Ivan Livyi рекомендує цей магазин
19 червня 2023

Купив: Смартфон Sony Xperia 10 IV 6/128GB Black, Замовлення №1

Відправили у той-же день, чек і гарантія в комплекті.
Tillan рекомендує цей магазин
7 червня 2023

Купив: Смартфон Asus ROG Phone 6 16/512Gb Phantom Black, Замовлення №9352

Товар був відправлений майже відразу після замовлення, и отримав наступного дня. Жодних претензій.
Олександр рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Смартфон Sony Xperia 1 IV 12/512GB Black, Замовлення №1

Сподобалось спілкування зі співробітниками. Підлаштувались під мій час, працює термінал, викликають довіру. Можу рекомендувати цей магазин.
Lev Pentsko рекомендує цей магазин
4 травня 2023

Купив: Смартфон ASUS ROG Phone 6D Ultimate 16/512GB Space Gray, Замовлення №9040

Замовив телефон. З магазину скинули відео з запакованим пристроєм, гарно все пояснили, і наступний день зранку пристрій вже був у мене. Однозначно рекомендую.
Василь Кертис рекомендує цей магазин

Купив: Навушники з мікрофоном Sony MDR-XB55AP Black, Замовлення №8895

Кристина Анищенко рекомендує цей магазин
20 квітня 2023

Купив: Смартфон ASUS ROG Phone 6 12/128GB Phantom Black, Замовлення №8880

Дуже-дуже сподобався сервіс обробки замовлень, відправили в той же день, а в ранці вже отримала своє замовлення. Буду рекомендувати цей магазин іншим. Якість товару відповідає заявленій.
Winvit рекомендує цей магазин
19 квітня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WI-XB400 Black (WIXB400B.CE7), Замовлення №8858

Max Chornokon рекомендує цей магазин
18 квітня 2023

Купив: Смартфон Sony Xperia 10 IV 6/128GB Lavender, Замовлення №8865

Приємний магазин. Замовлення виконано одним днем!
Юрій Бутенко рекомендує цей магазин
17 квітня 2023