Евгений Х не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 вересня 2022

Хотів купити: Кейс пластиковый к аккумуляторному перфоратору Dnipro-M DHR-200BC ULTRA, Замовлення №DMEU-275567

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Dnipro-M»
Доброго вечора, Євгене. Перепрошуємо, що Вам довелось зітнутися з такою ситуацією. Ми перевіримо всю інформацію та наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами для її вирішення. Зробимо все можливе, аби повернути Вашу довіру до нашого бренду.
Спасибо, конечно. Но вы мне уже пообещали и до сих пор разбираетесь. И мой отрицательный комментарий на своем сайте не публикуете. Не красиво это все, очень некрасиво. Но да ладно, будем считать, что времени мало прошло. Но ничего, я позже обязательно ещё раз поинтересуюсь результатами вашего \"расследования\" и, если нужно, еще комментарий опубликую, на всех сайтах, какие найду. Мне не сложно и людям, которые захотят что-то купить у вас по акции как и я, глядишь помогу не столкнуться с такой нелепой ситуацией.
13 вересня 2022 Відповісти
Представник магазину «Dnipro-M»
Євгене, деякі питання займають дещо більше часу, за що ми перепрошуємо. Але Ваше питання в процесі вирішення, щойно отримаємо повну інформацію, відразу надамо зворотний зв'язок.
14 вересня 2022 Відповісти
Ну, ну. Я же говорю, я подожду. Мне не сложно. Посмотрим сколько вам понадобиться времени что бы поднять трубку и перезвонить. Кстати. На вашем сайте этот кейс все так же в наличии в том магазине где я его заказывал (3 шт. согласно данным вашего сайта). Хотите сделаем эксперимент? Я его еще раз закажу и посмотрим как быстро вы отмените и этот заказ. Так и сделаю. Потом напишу о результатах. Update: Заказ DMEU-276372. Статус:Зарезервирован, ожидает покупателя. Даже интересно какой будет результат на этот раз (правда я уже догадываюсь). Update 2: Ну что, как говорится "Стучите и вам откроют. А если не открывают, то стучите громче." Представитель компании все же вышел со мною на связь и проблему удалось решить. Dnipro-M начислил на мой бонусный счет бонусные деньги, которыми я смог рассчитаться в магазине и приобрести нужный мне кейс с хорошей скидкой. Проблема решена. Благодарю Dnipro-М за решение этой проблемы.
14 вересня 2022 Відповісти
мира мира не рекомендує цей магазин
28 липня 2022

Купив: Бензопила Foresra fa 45 lx

Сподобалося: відповідність умов оплати

Відповідь представника «Dnipro-M»
Доброго дня! Шкода, що довелось зіткнутися з такою ситуацією. Вже зв'язались з Вами для її вирішення.
Доброго, з нами ніхто не зв'язувався
Представник магазину «Dnipro-M»
Підкажіть, ви звертались 28.07 на нашу гарячу лінію 0 800 200 500?
2 серпня 2022 Відповісти
Так, нам повідомили що наші чеки зникають з бази, тому ремонт потрібно знову оплачувати. Бензопилу віддали знову в неробому стані, ми її перевірили при працівнику магазину, та знову повернули на ремонт. Оплату за ремонт 141 грн, ваш продавець взяв на свою власну банківську картку.
2 серпня 2022 Відповісти
Игорь Занузданов не рекомендує цей магазин
21 липня 2022

Купив: Электрогазонокосилка ДнипроМ на 6 соток

Відповідь представника «Dnipro-M»
Ігорю, нам дуже шкода, що сталась подібна ситуація. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб допомогти кожному користувачу. Будь ласка, очікуйте на наш дзвінок. Впевнені, що цього разу вирішимо даний нюанс.
Це проблема не в газонокосарці а в тому хто користується. Висока соковита трава забилась на ножі і не потрапляє в контейнер. Така ситуація можлива з любою технікою. Затопчіть ножі та слідкуйте щоб не забились ножі і все буде гаразд
24 лютого 2023 Відповісти
Radist рекомендує цей магазин
20 липня 2022

Купив: Шуруповерт Dnipro-M ТД-30, Замовлення №DMEU-067706

Быстро и удобно оформил заказ на сайте магазина и на следующий день уже проверял новенький шурик в работе. Обслужили в магазине по улице Бальзака-66А четко и профессионально, умеют парни работать и дело своё знают. Побольше вам покупателей и удачи.
Відповідь представника «Dnipro-M»
Вітаємо з придбанням нового помічника :) Ми завжди раді старатися, щоб і робота з інструментом, і кожен візит до нас приносили Вам лише задоволення ;) Бажаємо приємного користування та завжди чудового настрою з Dnipro-M ;)
Дмитрий Минченко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 липня 2022

Купив: Маска сварщика автозатемнение Dnipro-M WM-46, Перчатки сварщика Dnipro-M Чёрные, Кейс пластиковый , Замовлення №DMEU-188120

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Заказ выбрал и оплатил 09.07.2022, 11.07.2022 пришла СМС сообщение что до 13.07.2022 будет отгрузка товара и заказ будет выслан (заказывал доставку Новой почтой). Сегодня 15.07.2022 из-за пластикового кейса отправление не могут отправить. Очень долгая отправка. В следующий раз буду заказывать в других магазинах. Тут работать нужно они не могут отправить.
Відповідь представника «Dnipro-M»
Доброго дня, Дмитре. Підкажіть, будь ласка, номер Вашого замовлення.
Номер заказа #188120
15 липня 2022 Відповісти
Нет моя проблема не решена
16 липня 2022 Відповісти
Товар оплачен, но не отправлен. Номер заказа #188120
16 липня 2022 Відповісти
Volodumur Dudnik не рекомендує цей магазин
25 травня 2022

