Валерий М не рекомендує цей магазин
28 вересня 2022

Купив: Кофемашина PHILIPS Series 1200 EP1222/00, Замовлення №449800945

Отдал кофемашину по гарантии, уже больше двух месяцев что то там делают. Сервисный центр трубку не берет, от розетки ничего не добиться. Минус большой Филипсу, это последняя техника которую я покупаю у них. Да и на самой розетке. Зачем я буду труситься за товар, если буду знать что гарантийный случай будут выполнять осебячину…
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Валерій, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження, але станом на цей час діагностика та сервісне обслуговування товару може затримуватись через незалежні від нас причини. Товар було передано на діагностику до авторизованого сервісного центру виробника. Як правило, діагностика триває до 14 днів, але через введення військового стану на всій території України, на жаль, терміни діагностики можуть затримуватись з об'єктивних причин, що передбачено постановою Торгово-промислової палати України. Сьогодні, 5 жовтня ми отримали товар із сервісного центру виробника та погодили з Вами отримання товару. На даний момент служба підтримки працює у форматі онлайн-чату в "Телеграм", https://t.me/Rozetka_helpBot. Також ми завжди відповідаємо в особистих повідомленнях на офіційних сторінках у соціальних мережах. З Повагою, ROZETKA
Я все прекрасно понимаю, для нас всех время тяжелое. Не хватает простого звонка или сообщения со словами «здравствуйте, ремонт идет, о сроках сказать сложно» И если обслуживание задерживается еще на месяц, повторить сообщение. Что б покупатель не упирался в неизвестность.
6 жовтня 2022 Відповісти
Marika не рекомендує цей магазин
27 вересня 2022

Купив: Xiaoma Mi Robot Vacuum-Mop Essential MJSTG1

обходите данный магазин стороной, продают пылесосы б/у. На данный момент мой пылесос купленный в Декабре 2021 г., вышел из строя, был принят на гарантийный ремонт в июне 2022 г. Никто из представителей не связывался по моему пылесосу три месяца, деньги возвращать не хотят. В итоге начало октября, ни пылесоса ни денег.
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження, але навіть найкращий товар може мати заводський дефект. Безпосередньо Розетка, не проводить гарантійного обслуговування товару, а передає на обслуговування до авторизованого сервісного центру виробника. На жаль, під час дії військового стану, на всій території України, терміни ремонту можуть перевищувати довоєнні, через об'єктивні причини на які не може вплинути ні продавець, ні сервісний центр виробника, що передбачено постановою Торгово-промислової палати України від 28.02.2022. Для того, щоб ми могли перевірити інформацію за Вашим зверненням уточніть, будь ласка, номер замовлення, або номер акту прийому товару на сервісне обслуговування. З Повагою, ROZETKA
Номер акту прийняття на гарантійне обслуговування № РОЗ20101829 від 12 червня 2022 року. Я була згодна на заміну на такий самий пилосмок, але такого самого у вас не має, тоді погодили повернення коштів, вже тиждень ваші юристи не можуть вивчити ЗУ «Про Захист прав споживачів», а саме Згідно ЗУ «Про Захист Прав Споживачів» стаття 8 пункт 7 «… При розірванні договору розрахунки із споживачем у разі підвищення ціни на товар провадяться виходячи з його вартості на час пред\'явлення відповідної вимоги, а в разі зниження ціни - виходячи з вартості товару на час купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів». Прохання посприяти вирішенню цього питання до того як подам позов до суду.
27 вересня 2022 Відповісти
Ostap Stadnyk рекомендує цей магазин
27 вересня 2022

Купив: Велосипед TRINX Tempo 1.0 700C 54 см 2021 Grey-Blue-White (Tempo1.0(54)GBW), Замовлення №740658899

все супер, рекомендую! прийшло вчасно, дповідає опису, ніяких проблем
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку якості нашої роботи. З Повагою, ROZETKA
Артур Николаев рекомендує цей магазин
26 вересня 2022

