Fdooch рекомендує цей магазин
8 березня 2016

Купив: Ванна Roca Continental 170x70

Купили через этот магазин Ванну Roca Continental 170x70. Заказ сделан по телефону, ответили на все вопросы. После проплаты аванса в тот же день отправили заказ. К товару нет никаких нареканий, все соответствует описанию. Спасибо за работу!
Гість
Магазин очень продуктивный. В нем можно найти много полезных вещей. Спасибо за хорошее обслуживание. Все рекомендую.
8 березня 2016 Відповісти
6 березня 2016

Хотів купити: Ванная Villeroy & Boch

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару

Обращался к ним 2 недели назад. Искал ванную (в итоге купил в другом магазине) Обещали уточнить есть ли она и перезвонить. не дождался..на след. день вечером звонят и говорят что будет через неделю но цена уже другая ( выше) Категорически не советую!!!!
22 лютого 2016

Хотів купити: Ванна Кoolerpool stela

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, відвантаження товару

Мені потрібно було придбати ванну кулерпул стела. Всі представлені магазини надали інформацію що в них в наяві є ця ванна обзвонив усих ванни немає і не буде! ІНФОРМАЦІЮ ЯКУ ВОНИ НАДАЮТЬ НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ
10 лютого 2016

Купив: Ванна чугунная Roca Haiti 170х80

Доставили ванну быстро без проблем подняли на этаж за небольшую плату
18 січня 2016

Хотів купити: Умывальник Ido Mosaik 11174, Замовлення №3514

2 вересня 2015

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину

21 серпня 2015

sxl_sas не рекомендує цей магазин
18 серпня 2015

Хотів купити: Ванна Roca Malibu 170x75 (A23097000R)

Нужного товара не оказалось, хотя в хотлайне и на сайте он в наличии. Один из телефонов (лайф), указанных на сайте, не работает.
Відповідь представника «Santehico»
доброго дня по поводу того що не працює телефон : просто інколи потрібно 2 рази набирати а по поводу вани малібу ви нам дзвонили на 7 сайтів і ми вам на українській мові сказали що вана буде через дві неділі так що я вважаю перед тим як ставити отзив потрібно все зважити
12 серпня 2015

цена на сайте не соответствует хотлайну, разница 120 грн. даже зонить не хотелось
Noz не рекомендує цей магазин
19 липня 2015

Хотів купити: Замовлення №2838

Не сподобалося: замовлення через корзину, видача товару на складі

Після покупки через кошик ніхто так і не зателефонував