Den Hrevtsov рекомендує цей магазин
2 грудня 2021

Купив: автошины зимние

Магазин и цена адекватны.Перезвонили сразу,отправили через день.Консультант компетентен.А вот доставка“Дэливери” мозги вынесли,во-первых 3-4 дня шли,?с Киева в Чернигов - 140 км!).При расчете-отсутствием терминала,копии инд.кода им зачем то нужны). Первый и последний раз с ними связался.Магазин рекомендую,а про доставку подумайте.
Відповідь представника «Autotema.ua Автотовари»
Дякуємо за відгук! Раді, що ви залишилися задоволені роботоюнашого магазину!)
Андрій Д не рекомендує цей магазин
1 грудня 2021

Хотів купити: Michelin X-Ice Snow (205/55R16)

Заказал товар. Перезвонили только не следующий день. Потом мне нужно было им опять звонить, чтобы напомнить о заказе. В конечном итоге - на назначенный день заказ не приехал - а потом оказалось, что они продали его по новой цене другим, а мне рассказали, что я не опатил его, хотя четко было скзаано - что можно оплатиь при получении. Обходите их десятой дорогой.
Відповідь представника «Autotema.ua Автотовари»
Доброго дня, Андрію! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Описана Вами ситуація сталася через непорозуміння в способі оплати замовлення. Вам було запропоновано оплатити готівкою при отриманні, а Ви виявили бажання зробити оплату на рахунок. Зазвичай, при такому способі оплати, замовлення комплектується після оплати. Як з'ясувалося пізніше - Ви хотіли оплатити після того, як товар буде доставлено. До всього додалося те, що, на момент замовлення, обрані шини залишалися у невеликій кількості на віддаленому складі. В період сезонної активності, враховуючи розгалужену систему збуту, їх було викуплено іншим замовником. Ми проводимо оптимізацію робочих процесів і докладаємо максимум зусиль аби покращити сервіс та щоб подібних випадків не виникало зовсім. Сподіваємося, що Вам вдалося закрити питання якнайшвидше. З повагою, магазин Autotema.
Виталий Пизнюр рекомендує цей магазин
25 листопада 2021

Купив: Шини Continental 215 60 r16

Чудовий досвід. Замовив 4 зимові шини Continental в п’ятницю ввечері. В суботу зранку мені перетелефонували що уточнити рік виготовлення та наявність. Все було чітко. Сказали що відправлять у понеділок. Проте у понеділок я вже отримав своє замовлення. Все було чітко як і домовлялися. Раджу для співпраці.
Відповідь представника «Autotema.ua Автотовари»
Дякуємо за відгук! Раді, що вам все сподобалося!)
ioan рекомендує цей магазин
24 листопада 2021

Купив: Зимние покрышки Pirelli Winter 265/55R19, Замовлення №31423843

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Заказал зимние покрышки Pirelli, 2021 года выпуска. Приехали покрышки с перебитой датой изготовления, без проблем заменили на другие покрышки. Советую проверять этот момент при покупке покрышек в Украине (не только у этого магазина ).
Відповідь представника «Autotema.ua Автотовари»
Дякуємо за відгук! Приносимо вибачення за незручності. Раді, що загалом ви лишилися задоволені покупкою.
Евгений Губанков рекомендує цей магазин
20 листопада 2021

Купив: Зимові шини Hankook Winter I Pike RS2 W429 (205/55R16 94T)

Магазин хороший, была возможность оплатить картой без дополнительных комиссий, но возникла проблема со службой доставки «Деливери». Не рекомендую эту службу доставки, но служба поддержки магазина пыталась помочь в решении вопроса. В следующий раз я бы купил шины в этом магазине но через другую службу доставки
Відповідь представника «Autotema.ua Автотовари»
Connection не рекомендує цей магазин
20 листопада 2021

Купив: Зимові шини Viking Tyres Viking Win Tech (275/45R20 110V), Замовлення №31434518

