Sergey Binsov рекомендує цей магазин
7 березня 2023

Купив: Флешка Apacer 32 GB AH355 USB 3.0 Black (AP32GAH355B-1), Замовлення №14852224

Купил флешку, оказались проблемы магазином, по заказу, но их удалось решить. Всё же есть адекватные сотрудники в это сети со здравым понимаем бизнеса.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Дуже шкода, що виникла дана ситуація, приносимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності. Якщо залишилися питання напишіть нам на нашу електронну адресу info@foxtrot.com.ua і вкажіть Ваш контактний номер телефону для зворотного зв'язку. Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Оксана Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Оксана! Я уже решил с вами вопрос, а вы просто шаблоном ответили, даже не прочитали что я написал )))
7 березня 2023 Відповісти
Alex0001 рекомендує цей магазин
4 березня 2023

Купив: Телевізор SONY KD43X81JR, Замовлення №134651594

Купив телевізор Телевізор SONY KD43X81JR, № замовлення № 134651594. Сподобалось те, що його доставили в магазин поряд з місцем мого проживання, де я зміг без поспіху його оглянути. Зроблено також перевірку на биті пікселі. До речі, безкоштовно на відміну від деяких інших магазинів, де за цю послугу вимагають більше 200 грн. Також, останнім часом, це один з небагатьох магазинів в яких можна без проблем вийти на зв'язок з підтримкою.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Відповідь представника «ФОКСТРОТ» Вітаємо! Щиро дякуємо, що знайшли час залишити свій відгук. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені покупкою! Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
viq1256 не рекомендує цей магазин
3 березня 2023

Купив: Мультиварка Tefal Multicook & Stir IH RK905A34, Замовлення №1429937

Мультиварка зламалася за півтора тижні. Фокстрот не запропонував ефективного вирішення проблеми — лише перенаправляє до сервісного центру. Це не той досвід який я хотіла б мати купляючи нову техніку.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Нам дуже шкода, що виникла дана ситуація. Для того, щоб ми мали змогу детально розібратися в даній ситуації, прохання надіслати це звернення на нашу електронну адресу info@foxtrot.com.ua і вказати Ваш контактний номер телефону для зворотного зв'язку. З повагою, Оксана Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Виктория Билык не рекомендує цей магазин
28 лютого 2023

Купив: Миша Logitech MX Anywhere 3 for Mac Pale Grey, Замовлення №-

Представник магазину «ФОКСТРОТ»
Добрий день! Нам дуже шкода, що сталася така ситуація. Для того, щоб ми мали змогу детально розібратися в даній ситуації, прохання надіслати це звернення на нашу електронну адресу info@foxtrot.com.ua і вказати номер замовлення та Ваш контактний номер телефону для зворотного зв'язку. З повагою, Оксана Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
28 лютого 2023 Відповісти
Після того як зі мною звʼязався менеджер проблема жодним чином не була вирішена та пришвидшена. Не раджу магазин Фоксторот!!!
1 березня 2023 Відповісти
Александр Тузовский не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 лютого 2023

Хотів купити: Робот-пилосос RoboRock Vacuum Cleaner S5 Max White, Електрогриль притискний Delonghi CGH 1012D

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Нам дуже шкода, що виникла дана ситуація, приносимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності. Наразі Ваш відгук зафіксовано, очікуйте, будь ласка, на зворотний зв'язок від відповідального менеджера. З повагою, Ірина Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Питання вирішили , хоч і не швидко. Дякую відповідальним співробітникам. Магазин розвинеться і все буде добре.
1 березня 2023 Відповісти
Vlad Dubin рекомендує цей магазин
22 лютого 2023

Купив: Гарнитура PHILIPS TAT1207 True Wireless IPX4 White (TAT1207WT/00), Замовлення №№14763046

Магазин рекомендую,відправка швидка,приїхав товар за 2 дні!
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Щиро дякуємо, що знайшли час залишити свій відгук. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені покупкою! Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Ірина Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
fog не рекомендує цей магазин
10 лютого 2023

Купив: Сковорода-гриль ARDESTO Avocado 28 см (AR2528GA), Замовлення №14806729

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Вчера заказал на распродаже две сковороды, мне позвонили с Фокстрота и ПОДТВЕРДИЛИ мой заказ но сказали что доставят две сковороды двумя заказами, так как они находятся в двух разных магазинах и что в принципе для меня ничего не меняется, просто вместо одного заказа, мой заказ будет разбит на два. Сегодня же захожу посмотреть статус заказов, а один из них просто взяли и отменили.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Нам дуже шкода, що виникла дана ситуація, приносимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності. Наразі Ваш відгук зафіксовано, очікуйте, будь ласка, на зворотний зв'язок від відповідального менеджера. З повагою, Юлія Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Ivan Shchukovsky не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 лютого 2023

Хотів купити: Електроскутер MAXXTER GANG MAX Black/Gray

на 3 добу після замовленя телефонний дзвінок що товар відсутній в продажу, навіщо тоді він на сайті в наявності, гаразд відсутній але чому я чекав цю інформацію 3 доби, в день замовлення прийшов дуже гарний промокод, але навіщо коли товара немає в наявності
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Добрий день! Просимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності! На жаль, можливо на той час товар закінчився на складі постачальника. Щоб ми могли розібратися в даній ситуації, прохання направити це звернення на адресу info@foxtrot.com.ua та вказати Ваш номер телефону на який було зроблено замовлення для перевірки інформації та надання зворотного зв'язку. З повагою, Алла Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
пезедзвонили пояснили ситуацію, взагалі не гірша ситуація яка могла бути,причину відмови назвали "не якісний товар на складі"
25 лютого 2023 Відповісти
Ольга Шубина не рекомендує цей магазин
3 лютого 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 White, Замовлення №Жах гарантійні умови не д

Представник магазину «ФОКСТРОТ»
Добрий день! Нам дуже шкода, що сталася така ситуація. Якщо під час експлуації техніки виникли претензії до її працезданості або поламка умовою обміну товару або повернення коштів є відповідний офіційний акт від уповноваженого сервісного центру виробника про виявлення заводського браку. На жаль, на работу Авторизованого сервісного центру виробника ми не можемо вплинути, також строки ремонту можуть залежати від поставки потрібної деталі для усунення недоліку. Для того, щоб ми мали змогу детально розібратися в даній ситуації, прохання надіслати це звернення на нашу електронну адресу info@foxtrot.com.ua і вказати Ваш контактний номер телефону для зворотного зв'язку. З повагою, Алла Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
3 лютого 2023 Відповісти
Магазин. Повинен. Обміняти. На. Новий. Товар. Крапка. Кожен день прострочки - це пеня 1% від вартості товару.
11 лютого 2023 Відповісти
uncle joseph рекомендує цей магазин
28 січня 2023

Купив: SSD накопичувач Samsung 870 EVO 500 GB (MZ-77E500BW), Замовлення №14313295

За попередню покупку отримав бонуси, тож вирішив витратити їх на знижку при купівлі твердотільного накопичувача. При ціні 2599грн зі знижкою 1902 мені чудовий SSD Samsung 870 Evo на 500Гб обійшовся всього у 697грн. Дякую Foxtrot за можливість зекономити.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Щиро дякуємо, що знайшли час залишити свій відгук. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені покупкою! Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Юлія Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353