Відгуки MTA.UA | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин MTA.UA

Оцінка магазину
Оцінка магазину за останні 12 місяців
9.5 з 10
Вибрані 267 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

9.8
9.7
9.5

• 24 червня 2022 р.

Купили две пары! Очень довольны магазином! Спасибо! Процветания!

Відповідь представника «MTA.UA»

Юрій, дякуємо! Раді старатись для Вас! Приємного користування :)

БЕЗДРОТОВІ НАВУШНИКИ XIAOMI MI 2 BASIC BHR4089GL WHITE TRUE WIRELESS

відвантаження

Автоматизація на висоті. Але, за умови попередньої оплати - не перетелефонували і не підтвердили що товар в наявності, доставка відбудеться. Це за умови теперішніх проблем із логістикою. Обмежилися SMS з попередженням, що товар буде відправлений до дати.
Пройшло 4 дні. Дата відправки настала, зателефонував сам. Попередили, що до кінця дня буде відправка. Кінець робочого дня - відправка не відбулася.
Статус замовлення в особистому кабінеті в планову дату доставки: Замовлення опрацьовано, розгорнути

Відповідь представника «MTA.UA»

Олександр, дякуємо що залишили відгук! Перепрошуємо за витрачений час. З'ясуємо за яких умов відбулась така ситуація та приймемо міри, щоб такого не повторювалось. Наш менеджер з Вами зв'яжеться!

Робот-пилосос Xiaomi Dreame Bot Z10 PRO Black

• 24 червня 2022 р.

Купил светодиодную ленту, качество самой ленты на высоте, но подвела самоклеющаяся лента, нашёл выход,купил двух сторонний скотч, наклеил всё работает супер, лента держится, клеил на водоимулсионную краску на стене.
И самое главное!! МТА.UA полностью мне компенсировал стоимость скотча который я отдельно купил, такого сервиса и тех.потдержки я не встречал ни где, рекомендую!!

Відповідь представника «MTA.UA»

Іван, дякуємо за коментар! Такі відгуки мотивують нас працювати ще краще. Будемо раді новим Вашим візитам!

Світлодіодна стрічка

• 23 червня 2022 р.
повернення товару
сервісна підтримка

Купував в цьому магазині й раніше, клієнтам радив та був задоволений швидкістю та ціновою політикою поки не зіткнувся з сервісним обслуговуванням. Мною був куплений павер банк від сяомі 29.12.21, на подарунок на новий рік, з минулою моделлю сяомі ходив 5 років без проблем, нажаль куплений мною павер в мта виявився бракованим і після 2х зарядів перестав нормально працювати, то не заряджався сам, то телефон через 30 сек відключав від зарядки, в новій лінійці чомусь багато браку у китайців, багато розгорнути

Відповідь представника «MTA.UA»

Юрій, дякуємо що знайшли час та залишили відгук! Шкода, що покупка залишила таке враження, перепрошуємо. Товари надаємо оригінальні. Гарантійне обслуговування а також обмін та повернення здійснюємо відповідно до всіх вимог. Вияснимо дане питання та надамо Вам зворотній зв'язок.

ДОДАТКОВИЙ АКУМУЛЯТОР XIAOMI MI POWER BANK 3 BLACK 10000MAH

• 23 червня 2022 р.

Очень положительный опыт заказа в этом магазине!
Заказала сначала одни беспроводные наушники, но они не подошли анатомически (наушник давил). Обратилась в поддержку и сделала обмен. Всё было быстро, вежливо, магазин всегда был на связи и отвечал на все мои вопросы.

Оплата, доставка и т.п. всё проходило очень комфортно и быстро. Спасибо за сервис! Однозначно буду еще обращаться)

Відповідь представника «MTA.UA»

Марія, дякуємо що залишили відгук! Радіємо, що у Вас лишись такі позитивні враження від спілкування. Заходьте частіше!

Бездротові навушники Anker SoundCore

• 22 червня 2022 р.
відвантаження

Все сподобалося. Менеджер Марія швидко зорієнтувала по наявності та актуальній ціні. Забрав з магазину через три дні. З товаром все в порядку, все працює. Рекомендую!

Відповідь представника «MTA.UA»

Владислав, вдячні за відгук! Раді, що Ви оцінили оперативність нашої роботи. Приємного користування обновкою. Заходьте частіше!

Навушники Apple AirPods 2

• 20 червня 2022 р.
відвантаження

Во первых, что хочу сказать, что доставка заказа 5 дней - это долговато, даже в военное время, а доставляли его в точку выдачи именно столько.
Во вторых, при заказе - была цена 755 гривен. При получении было озвучено 803 гривны. Интересный магазин, заказываешь по одной цене, получаешь - по другой.
Крайне не рекомендую данный интернет магазин.

Відповідь представника «MTA.UA»

Максим, дякуємо за коментар. Перепрошуємо за незручності. Ціна була для Вас збережена, розберемось чому відбулась така ситуація. Просимо на майбутнє, якщо схожі випадки відбудуться, інформувати про це при отриманні, щоб продавці одразу могли вирішити ситуацію. Різницю ми Вам повернемо. Наш менеджер з Вами зв'яжеться.

ПІДСТАВКА ПІД НОУТБУК 15.6 DEEPCOOL MULTICORE X6 BLACK

• 17 червня 2022 р.

Огранізація серйозна. Працюють якісно і без лишніх запитань. Товар справний, персонал толковий, ціна реальна, магазин чоткий. Рекомендую!

Відповідь представника «MTA.UA»

Віктор, дякуємо що поділились враженнями! Вітаємо з вдалою покупкою. Працюємо оперативно та якісно для наших клієнтів. Заходьте частіше!

SSD Samsung 970 EVO Plus (MZ-V7S500BW) Black 500GB

• 15 червня 2022 р.

Придбав клавіатуру. Дуже задоволений. Дуже чудова ціна. Вчора замовив, в той же день відправили, сьогоді в поштоматі Нової Пошти забрав. Чудовий магазин! Молодці, так тримати!

Відповідь представника «MTA.UA»

Вдячні, що обрали нас! Раді старатись для Вас! Приємного користування!

КЛАВІАТУРА LOGITECH G413 SE MECHANICAL TACTILE SWITCH USB BLACK (920-010438)

• 8 червня 2022 р.

замовляв даний смарт в даному магазині, вирішив особисто перезвонити і пересвідчитись про наявність даного товару оскільки після нападу росії з актуальністю інформації на сайтах магазинів це одні проблеми. Оператор підтвердив, що даний телефон є в наявності та оформила замовлення. Однак, після години часу, коли я вже вспів замовити до нього бампер та захисні стекла до мене перезвонили і сказали, що його немає. Ось так прокатав по рахунках гроші, від скла вспів відмовитись, а ось за 250 грн за розгорнути

Відповідь представника «MTA.UA»

Дякуємо що залишили відгук! Перепрошуємо за витрачений час. Вже проводимо роботу, щоб в подальшому подібних ситуацій не виникало. Наш менеджер з Вами зв'яжеться та надасть зворотний зв'язок.