Купив: Кроссовки Reebok Zig Kinetica II FX9336 42.5 (9.5) 27.5 см Cblack/Coublu/Ftwwht (4064037670816), Замовлення №204856511

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Артур, вдячні Вам за відгук. Нам потрібен певний час, щоб ми могли розібратися у ситуації. За результатом буде надано зворотний зв'язок. З Повагою, ROZETKA
NatalyV не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 вересня 2022

Купив: Acer Swift 1 SF114-34-P1A1 (NX.A77EU.00V) Pure Silver, Замовлення №744 865 062

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження, але обміну, або поверненню товару, в термін до 14 днів підлягає лише новий товар, який не був у використанні. При поверненні товар мав сліди використання, зокрема встановлену операційну систему, та подряпину на задній поверхні біля мікрофонного входу, яка була зафіксована в акті прийому товару, який було видано у точці видачі, при здачі товару. Однією із причин повернення вказано невідповідність заявленим характеристикам, проте ноутбук повністю відповідає тим характеристикам, що були заявлені на сайті під час покупки. На даний момент служба підтримки працює лише у форматі онлайн-чату в "Телеграм", "Вайбер", а також на наших офіційних сторінках у соціальних мережах. Після Вашого звернення до служби підтримки, в якості лояльності, рішення за товаром було переглянуто та виконано повернення коштів на ту карту, яку Ви вказали при поверненні товару у точці видачі. З Повагою, ROZETKA
Гроші повернули! Дякую за розуміння!
27 вересня 2022 Відповісти
Ірина Юріївна рекомендує цей магазин
25 вересня 2022

Купив: Секатор Gruntek Kondor (295200200), Замовлення №741 028 747

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Ірино, вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Ми постійно працюємо над якістю нашої роботи та щиро раді, що Ви оцінили наш сервіс. З Повагою, ROZETKA
Gagarin-ace не рекомендує цей магазин
24 вересня 2022

Купив: dell u2412m

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження, але на нашому маркетплейсі продаються лише нові товари. Можуть бути виключення у сторонніх продавців, на сайті, але інформація про це зазначається в описі на сторінці товару та продаж б/в товару, під виглядом нового виключена. У разі виникнення проблемних ситуацій - радимо звертатися до служби підтримки. В певних випадках, може бути відмовлено у гарантійному обслуговуванні, або заміні тієї чи іншої деталі виробу, якщо присутні сліди механічного ушкодження, або порушено умови використання виробу, що встановлені виробником. На жаль, нам не вдалося ідентифікувати Вас за інформацією, що надана у відгукові. Просимо уточнити номер, будь-якого, свого замовлення для перевірки інформації. З Повагою, ROZETKA
Jek_Kasparov рекомендує цей магазин
24 вересня 2022

Купив: Блок живлення Chieftec BDF-600S 600 W

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: сервісна підтримка

Хороший магазин, не далеко от работы точка выдачи, часто в нем покупаю, блок питания который покупал работает без проблем. Быстро оформил и быстро приходит в отделение. Проблем не обнаружил, кроме ремонта в сервисе, как-то раз, пол месяца мучали клавиатуру, цена товара 250 грн, цена доставки с их магазина в сервис 50 грн (20% стоимости товара) но отремонтировали.
Ірина не рекомендує цей магазин
23 вересня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple (MQ1F3), Замовлення №746347906

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Olha рекомендує цей магазин
23 вересня 2022

Купив: Отпариватель RZTK Steam Power

Замовляю не вперше. Завжди задоволена товаром, ціною, наявністю, обслуговуванням. Інколи товар можна знайти дешевше в інших інтернет-магазинах, але з ними я більш впевнена, що все буде доставлено вчасно. І якщо виникнуть якісь проблеми їх вирішать оперативно.
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Ольго, вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку якості нашої роботи. З Повагою, ROZETKA