Коммуникация на ужасном уровне, обман о сроках поставки
Відповідь представника «Autotema.ua Автотовари»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Описана Вами ситуація сталася через те, що на момент замовлення обрані шини залишалися у невеликій кількості на віддаленому складі. У період сезонного попиту, із віддаленим складом дещо ускладнена комунікація, а тому на оформлення замовлення йде більше часу. Ми проводимо оптимізацію робочих процесів і докладаємо максимум зусиль аби покращити сервіс і щоб подібних випадків не виникало зовсім. Сподіваємося, що Вам вдалося закрити питання якнайшвидше. З повагою, магазин Autotema.
Yellowcards не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 листопада 2021

Хотів купити: BRIDGESTONE Potenza Adrenalin RE003 205/50R17 93W, Замовлення №314431388

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Autotema.ua Автотовари»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок. Раді, що нам вдалося спільно розібратися в ситуації та уникнути непорозуміння. Чекаємо на Ваші майбутні замовлення. З повагою, магазин Autotema.
Oleg Biletsky не рекомендує цей магазин
15 листопада 2021

Купив: Зимові шини Premiorri Via Maggiore Z Plus (195/65R15 91H), Замовлення №31380197

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, сервісна підтримка

Відповідь представника «Autotema.ua Автотовари»
Доброго дня, Олеже! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Описана Вами ситуація нетипова для вказаного шиномонтажу. Тим не менше, ми постійно працюємо над покращенням сервісу і, сподіваємось, що до наступного Вашого візиту Ви помітите покращення. З повагою, магазин Autotema
Ol Hor не рекомендує цей магазин
15 листопада 2021

Хотів купити: Goodyear UltraGrip Ice 2 (195/60R15 88T), Замовлення №31418601

Прождал заказ неделю, чтоб мне в итоге позвонили и сказали, таких шин у нас нет. На вопрос, почему сразу так не сказали, ответ, мы их искали на складе но не нашли. Попробуйте вести учет через эксель хотя бы, чтоб склад не приходилось перерывать в поиске шин. Удачи с таким сервисом.
Відповідь представника «Autotema.ua Автотовари»
Доброго дня, Олексію! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Описана Вами ситуація сталася через те, що на момент замовлення обрані шини залишалися у невеликій кількості на віддаленому складі. У період сезонного попиту, із віддаленим складом дещо ускладнена комунікація, а тому на оформлення замовлення йде більше часу. Ми проводимо оптимізацію робочих процесів і докладаємо максимум зусиль аби покращити сервіс і щоб подібних випадків не виникало зовсім. Сподіваємося, що Вам вдалося закрити питання якнайшвидше. З повагою, магазин Autotema.
Роман С не рекомендує цей магазин
13 листопада 2021

Хотів купити: Зимові шини Nexen WinGuard Ice SUV (215/70R16 100Q)

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Точка выдачи в городе есть, тогда почему я должен платить за доставку в неё и комиссию за оплату? Я в другом магазине дешевле куплю и без головной боли. Сегодня шины не есть дефицитом. Давайте подберём вам другие - себе подберите, если бы я хотел другие, я бы заказал другие!
Відповідь представника «Autotema.ua Автотовари»
Доброго дня, Романе! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за можливі незручності. Не всі позиції з представлених на сайті, а це більше 20 тис., зберігаються на одному складі. Доставка/переміщення з інших міст відбувається за допомогою сторонньої транспортної компанії (Делівері або НП) та ніколи не буває безкоштовною - вона або закладається у вартість товару, або сплачується окремо. Ви, напевне, звернули увагу, що у нас одна із найнижчих цін на представлений товар серед інтернет-магазинів, а це свідчить про те, що доставку до клієнта у вартість товару не закладено. Точка видачі у Вашому місті дозволяє Вам не платити за доставку, якщо товар вже є на обраному складі. Замовляючи товар з віддаленого складу, Ви маєте змогу сплачувати товар при отриманні без додаткової комісії, яка була б (комісія за накладений платіж), якщо замовляти товар на відділення перевізника. Шкода, що обраних Вами шин не виявилося в наявності у Вашому місті та це спонукало Вас залишили низьку оцінку. З повагою, магазин Autotema