнитель 3 недели, начал течь сдал на ремонт, прошло 4 недели возвращают с заявлением, что ремонтные работы не проводились и возвращают товар в том же состоянии, в котором и сдал, мне вот интересно они думают что проблема течи сама собой решиться может

Відповідь представника «Rozetka.ua»

Шановний Клієнт, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження, але авторизований сервісний центр надав акт про відсутність заявленого дефекту та з Вами було погоджено видачу товару із актом сервісного центру про те, що товар справний. Якщо Ви виявите дефект після отримання товар - ми готові провести обмін, або повернути гроші. Додатково з Вами зв'язався наш менеджер.

Увлажнитель воздуха RZTK HM 3540 White

• 16 червня 2022 р.
сервісна підтримка

Сделала заказ на Днепр,предложили точку в ТЦ Караван , пришло уведомление, что заказ на месте и можно его забрать.. приехала, магазин в ТЦ отсутствует!!! Со мной никто не связался,горячая линия не работает, через телеграм бот никакой обратной связи нет! Ужасное отношение к клиентам! Ни в одном магазине такого нет! Не рекомендую!

Відповідь представника «Rozetka.ua»

Алена, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження.
Термін очікування відповіді через Телеграм-бот може залежати від завантаженості служби підтримки.
Наш магазин в ТЦ Караван, м.Дніпро, вул. Нижньодніпровська 17 працює з 10 до 19 години. Оскільки замовлення не було отримано вчасно - термін його зберігання сплив. Представники служби підтримки відновили Ваше замовлення та надали відповідь на звернення.

Инфракрасный обогреватель