LASk KLSA рекомендує цей магазин
10 жовтня 2022

Купив: Logitech C505, Замовлення №101325469

Купував камеру для комп'ютера. Замовив, зі мной зразу зв'язався менеджер магазину і сказав, що моє замовлення прийняте, та найшвидшим часом буде відправлене. Так і здійснилося.. Товар прийшов новий, в належному стані. Все працює. Дякую Вам за оперативність . Ваш магазин відтепер в моїх закладках.
Відповідь представника «MTA.UA»
Вдячні, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук! Працюємо оперативно та якісно для Вас. Заходьте ще!
Alexis рекомендує цей магазин
9 жовтня 2022

Купив: UFO Micatronic 1900 T19EN-B Black, Замовлення №755237

Все пройшло швидко, якісний товар, чудова ціна, дешевше ніж в інших магазинах, отримали поряд з домом
Відповідь представника «MTA.UA»
Олексій, дякуємо за Ваш відгук! Приємно, що Ви задоволені покупкою. Будемо чекати на нові звернення!
Єгор Шпак рекомендує цей магазин
8 жовтня 2022

Купив: БЕЗДРОТОВІ НАВУШНИКИ BASEUS BOWIE E3 BLACK TWS, Замовлення №754701

Відповідь представника «MTA.UA»
Єгор, дуже приємно отримати ваш позитивний відгук, дякуємо! Завжди раді Вас бачити та чекаємо за новими навушниками :)
Александр Гевеленко рекомендує цей магазин
6 жовтня 2022

Купив: GeForce rtx 3060 ti, Замовлення №754543

Відповідь представника «MTA.UA»
Олександр, дякуємо Вам за рекомендацію! Заходьте частіше :)
Никита Дьяченко рекомендує цей магазин
6 жовтня 2022

Купив: НОУТБУК APPLE MACBOOK PRO M1 PRO 2021 MKGP3 SPACE GREY 512GB, Замовлення №741685

Нужен был мак для работы. Нанесли гравировку, попросил отправить пораньше, так и сделали за что спасибо. Также в комплекте шел хлипкий переходник для зарядного, попросил поменять. Отправили новый. Отличный магазин, покупаю не впервые.
Відповідь представника «MTA.UA»
Вдячні, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук! Приємно отримати рекомендації від Вас! Звертайтесь ще!
Accessories Khmelnitsky не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
25 вересня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 mini 128GB Midnight (MLK03)

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «MTA.UA»
Спасибі за Ваш відгук. Прикро, що Вам довелось зіткнутись з подібною ситуацією. Перепрошуємо за незручності. Розберемось в ситуації та зв'яжемось з Вами для уточнення деталей.
SerGelios рекомендує цей магазин
24 вересня 2022

Купив: Elden Ring PS4

Велика подяка менеджерам цього магазину за гарну ціну та вчасну доставку данного товару. Однозначно рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо за Ваш відгук! Раді що покупкою Ви задоволені. приємного користування :) Будемо чекати на нові звернення!
paksan рекомендує цей магазин
21 вересня 2022

Купив: Очищувач повітря Philips AC2729/50 White, Замовлення №743660

Придбав даний товар. Доставка виконана вчасно, товар не пошкоджений. Покористувавшись декілька днів виявилось, що в очищувачі протікає резервуар для води прямо на підлогу. Співробітники сервісного центру без зайвих питань попросили фото чека і погодились прийняти товар. Забрали на пошті за свій рахунок. В той же день, як отримали підтвердили готовність повернути кошти впродовж 2-3 робочіх днів. Кошти були повернуті в повному обсязі, не зважаючи на те, що товаром користувались
Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо за те, що поділились враженням! Чудово, що Ви задоволені. Раді старатись для Вас :)
Владимир Гранд не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 вересня 2022

Хотів купити: Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX506LH, Замовлення №1031700579

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Зробив замовлення, ціна на сайті була одной, зробив замовлення, прийшло смс з другою ціною, перепитав у менеджера, сказали виправлять. Ціну виправили. Домовилися о доставці. Через пару годин передзвонюють, товара нема в наявності. Не рекомендую цей магазин(
Відповідь представника «MTA.UA»
Володимир, вдячні Вам за відгук! Шкода, що покупка залишила таке враження, перепрошуємо. З'ясуємо за яких умов відбулась така ситуація та приймемо міри, щоб такого не повторювалось. Наш менеджер з Вами зв'яжеться!
Проблему вирішено! Магазин зробив гарну знижку на інший ноутбук, залишився задоволеним. Дякую за оперативно розв'язання проблеми. Рекомендую цей магазин!
22 вересня 2022 Відповісти
Представник магазину «MTA.UA» відповів на коментар Владимир Гранд
Дякуємо за можливість виправитись! Приємного користування! :)
22 вересня 2022 Відповісти
RodionH 93 рекомендує цей магазин
13 вересня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone SE 2022 64GB Midnight (MMX53), Замовлення №741783

Швидко обробили замовлення, передзвонили, уточнили, замовляв я по повній передплаті, товар новий, відправили швидко, додатково замовив ще й оригінальний зарядний пристрій, все супер, дякую магазину))
Відповідь представника «MTA.UA»
Вдячні, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук! Приємного користування, Ви зробили гарний вибір! Повертайтесь ще :)