Артем Клименко не рекомендує цей магазин
31 жовтня 2020

Хотів купити: XFX RX 5700 XT Triple Dissipation 8GB (RX-57XT83LD8)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, асортимент

На хотлайні світиться що товар є перейшов в магазин теж пише є в наявності а по факту нема
Denys не рекомендує цей магазин
23 вересня 2020

Хотів купити: Миша Razer Mamba Tournament Edition (RZ01-01370100-R3G1)

При переходе в магазин товар не найден. Не вводите людей в заблуждение.
А Б не рекомендує цей магазин
26 серпня 2020

Хотів купити: Sony HXR-NX100

не оказалось в наличии, хотя на хотлайне светится что есть
krekota.yu рекомендує цей магазин
16 липня 2020

Купив: Прально-сушильна машина автоматична Samsung WD90N74LNOA, Замовлення №11183

Купив пральну машинку з сушкою Самсунг wd90n74lnoa за 21955грн. Заплатив всю суму наперед. Доставили швидко в Миколаїв. Єдиний мінус-ціна доставки Новою поштою 1236грн.з заносом. Магазин рекомендую.
Жека81 не рекомендує цей магазин
2 липня 2020

Хотів купити: MSI GeForce GTX 1050 TI GAMING X 4G

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Заказывал видеокарту в пятницу довольно поздно вечером, в суботу девушка перезвонила предупредила мол выходные+ праздничный день , во вторник всё будет. Ну Ok,не горит, подождём. Во вторник опять звонок мол сегодня не можем то-ли нет на складе то-ли еще чего "хотя на сайте указано есть в наличии". Сегодня уже вечер четверга, ни ответа ни привета
Сергей Ко не рекомендує цей магазин
1 липня 2020

Хотів купити: Миша Apple Magic Mouse 2 White (MLA02)

Выкладывают мышку без коробки oem на хотлайн в карточку товара не уведомляя покупателя об этом. Обычная, такая как и должна быть, запакованная коробочная версия по телефону озвучивается на 300 грн дороже. При этом - никаких других версий этого товара по поиску на сайте не находит (фото2) Но зато в топе по цене стоим, отлично. Удачи.
Genrih777 не рекомендує цей магазин
12 листопада 2019

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S10+ SM-G975 DS 128GB Black (SM-G975FZKD)

На хотлайне стоит цена 9700 на сайте 19 000 .
al76 не рекомендує цей магазин
3 жовтня 2019

Хотів купити: Занурювальний блендер Kenwood HDP408

Вартість на сторінці хотлайн - 1940гр, вартість на сторінці зенон - 2335гр... Так його ще й чекати тиждень, а потім кажуть що він останній і бракований...
Відповідь представника «Uamax»
Добрый день! Цена на этот блендер Kenwood HDP408WH Triblade действительно 2335 грн. Исправили ошибку на хотлайне. Перепроверили, этот блендер при заказе Вы можете забрать у нас через 2-3 дня. Просим прощения за неудобства!
vic19 не рекомендує цей магазин
16 вересня 2019

Купив: Смартфон Apple iPhone 8 64GB Space Gray (MQ6G2), Замовлення №4440

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Телефон за границей перестал ловить сеть, как потом выяснилось его IMEI внесён в канадский blacklist и не обслуживается иностранными операторами, обращения в магазин не помогли.
Nataly42 рекомендує цей магазин
8 серпня 2019

Купив: Ноутбук Apple MacBook 12" Gold (MRQN2) 2017, Замовлення №6780

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Покупала Apple MacBook Gold. Менеджер сказала, что необходима предоплата 10%. Немного меня это напрягло, но внесла. Всё-таки сумма не маленькая. Ждала больше недели, уже переживать начала, правда звонили, говорили, что все нормально, товар в пути. В общем получила я свой ноутбук через 10 дней. Всё ок. Ставлю 4 за долгое ожидание.