Serge Clever рекомендує цей магазин
29 грудня 2021

Купив: Зимние шины Goodyear UltraGrip Ice SUV G1 225/55R19 103T, Замовлення №31474674

Заказ выполнен вовремя, шины отличные
Skol75fendez рекомендує цей магазин
28 грудня 2021

Купив: Шины Premiori, Rossava., Замовлення №31472345

Беру шины в магазине уже год, постоянно и не мало,но в последнее время что-то не так , то нет на складе в наличии, накидывают за доставку, цена возрастает, в результате последние 6 шин по цене вышли дороже .
Відповідь представника «Autotema.ua Автотовари»
Доброго дня! Наш інтернет-магазин приймає заявки в режимі 24/7. В період сезонної активності, враховуючи розгалужену систему збуту та складів зберігання, інформація про наявність може оновлюватися дещо із затримкою, адже на складах одночасно і відвантажуються продані замовлення і приходується новий товар. Не всі позиції з представлених на сайті, а це більше 20 тис., зберігаються на складі у м. Харків. Доставка/переміщення з інших міст відбувається за допомогою сторонньої транспортної компанії (Делівері або НП) та ніколи не буває безкоштовною - вона або закладається у вартість товару, або сплачується окремо. Ви, напевне, звернули увагу, що у нас одна із найнижчих цін на представлений товар серед інтернет-магазинів, а це свідчить про те, що доставку до клієнта у вартість товару не закладено. Дякуємо Вам за зворотній зв'язок та чекаємо на подальші замовлення. З повагою, магазин Autotema.
Alex Favorov не рекомендує цей магазин
28 грудня 2021

Купив: Michelin Pilot Alpin PA4 (255/45R19 104W XL), Замовлення №31466450

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

В процессе заказа цена выросла на 5-6% с аргументацией "тот комплект только что забрали"
Відповідь представника «Autotema.ua Автотовари»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Наш магазин приймає заявки в режимі 24/7. Під час сезонної активності інформація про наявність може оновлюватися дещо із затримкою, адже на складах одночасно і відвантажуються продані замовлення і приходується новий товар. Описана Вами ситуація сталася через те, що під кінець сезонного попиту обраний товар залишився в невеликій кількості та, враховуючи розгалужену систему збуту, його було викуплено іншим замовником. Якщо потрібного товару в новому надходженні не було, ми робимо заявку на віддалений склад. На віддаленому складі потрібного товару може або зовсім не бути, або його вартість може відрізнятися на стільки, що ми не маємо змоги її нівелювати. З огляду на те, що замовникові потрібен товар, ми в першу чергу пропонуємо його перезамовити. Ми проводимо оптимізацію робочих процесів і докладаємо максимум зусиль аби покращити сервіс та щоб подібних випадків не виникало зовсім. Впевнені, що Ви сповна оціните переваги обраної моделі. З повагою, магазин Autotema.
21 грудня 2021

Хотів купити: Goodyear UltraGrip Ice 2 225/45 R18 95T XL FP, Замовлення №31470006

30 годин після підтвердження замовлення менеджером. Стільки часу знадобилося їм аби з'ясувати що товар вже відсутній. Я відмовив іншим магазинам, втратив 2 дні. Підтрведженне замовлення в цьому маназині ще нічого не означає.
Відповідь представника «Autotema.ua Автотовари»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за завдані незручності. В період сезонної активності, враховуючи розгалужену систему збуту та складів зберігання, інформація про наявність може оновлюватися дещо із затримкою. На момент оформлення замовлення, поточні відправки вже відбулися і замовлення мало бути відправлене наступного дня. Відсутність товару було виявлено безпосередньо перед відправкою. Ми завжди працюємо над тим аби звести до абсолютного нуля такі випадки, але, на жаль, людського фактору уникнути неможливо. Маємо надію, що Вам вдалося придбати одну шину і ця ситуація не надто порушила Ваші плани. З повагою, магазин Autotema.
Василий Лялюк рекомендує цей магазин
16 грудня 2021

Купив: Зимові шини Matador MP 93 Nordicca (205/60R16 92H)

Заказал, приехал на следующий день и забрал. Еще и переобулся сразу на месте. Резине 3 недели от роду. Всё отлично!
Руслан Кришталь рекомендує цей магазин
16 грудня 2021

Купив: Zimova shina MAXXIS Arctictrekker NP3 185/60R14 86T, Замовлення №31460877

Заказывал резину MAXXIS Arctictrekker NP3 185/60R14 86T в магазине Автотема. Спасибо всё понравилось, оперативно отправили на следующий день резина была у меня. На других некоторых сайтах данная резина в основном 2017 г.в., а здесь свежак 2021 г.в. Всем рекомендую данный магазин!
Igor Lypenko рекомендує цей магазин
10 грудня 2021

Купив: Покрышки 185/65/15, Замовлення №34268

Заказал с самовывозом, приехал, оплатил, забрал. Весь процесс занял 30 мин. с учётом 15 мин. дороги.
Oleh Brytov рекомендує цей магазин
10 грудня 2021

Купив: Bridgstone Blizzak Spike-02 SUV 215/65R16 98T, Замовлення №31450923

Обрав даний магазин, бо ціна на потрібний мені товар була майже найнижча на всьому ринку, але при тому магазин мав гарний бал серед користувачів. Після оформлення замовлення менеджер швидко вийшов на зв'язок, щоб його підтвердити, і наступного дня я вже отримав ТТН посилки.
0026 рекомендує цей магазин
7 грудня 2021

Купив: Зимові шини Michelin Alpin 6 (205/55R16 91H), Замовлення №31447772

Все прошло замечательно. Цена хорошая, консультант компетентен и не на навязчив. В субботу заказал, в понедельник получил. Все соответствует заказу. От сотрудничества с магазином получил удовольствие. Всем рекомендую.
alexey60 рекомендує цей магазин
7 грудня 2021

Купив: Зимові шини Kormoran Snow (205/60R16 92H), Замовлення №31452486

Лучшая цена из всех предложений, оперативно доставили шины в пункт выдачи.