Владимир Музычук рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Літні шини Hankook Ventus Prime 3 K125 (195/65R15 91V), Замовлення №347736317

Замовляв в цьому магазині одну шину,(бо порвав бічну частину), хлопці пішли на зустріч,продали одну і по ціні яка стоїть в магазині (до речі, найдешевша в Україні). Менеджер привітний,порадив,як і що.Десь в годин 12 дня замовив,на вечір відправили.На другий день вже замовлення було на місці. Дякую хлопці)))
Dmytro Novosad рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Літні шини Laufenn G Fit EQ (175/70R13 82T), Замовлення №347635921

Дякуємо за чудовий відгук! Раді, що Вам все сподобалося!)
Роман не рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 (245/45R19 102Y), Літні шини Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 (245/45R19 102Y), Замовлення №347577374

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Запевнили, що шини 2024го року виробництва. Взяли передоплату. Перетелефонували через 4 дні, і повідомили, що насправді шини 23го року, а 24го будуть дорожче. Щоб повернути передоплату - потрібно заповнювати купу заяв, друкувати, з номерами паспорта, кода і тд. Не заповнив. Вислав номера IBAN для повернення. Передоплату так і не повернули. Не рекомендую даний магазин. Обманюють покупців. Таким магазинам не місце в Україні.
Відповідь представника «Autotema.ua Автотовари»
Доброго дня, Романе! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Описана Вами ситуація сталася через те, що під час сезонного попиту обраний товар залишився в невеликій кількості та, враховуючи розгалужену систему збуту, його було викуплено іншим замовником. Якщо потрібного товару в новому надходженні не було, ми робимо заявку на віддалений склад. На віддаленому складі потрібного товару може або зовсім не бути, або його вартість може відрізнятися на стільки, що ми не маємо змоги її нівелювати. З огляду на те, що замовникові потрібен товар, ми в першу чергу пропонуємо його придбати за оновленою ціною. Так, дійсно потрібно писати лист на повернення коштів, як і у любому магазині. Доречі, який ми досі чекаємо, та без якого ми не можемо повернути кошти просто за наявності IBAN-у. Зараз кошти закріплені за Вашим номером телефону, тому їх можна використати у новому замовленні, або ж написати лист і повернути. Також Вам неодноразово телефонували та писали у месенджери, щоб владнати ситуацію. Але, на жаль, зворотнього зв'язку ми так і не отримали. Ми проводимо оптимізацію робочих процесів і докладаємо максимум зусиль аби покращити сервіс та щоб подібних випадків не виникало зовсім. Якщо зміните свою думку стосовно листа на повернення коштів - ми завжди на зв'язку. З повагою, магазин Autotema.
ivanov.dmytro не рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Хотів купити: Літні шини Continental WinterContact TS 870 (185/65R15 88T)

Відповідь представника «Autotema.ua Автотовари»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за завдані незручності. Враховуючи розгалужену систему збуту та складів зберігання, інформація про наявність може оновлюватися дещо із затримкою. Описана Вами ситуація сталася через те, що обраний товар залишився в невеликій кількості, та його було викуплено іншим замовником. Якщо потрібного товару в новому надходженні не було, ми робимо заявку на віддалений склад. Поки ми робили запит на віддаленний склад, щоб організувати відправку - Ви вже повідомили, що оформили замовлення в іншому інтернет-магазині. Ми проводимо оптимізацію робочих процесів і докладаємо максимум зусиль аби покращити сервіс та щоб подібних випадків не виникало зовсім. З повагою, магазин Autotema.
Kapitan Flint рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Літні шини Triangle Tire Snow Lion TR 777 (215/70R16 104T), Замовлення №337394867

Дякую за швидку доставку товару, опрацювання заказу та безкоштовну доставку. Всім раджу цього продавця.
Дякуємо за чудовий відгук! Раді, що Вам все сподобалося!)
Deimoc не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 грудня 2023

Хотів купити: Шини Kormoran SUV Snow (225/60R17 103V), Літні шини Kormoran SUV Snow (225/60R17 103V)

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не зміг придбати по ціні, що заявлена у магазині із розстрочкою від монобанку. При купівлі у розстрочку пропонують придбати шини дорожче.
Відповідь представника «Autotema.ua Автотовари»
Доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Раді, що нам вдалося знайти спільну мову та разом ми змогли владнати дану ситуацію. З повагою, магазин Autotema.
Ярослав Ступак рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Літні шини Continental WinterContact TS 870 P (245/50R18 104V), Замовлення №337175056

Дуже сподобалось обслуговування, товар навіть доставили раніше ніж обіцяли, купую в цьому магазині не перший раз, рекомендую!
newpremium рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Літні шини Tigar Touring (175/70R13 82T), Замовлення №337130736

В целом,нормальный магазин.Менеджер все доходчиво объяснил про товар и доставку.Со сроками отправки немного задержали,но в целом,это не критично,тем более,что цена была самая низкая в Украине.
Дякуємо за чудовий відгук! Раді, що Вам все сподобалося!)
Uliya Kulumbegova не рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Хотів купити: Літні шини Petlas SnowMaster W651 (215/65R16 102T)

Замовили зимові автошини, обіцяли що відправка за 4-5 днів. Потім говорили що затримка, але відправлять. В додатку НП вже була створена посилка, а на ранок її скасували. На наступний день сказали що таких вже немає. Хоч би попередили, чекали півтора тижні, вже замовили б в іншому місці. Сервіс 0. Не рекомендую
Відповідь представника «Autotema.ua Автотовари»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за завдані незручності. В період сезонної активності, враховуючи розгалужену систему збуту та складів зберігання, інформація про наявність може оновлюватися дещо із затримкою. На той період поточні відправки вже відбулися і замовлення мало бути відправлене наступного дня. Відсутність товару було виявлено безпосередньо перед відправкою. Ми завжди працюємо над тим аби звести до абсолютного нуля такі випадки, але, на жаль, людського фактору уникнути неможливо. Сподіваємося, що Вам вдалося закрити питання якнайшвидше. З повагою, магазин Autotema.
Николай !!! не рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Літні шини Hankook Kinergy Eco 2 K435 (175/65R14 82T), Замовлення №337170455

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Autotema.ua Автотовари»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок. Описана Вами ситуація через те, що відправка планувалась з віддаленого складу. У період сезонного попиту, із віддаленим складом дещо ускладнена комунікація, а тому на оформлення та відправку замовлення пішло більше часу, ніж зазвичай. Вартість перевезення у нас фіксована та вказана на нашому сайті у розділі "Доставка і оплата". Залежить від розміру шин та їх оціночної вартості. Вона нижча, ніж стандартні тарифи перевізників, з якими ми працюємо, та не залежить від способу відправки. Ми проводимо оптимізацію робочих процесів і докладаємо максимум зусиль аби покращити сервіс і щоб відправка замовлень займала якомога меньше часу. З повагою, магазин Autotema.