Кивенко Тимур рекомендує цей магазин
8 вересня 2023

Купив: Імпульсний масажер для дарсонвалізації Classic Estetico, Замовлення №8716

Я подарував моїй дружині імпульсний масажер, про який вона мріяла. Вона в захваті від його дії на шкіру. Що стосується магазину ТехноМед і обслуговування, то я задоволений професіоналізмом персоналу та швидкою доставкою. Дякую!
Дрозд Веня рекомендує цей магазин
3 вересня 2023

Купив: відлякувач гризунів УЗ-003, Замовлення №8854

Рекомендую всім цей магазин. Допомогли мені вирішити проблему у короткий час, швидко реагують, дбають про своїх клієнтів. Ставлю 10/10.
Вика Маштакова рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Ортез для кисті і великого пальця ТУТОР-П4, Замовлення №166854

Хочу залишити свій відгук про цей магазин. Ще в тому місяці я отримала травму кисті і я не змогла знайти такий бандаж в аптеках Києва. Натрапила на магазин ТехноМед і знайшла його. На сайті легко зробила замовлення, вказавши спосіб доставки самовивіз, підтвердили замовлення теж швидко, оплатила на місті картою. Покупка пройшла успішно! Дуже вдячна магазину, Ви дійсно мене врятували!))
Наталья Иващук рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: Апарат для магнітотерапії Новатор МАГ-30-4, Замовлення №7433

Замовила в цьому магазині цей апарат. Знайти його було непросто. Замовлення оформила легко, оплатила при отриманні на пошті, доставка була виконана в срок. Магазин хороший, ціни на товари адекватні.
Іграшковий Світ рекомендує цей магазин
25 вересня 2022

Купив: Medok MED-02-032, Замовлення №152993

Замовив, на другий день відправили. Дякую.
iunknown не рекомендує цей магазин
8 серпня 2022

Купив: Air Home Comfort HY-200CR, Замовлення №150002

Вказував адресну доставку, а відправили у відділення, причому відділення не найближче. Товар продають неякісний, з дефектами, без української локалізації. На обігрівачі є подряпини, решітка крива, знизу пошкоджена.
Ольга Штельмах не рекомендує цей магазин
9 травня 2022

Хотів купити: Аппликатор Ляпко УАЛП Шанс 6,2 Ag, Замовлення № 146537

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність умов оплати

На вашем сайте и на сайте интернет магазина Техномед указана возможность оплаты товара наложенным платежом. Это не так. После оформления на сайте перезванивает менеджер магазина и предлагает либо сделать предоплату 100 грн или полную оплату на карту. На мой вопрос зачем некорректно указана информация по оплате менеджер не ответил, либо плати либо товар не отправится. Я отказалась.
Валентина Верзун не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 січня 2022

Купив: Тонометр AND 605, Замовлення №142048

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Olexandr Fedorow не рекомендує цей магазин
28 липня 2021

Купив: Милиці Dr.Life 10023

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, сервісна підтримка

Не сподобалося: наявність, асортимент, відвантаження товару, повернення товару

Зробив замовлення, його підтвердили і прислали номер для відслідковування на Новій Пошті. Через 3 дні я передзвонив, дізнатись, коли вони відправлять товар - сказали, що чекають якусь деталь. Ще через декілька днів я знову передзвонив - відповіли, що товару нема в наявності. Тепер третій день чекаю на повернення коштів.
Виктория Иванова не рекомендує цей магазин
17 червня 2021

Купив: Корсет поясничный полужесткий Л-4М-2

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, сервісна підтримка