Nika рекомендує цей магазин
25 січня 2022

Хотів купити: Тостер SCARLETT SC-TM11008

Купила товар за бонусы. Очень довольны, тосты делаем каждый день
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Щиро дякуємо за позитивний відгук, та за те що обираєте нашу мережу. Працюємо для Вас та завжди чекаємо у Фокстрот! З повагою, Ірина Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Axilit не рекомендує цей магазин
25 січня 2022

Купив: Монітор PHILIPS 273V7QDAB/00, Замовлення №14049007

Купил данный товар в фокстроте! 1. На матрице 2 черных шлейфа от центра экрана исходят, если смотреть не под прямым углом. Где-то с прозрачностью 15% 2. Задняя крышка, в ней отверстие, будто пробили. 3. Коробка пришла без целлофана, т.е. уже открывали. 4. Тех. поддержка дала какой-то номер телефона и сказала звонить туда (ЗАЧЕТ прямо). Номер не отвечает. ( Я что у этого номера заказывал???)
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Приносимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності. Нам дуже шкода, що виникла дана ситуація. Наразі Ваш відгук передано до відповідального відділу на розгляд. Очікуйте на зворотний зв'язок від відповідального співробітника. З повагою, Ірина Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому"
Ірина Петлюх рекомендує цей магазин
24 січня 2022

Купив: Кавомашина KRUPS Evidence

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Щиро дякуємо за позитивний відгук про взаємодією з нашим магазином. Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Stella Baumgartner рекомендує цей магазин
23 січня 2022

Купив: Набір ножів з 8 предметів BergHOFF Essentials (1308010), Замовлення №13872977

Отличный гипермаркет цифровой техники, гаджетов и электроники. У них, без сомнения, самый широкий ассортимент в наличии. При этом очень конкурентные (невысокие) цены! Товар приезжает новый не распечатанный.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Щиро дякуємо за позитивний відгук про взаємодією з нашим магазином. Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Олександр Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
olegpr рекомендує цей магазин
21 січня 2022

Купив: Телевизор KIVI 55U710KB, Замовлення №11473635

Із всіх офіційних продавців імпортних товарів техніки мені подобається купувати саме у цьому магазині. Ціни однакові, а от мережі різні. Приємно та просто оформити онлайн, отримати кешбек і поїхати забрати наявний товар у магазині.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Щиро дякуємо за позитивний відгук, та за те що обираєте нашу мережу. Працюємо для Вас та завжди чекаємо у Фокстрот! З повагою, Оксана Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Василь не рекомендує цей магазин

Купив: R1280DBs Brown 2.0 42w, Замовлення №13941484

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Приносимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності. Нам дуже шкода, що виникла дана ситуація. Наразі Ваш відгук передано до відповідального відділу на розгляд. Очікуйте на зворотний зв'язок від відповідального співробітника. З повагою, Олександр Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому"
Uliaa рекомендує цей магазин

Купив: Wi-Fi роутер MERCUSYS MW301R, Замовлення №14030307

Мені подобається магазин, замовляю багато всього. Самокат дитині, Lego, порошки та техніку, тут є багато всього.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Щиро дякуємо за позитивний відгук про взаємодією з нашим магазином. Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Ірина Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому"
Анастасія 1111 не рекомендує цей магазин

Купив: Годинник Apple Watch

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Щиро дякуємо за відгук про взаємодією з нашим магазином. З повагою, Ірина Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому"
Владислав Антонов не рекомендує цей магазин

Купив: Grunhelm GHS-1103, Замовлення №14046307

Не сподобалося: сервісна підтримка

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Приносимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності. Нам дуже шкода, що виникла дана ситуація. Направте дане звернення на нашу електронну адресу info@foxtrot.com.ua із зазначенням контактного номеру телефону для надання зворотного зв'язку. З повагою, Ірина Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому".
Марина Сіманова не рекомендує цей магазин

Хотів купити: кастрюли krauff, Замовлення №13959083

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Очень огорчена тем, что Фокстрот обманывает людей. Сначала он якобы начисляет бонусы за день рождение, но потом их забирает. Я заказала кастрюли с бонусами, когда приехала в магазин, то их уже там не было.Когда я пыталась перезаказать их, то мне отказали в бонусах за день рождение. Уважаемые руководители, больше я не буду ничего покупать у вас, и поэтому ЗАПРЕЩАЮ присылать мне рекламы на телефон и емейл С Уважением Симанова М.В.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Приносимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності. Нам дуже шкода, що виникла дана ситуація. Направте дане звернення на нашу електронну адресу info@foxtrot.com.ua із зазначенням контактного номеру телефону для надання зворотного зв'язку. З повагою, Юлія Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому"
Ви просто відписалися, але, на жаль, не допомогли.Я звернулася за вказаною адресою, але ніхто не зателефонував , мою проблему не вирішено
24 січня 2022 Відповісти