Ivanko223 не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Любой товар до 700 гривен

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Сначала не давали делать заказ на товары стоимостью до 200грн. Теперь за заказ до 700грн надо платить 35грн ЗА САМОВЫВОЗ. Это прям совсем не норм. Я понимаю, что не самый лучший клиент, но покупал тут товары больше 10 лет. Я принципиально не готов эти 35грн платить, лучше закажу в любом соседнем магазине, которых по Киеву не мало.
Andy не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Крафтовий набір US/IR №20 - 13 сортів пива (8714800015004), Замовлення №№ 802 403 114 від 13 лют

Більшість банокпляшок вже з завершуючим терміном придатності 0224 Одна пляшка взагалі вже прострочка 0124 А на декількох банках маркування з датою виробництва та терміном придатності було затерте! Що ще більше наводить на різні думки. Звернтався в службу підтримки Розетки, запитали дозволу контактувати з їхнім постачальником, я погодився але зі мною ніхто не зв'язувався. Мовчу за сорі-бонус, ніхто навіть НЕ вибачився за таке!!!
Marina Panchuk не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Електрочайник RZTK R2-D2 Steel, Замовлення №776673283,798425773

Чайник розвалився на частини після 8 місяців експлуатації, включали його 1-2 рази на тиждень. Написала відгук на сторінці Розетки, але його відхилили. Нікому не раджу взагалі замовляти продукцію цього бренду RZTK, там "якість" гірше дешевого Китаю. Блендер був із браком (насадки для змішування тіста не вставлялися в пристрій, але витрачати час на вирішення цього питання за пристрій вартістю 1000 грн не було бажання). Висновки зробила, буду купувати дорожчі товари перевірених брендів, ніж оце.
Олекса Миколайович рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: таблетки для посудомийних машин Таблетки для посудомийних машин Original Все-в-одному 92 шт (8006540726945), Замовлення №773078689

Ростислав не рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Хотів купити: Телефон tcl 306

805649000 номер замовлення. Продавець товару Розетка. Вбив день часу. Телефон приїхав в магазин попросили його перевірити. Консультанти пробували його включити протягом години, телефон не реагував на зарядку. Магазин стає з кожним роком все гіршим.
SeanR не рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Хотів купити: Будь-який товар ціною менше 700 грн.

+35 грн. до вартості товару за доставку у відділення самої ж розетки? Ви серьйозно? Це мабуть перший магазин в Україні де самовивіз товару зробили платним! Купив в іншому магазині без зайвих 35 грн за базову безкоштовну послугу!
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. Доставка, на цей час, залишається безкоштовною лише для замовлень із загальною вартістю доставки понад 700 грн. З Повагою, ROZETKA
Шановний представнику розетки, нажаль ваш ввічливий тон у відповіді ніяким чином не компенсує розчарування (у колись улюбленому інтернет-магазині) через вашу нову здирницьку політику. Ви просто переклали витрати за вашу внутрішню логістику на покупця! Нажаль, як на мене, на фоні ваших конкурентів це виглядає дуже непривабливо і ганебно, і насправді нівелює будь яке бажання надалі "співпрацювати" з вами. Поки інші магазини заманюють до себе накопичувальними знижками і т.д., ви ж робите платною (як я вже казав) базову-безкоштовну частину сервісу! Сподіваюся, що ваше керівництво дослухається до думки ваших покупців і знайде в собі сили скасувати цей обурливий платіж у найближчому майбутньому!
Вчора Відповісти
Вячеслав Давыдов рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Змішувач кухонний KOLLER POOL Stream ST0950, Замовлення №803 036 729

Смеситель купил KOLLER POOL Stream ST0950, внешне приехал вроде целый, еще не ставили его,так-как шланги также нужно заменить. Этот заказ был дороже 700 грн, поэтому доставка была бесплатная. А так согласен со всеми другими покупателями, что теперь еще нужно платить за самовывоз из вашего магазина 35 грн, если общая сумма заказа меньше 700 грн. Это несправедливо и очень расстраивает
Відповідь представника «Rozetka.ua»
В'ячеславе, вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Ми дуже раді, що Ви рекомендуєте нас іншим користувачам. Стосовно доставки до точки видачі, вона лишається безкоштовною для замовлень із вартістю понад 700 грн. З Повагою, ROZETKA
aleks12 рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Чоловічі дербі Paul Branko 12213 PB 42 Чорні, Замовлення №765290654

Купував на Розетці туфлі, була можливість приміряти перед оплатою, сервісом задоволений
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що рекомендуєте нас іншим користувачам. З Повагою, ROZETKA
ENN рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Праска Braun TexStyle7 TS 735 TP, Замовлення №№ 745 753 234

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку та ще раз перепрошуємо за незручності. Розетка самостійно не займається діагностикою та сервісним обслуговуванням товару, а передає його для діагностики у сервісний центр виробника. Сервісний центр не виявив дефекту та видав відповідний акт. Зі свого боку ми переглянули рішення з урахуванням Вашої позиції. З Повагою, ROZETKA
Bulkarr рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Антифриз FEBI -30 C 1.5 л Зеленый (26580), Замовлення №№ 802 616 157 от 15 февр

За рахунок безкоштовної доставки ціна була найнижча.
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку. З Повагою, ROZETKA