Оксана Горбачева рекомендує цей магазин
9 лютого 2023

Купив: Смартфон Sony Xperia 10 III 6/128GB Black, Замовлення №CU 167VN57H88I981604

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

08.02.23 придбала телефон Sony Xperia 10 III 6/128GB у магазині Hi-res Store Online. Реакція на дзвінок миттєва. Обслуговування ідеальне: грамотна подача інформації, реальне фото, відео, доступне пояснення, ввічливість. Дуже швидко отримала посилку накладним платежем. Про сам пристрій: брак повітря від якості, і краси. Як то кажуть: "is a SONY". З повагою, О. М. Горбачова.
volods рекомендує цей магазин
8 лютого 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 6 Pro 12/128GB Sorta Sunny, Замовлення №1111

Всі моменти вирішено, співробітники магазину ввічливі і готові йти на зустріч. Дякую за співпрацю
Kateryna Sakhno рекомендує цей магазин
8 лютого 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass, Замовлення №8068

Приобрела Google Pixel 7, заказывала вечером около 17:00, близко к концу рабочего дня. Планировала забирать на следующий день самовывозом. Набрали почти сразу после оформления заказа и предложили доставить в течении дня. По итогу спустя час-полтора телефон был уже у меня дома. Доставили очень быстро. Благодарю за оперативность. Рекомендую этот магазин, сервис на высшем уровне. Товар осмотрела по приезду, и после проверки оплатила по ссылке. Очень удобно.
Еретик рекомендує цей магазин
7 лютого 2023

Купив: Sony WI-XB400 Black, Замовлення №№8030

Все відмінно. Навушники прийшли швидко. До магазину без нарікань.
Влад Медведський рекомендує цей магазин
6 лютого 2023

Купив: Смартфон Sony Xperia 10 IV 6/128GB Black, Замовлення №7987

Гарний магазин із чудовим сервісом. Купував у них вже другий телефон Sony. Під час останньої покупки пішли мені на зустріч і зробили додаткову знижку, за що їм дуууууже вдячний. Телефон працює без нарікань, коробка мала заводські "пломби". Рекомендую!
Віталій Перга рекомендує цей магазин
6 лютого 2023

Купив: Смартфон ASUS ZenFone 8 12/256GB Obsidian Black, Замовлення №1

Відмінний магазин, компетентні консультанти. Швидка відправка.
Ivan Suprunyuk рекомендує цей магазин
30 січня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/128GB Hazel, Замовлення №41007966

Єдиний магазин, який дозволив порівняти 2 наявних телефони і обрати один з них. Всі інші магазини відмовили і пропонували купити один телефон в сліпу. Сервісом задоволений. Та й була реально фактична наявність в Києві. Рекомендую
Iri Nikitina рекомендує цей магазин
25 січня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2, Замовлення №7897

Магазину огромное спасибо за оперативность, вечером был сделан у них заказ, в 9 утра уже мой ecoflow был у меня на НП. Ответили мне на все вопросы. Цены отличные, большой и жирный плюс за оплату частями mono!!
Рома Колечко рекомендує цей магазин
20 січня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-1000XM4 Black (WH1000XM4B), Замовлення №7859

Товар був добре запакований, але без заповненої гарантійки - на навушники відповіли, що не потрібен. Товар - ідеальний, саме те, що хотів. Доставка дуже швидка - менше 12 годин з моменту проплати. Фіскальний чек отримав після оплати. Рекомендую.
Андрій Бондарєв рекомендує цей магазин
12 січня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 6 128Gb/8Gb Sorta Seafoam, Замовлення №7768

Сподобалася ціна, можливість використання оплати частинами від Монобанк. Пристрій був у наявності, як і було зазначено на сайті. Відправили у той самий день. Гарно запакований, доставка вийшла аж 190 грн з Києва в Тернопіль. Телефон працює гарно, ніяких проблем не було помічено. Магазин рекомендую!