yura15 не рекомендує цей магазин
22 червня 2018

Хотів купити: Бетономешалка ДНІПРО-М БМ-180Ч

Сподобалося: замовлення через корзину, видача товару на складі

soft_raider не рекомендує цей магазин
18 червня 2018

Хотів купити: Дрель Гранит Д-550, Замовлення №11737

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Пытался купить дрель, неделю говорили завтра будет доступна для самовывоза и перезвонят, но этого не произошло.
Maksim не рекомендує цей магазин
9 квітня 2018

Хотів купити: Stanley STPP-7502, Замовлення №10934

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

12 марта питался купить в этом магазине рубанок Stanley STPP-7502, оформил заказ на сайте менеджер перезвонил через часа 2-3, сказал что данной модели нет в наличии и цена не актуальная. Прошел месяц рубанок до сих пор светится на хотлайне и цена на него не поменялась. Магазин вводит людей в заблуждение не существующим товаром и не актуальными ценами. Не рекомендую данный магазин
19 березня 2018

Хотів купити: Болгарка (кутова шліфувальна) Dnipro-M МШК-950

Кілька разів дзвонив в цей магазин і запитував наявність товару. І товар весь час є... але лише на сайті, а мені треба в реальності. Ніколи не розумів цього... Ну ви ж не продасте того, чого немає. Навіщо писати, що воно є?! Навіщо забирати час потенційного покупця і свій!?
Valentin Morgun рекомендує цей магазин
4 липня 2017

Купив: болгарка (кутова шліфувальна) Дніпро-М МШК-800

Замовляв по телефону. Отримав вичерпну консультацію. Замовив товар о 12-00. Доставили о 15-00. Дуже сподіваюсь, що не буда знайомитись з роботою сервісного центру.
231086 не рекомендує цей магазин
27 квітня 2017

Купив: Циркулярная пила Ижмаш Профи ИЦП-2450

Проработала Циркулярная пила Ижмаш Профи ИЦП-2450 7 дней, после чего отдал по гарантии, ремонтируют уже две недели !
23 лютого 2017

Хотів купити: Перфоратор Forte RH 26-92 С, Замовлення №7539

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі

Stas07 не рекомендує цей магазин
20 лютого 2017

Хотів купити: Перфоратор TexAC

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Сложилось впечатление, что не заинтересованы продать. Выбрал товар, изучил условия доставки, перезвонил. Менеджер сказал, что товар могут доставить в этот же день, в период с 13 до 16 дня, меня не устроило, попросил на вечер, в любой день. Сказали, что рассмотрят возможность и перезвонят. Никто не перезвонил.
telek не рекомендує цей магазин
7 лютого 2017

Хотів купити: Фрезери

На протязі 2 місяців звертались в цей магазин за кількома позиціями - завжди не було в наявності. Для чого анонсувати наявність, якщо по факту нема можливості поставити товар ?
16 листопада 2016

Купив: Кентавр СВ-250НДК

Вчера заказал сварочный инвертор Кентавр СВ-250НДК сегодня в обед забрал, всё в комплекте, гарантийник заполнен. В общем - рекомендую всё в срок, цена и наличие актуальна, обслуживание на высоте...