Serg Hunko не рекомендує цей магазин
1 вересня 2022

Хотів купити: Бензиновий генератор Tekhmann TGG-11 RS

Товару немає в наявності, пропонують у 3 рази дорожчий товар, при цьому з розмови зрозуміло що дешевшого нічого немає давно. Продавці, яким байдуже на витрачений людиною час - заслуговують лише на повне ігнорування.
Михайло не рекомендує цей магазин
29 листопада 2021

Купив: Аккумуляторный шуруповерт DWT ABS-14,4 L-2 BMC, Замовлення №19252

Сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Со слов менеджера "Товара нет в наличии", хотя товар на сайте висит и можно заказать. Продавец http://ukrelectro.com.ua не понимает что он отобрал у меня мое время
Alekc2607 рекомендує цей магазин
11 листопада 2021

Купив: Станок для заточки цепи Sturm BG60016, Замовлення №19149

Всё ок! Покупаю не первый раз и не первый год, проблем никогда не было.
Алексей Гудзь не рекомендує цей магазин
11 грудня 2020

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Товара нет в наличии, но продолжает висеть на странице с ценником, а вместо него, предлагают другую модель
Александр Записной не рекомендує цей магазин
16 вересня 2020

Хотів купити: Плиткорез forte tc 250, Замовлення №16896

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину

После оформления заказа,в понедельник перезвонил менеджер и сообщил, что цена соответствует заявленной и предложил заявку на среду, А в среду перезвонил уже сообщил, что цена выросла на 200 грн. Я потерял время и нервы, так что категорически не рекомендую данный магазин!
То же самое, цена на сайте одна а тебе заявляют другую, намного дороже.
19 квітня 2021 Відповісти
Allexx78 рекомендує цей магазин
5 вересня 2020

Купив: Перфоратор Vega VH-1350DFR

Incunabula не рекомендує цей магазин
28 серпня 2020

Хотів купити: Вибратор для бетона Stark CV-850 (без булавы), Замовлення №16760

Не сподобалося: оформлення замовлення

Товар замовляв через Нову Пошту. Вибробулаву відправили Sturm, а замовляв Stark. Вибратор для бетону виявся неориганальний. Провіряйте на оригінальність.
Петр Коморный не рекомендує цей магазин
11 серпня 2020

Хотів купити: Сварочный инвертор

На сайте указано в наличии, по факту оказалось что нет.. На вопрос как так менеджер ответил что один в наличии есть но он в броне, мне легче от этого станет?.. очень не приятный осадочек после общения с менеджером магазина... Через время менеджер перезвонил и заявил что может мне его продать, но цена будет выше указанной на сайте....
тоже позвонил, товара нет в наличии, но всё равно продолжает висеть на сайте ...
11 грудня 2020 Відповісти
bonludera не рекомендує цей магазин
16 липня 2020

Хотів купити: Электролобзик старт СЛ-1000

yura не рекомендує цей магазин
6 липня 2020

Хотів купити: Бетонозмішувач WERK WR 140C

Товару нема в наявності, хоча на сайті є. Замовлення через кошик не працює, треба дзвонити.