Мирослав Пуляк рекомендує цей магазин
28 липня 2022

Купив: Huawei freebuds 4i

Очень хорошо разработан сайт, все под рукой, правда есть очень маленькие недочеты, но они несущественны. Это как например время отображения статуса заказа, то есть не моментально допустим после оплаты картой, в кабинете отображается статус, что деньги поступили, заказ в процессе обработки. Еще хотелось бы горячую линию 0800 и расширения количества точек выдачи и способов доставки. А так в целом всем доволен. Спасибо.
Відповідь представника «MTA.UA»
Мирослав, дякуємо за Ваші відгук! Радіємо, що від покупки отримали приємні враження. Ваші зауваження беремо до уваги. Будемо раді новим зверненням!
Артем Стрибайло рекомендує цей магазин
25 липня 2022

Купив: Samsung 970 evo plus

Досить низька ціна, зробив замовлення прийшла смс підтвердження, вже через день замовлення було готово, тому рекомендую магазин
Відповідь представника «MTA.UA»
Артем, дякуємо за коментар! Приємного користування. Звертайтесь ще :)
Andrew Lyapko рекомендує цей магазин
24 липня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 8/128GB Graphite Gray, Замовлення №727275

Товар як має бути, швидко доставили, повністю автоматизоване замовлення без дзвінків
Відповідь представника «MTA.UA»
Андрій, дякуємо за Ваш відгук! Раді, що покупкою Ви задоволені. Приємного користування! Будемо раді новим візитам :)
Pavel Mister не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 липня 2022

Хотів купити: ASUS TUF-RTX3060-O12G-V2-GAMING

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Ціна відрізняється від вказаної
Відповідь представника «MTA.UA»
Павло, дякуємо за Ваш відгук! Прикро, що склалось таке враження. Ціни зазначаємо актуальні, додатково інформацію перевіримо. Надайте Ваші контакти на INFO@MTA.UA для зворотнього зв'язку.
Ціну оперативно виправили)
21 липня 2022 Відповісти
Представник магазину «MTA.UA»
Дякуємо що оцінили оперативність нашої роботи :)
22 липня 2022 Відповісти
Елена Миткова рекомендує цей магазин
20 липня 2022

Купив: Планшет Samsung Tab A 8 64 гб, Замовлення №720212

Дуже порядний магазин, все сподобалось
Відповідь представника «MTA.UA»
Олена, дякуємо Вам за коментар! Приємного користування обновкою. Заходьте частіше!
Sergey Pylypenko не рекомендує цей магазин
20 липня 2022

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Mi 11 Lite 5G 6/128GB Truffle Black

Відповідь представника «MTA.UA»
Сергій, дякуємо що знайшли час та детально описали ситуацію. Вибачте за неприємний досвід. Інформацію перевіримо та проведемо роботу, щоб подібне не повторювалось. Наш менеджер Вам зателефонує.
sergeyp не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 липня 2022

Купив: Sony WF-1000XM4 Black, Замовлення №1031663237

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Заказ был сделан и оплачен в пятницу (15.07). Сегодня в понедельник (18.07) мне перезвонили и сообщили, что на сайте ошибка и товара нет в наличии. За время ожидания цена на данный товар значительно выросла.
Відповідь представника «MTA.UA»
Сергій, дякуємо що залишили відгук! Шкода, що покупка залишила таке враження, перепрошуємо. З'ясуємо за яких умов відбулась така ситуація та приймемо міри, щоб такого не повторювалось. Наш менеджер з Вами зв'яжеться!
Vladimir Golovko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 липня 2022

Купив: Ноутбук Lenovo Legion 5 15IMH6 (82NL001URM), Замовлення №721313

Відповідь представника «MTA.UA»
Володимир, дякуємо що залишили відгук! Шкода, що склалось таке враження.Товари надаємо оригінальні та гарантійні зобов'язання виконуються протягом вказаного терміну.Інформацію про товар перевіримо. Наш менеджер Вам зателефонує.
13 липня 2022

Купив: Смартфон OnePlus 9 12/256GB Astral Black

Не вперше користуюсь послугами MTA. Замовляв телефон, доставили за 2 дні. Прямо на сайті у чаті оператори підказали мені всі моменти, що мене цікавили.
Відповідь представника «MTA.UA»
Євгеній, дякуємо Вам за коментар! Радіємо що отримуєте приємні враження від покупок у нас. Заходьте частіше!
Антон Токаревский рекомендує цей магазин
30 червня 2022

Купив: SAMSUNG EP-TA800XBEGRU

Відповідь представника «MTA.UA»
Антон, дякуємо що залишили відгук! Приємно бути кращими для Вас. чекаємо на нові візити :)