Eugene 45 не рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Хотів купити: Смарт-годинник Garmin Forerunner 955 Solar Black (010-02638-00/20/H0)

хотів придбати годинник в оплату частинами від монобанку. при оформленні замовлення ціна чомусь виросла на 4тис грн. менеджер спочатку сказав, що це комісія банку (але яка комісія на ОЧ від монобанку може бути), потім сказав, що ціна змінюється від терміну розстрочки, а ще пізніше що на цей товар є якась додаткова комісія. покупку не вдалось здійснити
Відповідь представника «Uamax»
Доброго дня! Є товари на які додається додаткова вартість при оформленні замовлення. Тому перед замовленням розмістили попередній прорахунок, та умови придбання товару. Інформація передана курівництву. Будемо працювати над поліпшенням процессу замовлення. Дякуємо за відгук про Uamax!
Сергій Остапчук рекомендує цей магазин
30 вересня 2023

Купив: Водонагреватель Gorenje GBF150SMV9, Замовлення №3113

Водонагрівач чудовий,все працює прекрасно, дуже радий що замовив саме у вас, і окреме дякую що швидко відправили.
Vadim не рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Хотів купити: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01)

Ціна на сайті не відповідає ціні на hotline, вже вдруге стикаюсь з цим магазином, витрачаю час впусту на пошук товару. Магазином не задоволений
Представник магазину «Uamax»
Доброго дня! Ціна при переході на сайт актуальна. Оновлення цін агрегатором відбувається з часом. Дякуємо за відгук
30 вересня 2023 Відповісти
Александр Боровик рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S20 Ultra SM-G988 12/128GB Grey (SM-G988BZAD), Смартфон Samsung Galaxy S20 Ultra 5G SM-G988B 12/128GB White, Замовлення №№2988, №2992

Maksym Stovpiaha рекомендує цей магазин
8 липня 2023

Купив: Процесор AMD Ryzen 9 5950X (100-100000059WOF), Замовлення №2666

Замовляв процесор Ryzen 9 5950x. Передплату зробив у розмірі 500 грн. Забрав на день раніше, ніж домовлялись. Дякую магазину за сервіс. Рекомендую!
Відповідь представника «Uamax»
Приємного використання. Дякуємо Вам за відгук!
Алёнушка Одесса не рекомендує цей магазин
12 травня 2023

Хотів купити: БФП Epson L5296 (C11CJ65404)

Указанная цена намного выше озвученной
Відповідь представника «Uamax»
Доброго дня! На складі були розпродані ці БФУ, запропонували Вам альтернативу під замовлення. Перепрошуємо за незручності.
Принимаю и интересуюсь, почему же цена не указана правильная и сейчас?)
16 травня 2023 Відповісти
Evgeniy Terentiev не рекомендує цей магазин
28 жовтня 2022

Купив: БФП HP Neverstop LJ 1200w + Wi-Fi (4RY26A), Замовлення №1085

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Просят предоплату за товар частичную или полную , хотя на сайте указанно что 200грн достаточно для отправки, но просьбу скинуть фото того что будут отправлять по предоплата сказали что это невозможно..
Відповідь представника «Uamax»
Доброго вечора! Зараз товар ми відправляємо по передоплаті. Розмір передоплати буває різний і досягає 50% від суми замовлення. Перед відправкою не всі товари можливо фотографувати (на жаль), але при отриманні на перевізнику Ви завжди можете оглянути товар, а вже потім оплачувати його повну ціну. У випадку якщо приїхала не та модель, передоплату ми повертаємо. Сподіваємось на розуміння. Дякуємо за відгук!
Mironetti не рекомендує цей магазин
19 вересня 2022

Купив: LG Gram (17Z90P-G.AA79G)

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Магазин перевірив наявність товару перед замовленням, я замовим, і "раптом" в магазині товара не стало. Коментар від підтримки: "Ну соррі, так буває".
Відповідь представника «Uamax»
Вітаємо! Так сьогодні на складі була помилка артикулу товара, це буває дуже рідко, тому зараз ми точно знаємо про який заказ йде річ. Перед відправкою додатково наші співробітники перевіряють відповідність замовлення, щоб уникнути помилкових відправок. Ми ще раз просимо вибачення за витрачений Ваш час! З повагою команда ЮаМакс
Ну навіть добу потому ця "помилка" не виправлена у вас на сайті
19 вересня 2022 Відповісти
Представник магазину «Uamax»
Перепрошуємо, але все виправлено)
20 вересня 2022 Відповісти
oleg198405 не рекомендує цей магазин
13 липня 2022

Хотів купити: Amica ED57369XA+ X-Type Steam

Інформація щодо наявності товару не відповідає дійсності.
Відповідь представника «Uamax»
Доброго дня! На нашому сайті товари маркуються "є в наявності", але терміни доставки бувають різними, по телефону або в чаті співробітники завжди уточнюють це. Перепрошуємо за незручності. Дякуємо за відгук!
Leor не рекомендує цей магазин
15 квітня 2022

Хотів купити: Смартфон Motorola Edge 20 Pro 12/256GB Blue

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Ціна не відповідає дійсності !!! Вводять в оману ,ціна на сайті 15700 грн в дійсності 19000 грн Смартфон Motorola Edge 20 Pro 12/256GB Blue