Александр Гордиенко рекомендує цей магазин
4 лютого 2022

Купив: Смарт-часы Samsung Galaxy Watch Active 2 40mm Black Aluminium (SM-R830NZKASEK), Замовлення №16307

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Когда попадаешь в такие места, то понимаешь, что Украина медленно, но уверенно движется в Европу. Качественный сервис, приятный вежливый персонал, который всегда даст толковый совет. В такие места хочется возвращаться. Спасибо вам за качественный товар смарт-часы Samsung Galaxy.
Дякуємо за відгук!
Юрий Лященко рекомендує цей магазин
8 грудня 2021

Купив: Навушники з мікрофоном Bose QuietComfort 35 II Black (789564-0010), Замовлення №15845

Квалифицированные работники,достойно проконсультируют и помогут сделать разумный выбор техники.Хорошо владеют арсеналом характеристик и функций устройств,приятны и коммуникабельны.Служба поддержки тоже на высоте . Спасибо за покупку!
Відповідь представника «Uamax»
Доброго дня! Дякуємо за відгук, раді були допомогти.
Alina Zagorui рекомендує цей магазин
2 грудня 2021

Купив: Смарт часы Garmin vivoactive 4 Slate Stain less Stell Bezel w. Black, Замовлення №15691

Отличный магазин бытовой техники с интересной и выгодной программой лояльности постоянных клиентов, хорошие условия рассрочки покупки товаров
Андрій Трофімов рекомендує цей магазин
2 листопада 2021

Купив: Телевізор Samsung QE43Q60A, Замовлення №15620

Брал технику в разных магазинах, в итоге остановился на Zenon. Нравится, что когда возникают проблемы, магазин оперативно их решает, а не отсылает в сервис и т.п.
Благодарим за отзыв!
Valeriia Panova рекомендує цей магазин
30 жовтня 2021

Купив: Стандартний об'єктив Canon EF 50mm f/1,8 STM (0570C005), Замовлення №15574

Магазин хороший. Наличие товара и обслуживание - на высоте, цены тоже радуют!)) Доставили в срок, дополнительно сообщили о прибытии заказа, при получении проверили, дали чек и гарантийный талон. Буду ещё здесь покупать, рекомендую!)))
Відповідь представника «Uamax»
Спасибо за отзыв и за выбор магазина. Ждем Вас еще)
Eugene не рекомендує цей магазин
16 липня 2021

Хотів купити: Ноутбук HP Omen 15-dh1019nr (244Q7UA)

Магазин відображається серед доступних для покупки товару проте при переході на сайт магазину товар недоступний
rvsuhina не рекомендує цей магазин
24 червня 2021

Хотів купити: Apple pencil

Товара нет в наличии
Олег не рекомендує цей магазин
3 березня 2021

Хотів купити: Варильна поверхня газова Perfelli HGG 71623 BL

Обманывают по ценам. Я в шоке , что в 2021г еще есть такие магазины.
Представник магазину «Uamax»
Після отримання заказів у нашому магазині, міи зв'зуємося з клієнтом для підтвердження заказу, та повідомляємо ціну і інщі деталі замовлення. Напішіть будь ласка що саме сталося, обов'язково з'ясуємо.
3 березня 2021 Відповісти
N. не рекомендує цей магазин
4 лютого 2021

Хотів купити: Навушники з мікрофоном Apple AirPods Max Space Gray (MGYH3)

Оформил заказ через сайт и его просто проигнорировали
Відповідь представника «Uamax»
Доброго дня! у нас дійсно є від Вас замовлення на ці навушники. Ми з Вами зв'язувалися декілька разів, та виклик скасовувався. Перевірте, чи вірно ви вказали номер телефону у заявці. Просимо вибачення
Csam Api не рекомендує цей магазин
13 січня 2021

Хотів купити: Процесор Intel Core i9-9900K (BX80684I99900K)

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

цена на проц на хотлайне 10640, на сайте 13560. На что рассчитано вообще.
По производительности этому процессору равен 10700К и он выйдет дешевле, это так на всякий случай. А комментарий полностью поддерживаю!
22 липня 2021 Відповісти