Купив: Акумуляторний обприскувач Dnipro-M 16M, Замовлення №DMEU-122577

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Замовлення "DMEU-122577" зробив 13.05.2022 року , прийшло на магазин 21.05.2022 року і одразу було реалізовано комусь іншому. Наразі таких оприскувачів в Україні немає, просто взяли і продали моє замовлення. Повідомлення про надходження замовлення мені не надходило. Не рекомендую даний магазин.
Відповідь представника «Dnipro-M»
Володимире, доброго дня. Дякуємо Вам за повторне звернення та перепрошуємо за незручності. Ми згодом зв'яжемось з Вами для вирішення питання.
Проблему ви не вирішили. Дякую за відповідь.
26 травня 2022 Відповісти
Представник магазину «Dnipro-M» відповів на коментар Volodumur Dudnik
Володимире, ми телефонували Вам декілька разів. На жаль, не вдалось зв'язатись з Вами. Просимо Вас зателефонувати до нас за номером телефону гарячої лінії 0800200500. Ми прагнемо допомогти Вам у вирішені питання та повернути довіру до нашого бренду.
26 травня 2022 Відповісти
Петр Рыбаков не рекомендує цей магазин
9 травня 2022

Купив: Опрыскиватель аккумуляторный

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Заказал опрыскиватель аккумуляторный по новой почте. Пришёл товар без насадок с поломанными деталями. Сейчас приходится делать возврат, потеря времени, денег, бензина на дорогу. Позорят отечественное производство и сервис. Никому не рекомендую эту фирму
Відповідь представника «Dnipro-M»
Петр, сожалеем о данной ситуации. Уже связались с Вами для решения вопроса.
Пока ни товара ни денег. И никто не связывается. Хотя уже сам и звонил и писал. Ноль эмоций как говорится
17 травня 2022 Відповісти
Представник магазину «Dnipro-M» відповів на коментар Петр Рыбаков
Петр, связались с Вами. Новый заказ уже создан и сегодня будет отправлен Вам. Приносим извинения за временные неудобства и столь долгое время ожидания. Делаем все возможное, чтобы как можно быстрее наладить все рабочие процессы для Вашего комфорта.
18 травня 2022 Відповісти
Роман Семененко не рекомендує цей магазин
24 березня 2022

Купив: Розпиловочний стіл, Замовлення №DMEU-83750

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Купив розпиловочний стіл , через два дні зателефонували запропонували обмін товару ,на що я погодився на цю пропозицію але не був погоджений з доставкою до магазину станка ,на таке відношення отримав обнулений кешбек і зняття з гарантії електроінструмент . Просто в персональному кабінеті помітили що даний товар був повернутий до магазину . Не рекомендую іншим людям .
Відповідь представника «Dnipro-M»
Романе, перепрошуємо за ситуацію та незручності. Відбувся системний збій, який власне й був пов'язаний через обмін товару на новий. Зараз відображається не коректна інформація. Ми обов'язково її оновимо й через певний час все буде коректно в особистому кабінеті.
Представник магазину «Dnipro-M»
Романе, зараз кур'єри працюють не всюди, лише в деяких містах. Саме тому було запропоновано доставку до магазину. Оскільки пропозиція Вам не підійшла, то було зроблене повернення товару. Кошти були повернені, а оскільки покупка була повернута, то й бонусні бали були повернені. Бонусні кошти за покупку надаються лише за покупку, для того, щоб Ви могли використовувати їх на наступні покупки. А якщо Ви повертаєте товар, то вони списуються, оскільки покупка була відмінена. Не можна витратити кошти, отримати бонусні кошти, зробити повернення й надалі користуватись бонусними коштами.
27 березня 2022 Відповісти
Александр не рекомендує цей магазин
5 лютого 2022

Купив: Насадка (бита) Dnipro-M PH 2 25 мм сталь S2 2 шт., Замовлення №DMEU-038039

Сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Dnipro-M»
Добрый день, Александр! Сожалеем, что так вышло. Мы приносим извинения за сложившуюся ситуацию. В скором времени свяжемся для ее решения. Сделаем все возможное, чтобы Вы остались довольны.
Так никто и не связался и не сделал ничего, что бы я остался доволен)))
27 вересня 2022 Відповісти
Представник магазину «Dnipro-M»
Доброго дня, Олександре. Ми намагались неодноразово з Вами зв'язатися, але, на жаль, не отримали відповіді. Зв'яжемось для вирішення ситуації.
27 вересня 2022 Відповісти
АннаЦ не рекомендує цей магазин
29 січня 2022

Купив: Набор ручного инструмента днипро м на 112 шт

Набор поржавел после первого использования,качество не соответствует цене.В возврате отказали,предложили начислить бонусами 1/5 от цены
Відповідь представника «Dnipro-M»
Добрый день, Анна! Мы дополнительно связывались с Вами для решения ситуации. В связи с тем, что набор хранился в багажнике автомобиля и возникли трудности, но это никак не связано с качеством. В наборе есть некоторые детали с композиционной стали S2, которая поддается атмосферной коррозии при повышенной влажности. Мы всегда рекомендуем хранить любой ручной инструмент в сухом и желательно теплом месте. В зимний период не желательно держать инструмент, где скапливается конденсат, который и приводит к таким последствиям. Детальный обзор и рекомендации по ссылке: https://dnipro-m.ua/s/BDx2v4